SOUTĚŽ : LEGO dárečky na Vánoce 😊

katka_kosikcz
13. pro 2017

SOUTĚŽ : LEGO dárečky na Vánoce 😊

Ježíšek už klepe na dveře, máte už připraveny všechny dárečky? 😍👦👧Pokud vám ještě nějaké chybí, tak my máme 3 skvělé dárečky připraveny přímo vás 😊👏🎁🎉

Ve fóru už proběhlo, že by bylo prima nakreslit pořádného maskota Košíku <3 🛒🚗No a tato soutěž je na maskota Košík.cz jako dělaná ❤🙏Tak co vy na to, vymyslíme nějakého pořádného? 😊👍😇

Do soutěže se zapojíte vložením příspěvku s fotkou nakresleného/ vyrobeného maskota pro Košík.cz. ❤

Výhry:
3 obří balení LEGO hraček viz moje fotka, jak jsem se z nich těšila u stromečku 😅❤

Soutěž probíhá pouze dnes 13.12.2017 do půlnoci.

Těšííím se moc na všechny příspěvky 🙂

Přeji prima den
Kačka

anitia
13. pro 2017

Tak jsem to ještě stihla, malá nakreslila auto, co rozváží košíky s jídlem až domů - autíčka teď kreslí nejraději.

k_pusinka
13. pro 2017

Byt maskotem neni jen tak 🙂 maskot by mel umet ukázat, ze se nebojí použit jak rukavice tak špičaté botky aby dokonale obstál v nelehké konkurenci 🙂

jessuela
13. pro 2017

Mame tady Vanoce,
Kosik uz je po ruce!
Darecky nam veze,
Snad je medved neunese! 😅

Vytvor Matysek 2 a maminka.

katka_kosikcz
autor
14. pro 2017

Krásné ráno všem. Děkujeme mooooooooc za všechny bezva výtvory <3 U poloviny jsem se zasmála nad kreativitou, některé jsou naprosto dokonalé 😅❤
Jste úžasní moc díky !!! 👏👏👏 Za chvilku jdeme losovat 🙂 Prima den Kačka ❤

cerlada
14. pro 2017

To je mi líto, že mi taková parádní soutěž utekla 😔

katka_kosikcz
autor
14. pro 2017

Takže losování máme za sebou - věřte, že bych si teď přála, abych měla těch hraček alespoň 100 🙈🌞😘 Bohužel máme jen 3 a vybrali jsme tedy 3 výherkyně 🙂 Děkujeme všem moc moc moc za příspěvky a doufám, že ti co nevyhráli s námi dneska budou soutěžit znovu o další super ceny🙂
Prima den
Kačka ❤

@nikinelinaty
@luca16
@denny27

makky1310
14. pro 2017

Gratuluji 😘😉

claudie89
14. pro 2017

@katka_kosikcz mohu se zeptat,zda se vám nějaký maskot zalíbil natolik,ze byste jej použili u vaší společnosti?

apacheee
AMBASADORKA
14. pro 2017

Gratuluji vyherkynim a
@katka_kosikcz zeptám se, v soutěžích losujete nebo vybíráte? Těším se na další soutěž a přeji hezký den 🙂

kateg
14. pro 2017

Moc gratuluju výherkyním 🙂

makynaeliska
14. pro 2017

Moc gratuluju!☺️

katka_kosikcz
autor
14. pro 2017

@claudie89 Líbí se mi jich spoustu 🙂 Určitě budeme něco promovat u nás na Facebookové stránce (maminky oslovíme a poprosíme o souhlas se zveřejněním)
@apacheee Losujeme, kdybychom vybírali, tak by to bylo strašně těžké, protože výtvory jsou všechny boží 🙂

vlaxyz
14. pro 2017

Moc gratulujeme výherkyním 😘😘😘

luca16
14. pro 2017

@katka_kosikcz Nemám slov. Mockrát děkujem! Skoro mi i slza ukápla. Holky budou mít obrovskou radost. Děkujem, děkujem, děkujem.

frndafrrr
14. pro 2017

Gratuluji! 🌷

evusk
14. pro 2017

@katka_kosikcz losování je super, konečně objektivní vybírání vítěze🙂

nika6184
14. pro 2017

Gratuluji 🙂

nikinelinaty
14. pro 2017

@katka_kosikcz panebože mockrát děkujeme holky asi zesílí naše děti milují lego.
A manžel? Ten se těší až malý začne milovat lego city. Tato hračka je u nás i pro tatínka ;)
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme všem nádherné Vánoce.

martullinda93
14. pro 2017

Výherkyním moc moc gratuluji a pořádně si výhru s dětmi užijte 🙂

denny27
14. pro 2017

I my ještě jednou veřejně moc děkujeme 😊😊 děti se zblázní radostí😊

pzaf
14. pro 2017

Gratuluji výherkyním 🙂

minonnka
16. pro 2017

Gratuluji a přeji ať si děti hračky užijí 🙂