SOUTĚŽ O MEDVÍDKA: Co vy a vaše předsevzetí?

jana_rajec
Moderátor
17. led 2018

Nový rok úspěšně začal a je tedy čas začít plnit novoroční předsevzetí… Já třeba hodlám pravidelně cvičit. A po mnoha letech zas jezdit na koni! 😉 Ale jedna věc je vymyslet si předsevzetí, druhá ho pak naplnit... Stále řeším dilema, jak si ukradnout čas jen pro sebe a přitom neošidit nikoho z ptáčat.

Co vy a vaše předsevzetí? Upínáte se na novoroční cíle? Daří se vám vést zdravý životní styl? A umíte si najít chvíli sama na sebe nebo například cvičíte i s dětmi?

Jedné z vás pošleme krásného háčkovaného medvídka. SOUTĚZ JE UKONČENA, VÝHERKYNÍ MEDVÍDKA SE STÁVÁ @dvorkada! GRATULUJEME! A vy ostatní sledujte naše fórum i nadále, soutěže o medvídka nekončí. 😉

janyna88
17. led 2018

Už léta si předsevzetí nedávám jen z prostého důvodu a to ten že jsem bývala zklamaná když se mi to nepodařilo splnit tak jak bych chtěla. Pro mě je důležitější zdraví a štěstí mých děti. Jak se upínat na předsevzetí a doufat, že se mi to tentokrát povede. Možná jsem zbytečně pesimistická ale cíle kterých chci dosáhnout, tak na nich roky pracuji a sice zatím bez úspěchů, ale věřím, že jednou se povede, neboť bez boje se nevzdávám a jsem vytrvala.

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@olga_ 👍 Každý, kdo dělá něco takto dlouhodobě a systematicky má můj obdiv!

uglyduckling
17. led 2018

Mám silně vyvinutou slabou vůli, tak už si raději předsevzetí nedávám 😀 Na druhou stranu, když už se pro něco rozhodnu, tak se na to vrhnu kdykoli v průběhu roku a nehledám důvody proč to nejde, ale cesty, aby to šlo ;) Takže za sebe můžu říct, že mé "předsevzetí" teprve přijde a uvidíme, co to bude ... určitě sama sebe zase překvapím 😀 Třeba loni jsem absolvovala jeden zajímavý vzdělávací kurz ;)

sarisek94
17. led 2018

Novoroční předsevzetí si nedávám.Ale jelikož čekáme druhé mimi tak jsme si s manželem řekli, že se musíme oběma dětem věnovat na stejno, aby si starší nepřipadal odstrčený.

hhranolka
17. led 2018

Já jsem si dala předsevzetí, že budu dětem vařit více pravých vývarů 🙂

ria35
17. led 2018

Nikdy jsem moc na předvsezetí nebyla, tak nějak si člověk řekl, co by chtěl a nechtěl, ale nebrala jsem to stejně nikdy moc vážně,jedna z věcí vždy byla mít vůli přestat s kouřením, nebyla jsem typ kuřáka co by si rval vlasy, protože si už dlouho nezapálil,dokonce jsem někdy i několik dní nekouřila,ale stejně jsem neměla dost silnou vůli přestat úplně. Předloni 30. prosince po ranním probuzení , jsem si řekla, že s tím opravdu končím, bylo to ráno po přesilvestrovském večírku. Říkala jsem si,že proč vlastně, když mi je po tom stejně špatně, kazí mi to zdraví a ještě je to pekelně drahý, to samé ráno jsme se pokusili i o mimčo, ten den dal můj přítel výpověď v práci. O rok později jsem slavila rok bez cigarety,, doma chovala našeho 3 měsíce starého syna a přítel si díky nové práci splatil dluhy a dokonce zbylo na staré ojeté auto. Tento den nám obrátil život o 360 stupňů a jsem za to moc ráda.Zkusila bych brát předsevzetí spíš jako sny a věřit,že se někdny splní, než jako slib,který dáme sobě a pak jsme ze sebe smutní, že jsme ho nesplnili.

makynaeliska
17. led 2018

Ja si je nedavam,protoze pokazde kdyz jsem si je dala nedodrzela jsem je,nemam rada byt “do neceho nucena” nebo jak to napsat 😊Jedine co bych chtela je naucit se vetsi trpelivosti

marky123y
17. led 2018

Novoroční predsevzeti si sice už nějakou dobu nedávám ale tak nějak jsem se rozhodla ze se pokusim omezit sladke a konecne se zbavím tech 5 kg. Je to takový muj malý cíl, jako předsevzetí jsem to radši nenazvala protoze by me to po týdnu omrzelo;D tak se snažím jist zdravěji ale zase to nepřeháním;D

kiki83
17. led 2018

ja mam letos predsevzeti zvladnout nastup do prace a skolky, nezblbnout z toho a i tak mit dost casu na spolecne aktivity se synem 😉

zuzkaa1
17. led 2018

Davam ale bohužel se nedaří plnit vydržím treba 14 dni trochu porušim a nakonec je vse pri starem

gabik89
17. led 2018

Dobrý den, novoroční předsevzetí si nedávám. Vlastně pro mě 1. leden není zase takový mezník. Jako učitelka jsem vždycky chápala jako začátek roku spíše září, to znamenalo změny. Letos jsem se ale přece jen nějakému bilancování nevyhnula, stala jsem se v minulém roce maminkou. To asi změní život a uvažování každému. Co se týče zdravého způsobu života... U mě to bylo vždycky hodně spojené s psychikou. Ta musí být v pohodě, potom se hubne i cvičí líp.

dvorkada
17. led 2018

Jelikož nejsem naivní, tak si radši předsevzetí nedávám protože už se znám,vždycky na sebe trochu zapomínám,ale to nevadí protože vím že kluci rostou hrozně rychle a že jednou toho času na sebe a partnera budu mít zase až až a že mi to pak bude stejně líto..protože kluky zbožňuji a jsem ráda za každou chvilku co jsem s nimi..na sebe budu mít ještě času..teď ho věnuji jim 😍

mon_88017
17. led 2018

Nepřestanu pít, kouřit a mluvit sprostě 😎😂😂😂😂😂

andinka97
17. led 2018

Ja jsem si dala jako predsevzeti cviceni a hubnuti 👍 zmenila jsem jidelnicek a kg jdou docela dobre dolu 😍 chvilek pro sebe moc nemam, ale s cacorkou sihrajeme a hlavne travime spolu cas, ktereho neni nikdy dost 😍

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@mon_88017 Věru netradiční předsevzetí... 😂

biton
17. led 2018

@jana_rajec jj...vim 🙂

shak29
17. led 2018

Já si předsevzetí nedávám, protože pak si prijdu sama sobe otrokem a tim spíš mě to hloda je porušovat a omezuju sama sebe 😀
Takze ja uz delsi dobu ziju bez předsevzetích a každý den si uzivam tak, jako by byl muj posledni a abych večer usinala s pocitem, ze dnesek fakt stál za to a byl přesně takovy, jaký jsem ho chtěla.
Ale mám jeden cíl a to dotáhnout tohle těhotenství zdárně do konce.
Dva roky jsme na broucka cekali, 2x jsem potratila ale ted... ted to proste dame až do srpna ✊❤

qintus
17. led 2018

Předsevzetí jako takové je pro mně zbytečné, neboť já míním a děti mění 🙂. Mám spíš takové přání, stíhat jíst, dokud mam jídlo teplé 🙂, více pít a celkově se neodbývat 😉

dc2015
17. led 2018

Udělat si řidičák a naučit se spoustu nových věcí 🙂 Hubnutí a tak si nedávám, o to se snažím, ale předsevzetí mě jen stresují.

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@shak29 Moc držím palce!!

martyina
17. led 2018

Předsevzetí si nijak nikam nepíšu, ale chtěla bych se lépe naučit stravovat a věnovat se pohybu, kvůli své 8 měsíční dcerce, aby až bude chodit SME mohli dělat vše co bude chtít. Abych ji nemusela říkat ne to nemůžeme:(

simdan
17. led 2018

Novoroční předsevzetí si nedávám možná jen si vždy řeknu že snad ten rok bude stejně dobrý nebo lepší a hlavně ať jsme všichni zdraví a nikoho blízkého neztratíme 😊

lalalanka
17. led 2018

Žádné si nedávám,dle mého to rozhodnutí musí být spontální a člověk musí být 100% rozhodnut. Ne jen vázané na určité datum.Takže nedaří se mi plnit🙂

verunka045
17. led 2018

Pěkný večer, ja si dala předsevzetí, že se tento rok vdam. Plánujeme to uz dlouho, tak uz to musi prijit 🙂

moncicacekkkk
17. led 2018

Předsevzetí si nedávám. Čas bych potřebovala naklonovat, protože se mi ho nějak nedostává. A to máme zatím jen jednoho prcka! :D

ametystka
17. led 2018

Tak letos jsem se rozhodla udělat velkou změnu ve svém životě a poprvé jsem si žádné předsevzetí nedala.Stejně vždycky do toho něco vlezlo a nevyšlo to podle mých představ.Takže letošní rok bude úplně úžasný,protože se nebudu stresovat tím,že jsem něco nedodržela a nesplnila🙂🙂.

littlecharm
17. led 2018

Nedávám si žádná konkrétní předsevzetí, jen tak nějak obecné předsevzetí pro každý můj rok je - snažit se ve všem na tolik, aby ten nový rok byl vždy lepší než ten minulý a zatím se to vcelku daří 🙂 Prostě spoléhat hlavně na sebe a na své schopnosti, žít tak, jak chci žít a nenadávat, že by něco mělo být jinak, kdyby co by apod. Nehledat výmluvy, hledat možnosti, když něco chci a začít klidně s tou změnou druhý den a nečekat na Nový rok jako novou startovní pozici. Měla bych spoustu přání, jak být já osobně lepší jako matka, manželka, pracovně ve svém oboru, ale to mohu změnit jen já a ne nějaká předsevzetí, která jsou stejně od toho, aby se porušovala 🙂

magicaetezzz
17. led 2018

@jana_rajec
No jo, jsem holt ucebnicovy cholerik. Ale zase infarkt před 30 má málo kdo 🤭

baru2015
17. led 2018

Předsevzetí pro letošní rok, který mne velice motivuje je přestat být sobecká a neohleduplná a být naopak velkorysá ke všem lidem.

ornela8
17. led 2018

Tak letos bych chtěla trošku víc číst🙂.📓📓📓