SOUTĚŽ: Soutěžíme o organickou kosmetiku Pure Beginnings

katka_kosikcz
14. pro 2017

Dnešní soutěž mě obzvlášť těší, protože máme pro vás 3 velké balíčky Organické kosmetiky Pure Beginnings.🌴🍏🍀

Dodavatel byl tak hodný, že do každého balíčku dal všechny produkty, abyste mohli vyzkoušet opravdu všechno a sami uvidíte, jak je tahle kosmetika úžasná.😍 Přidám tady zajímavé články, které vám tuto kosmetiku přiblíží. 😇

Nedávno se kosmetika Pure Beginnings rozrostla o novinky. Jsou to produkty z Probiotické řady. Jsme moc rádi, že i tyto novinky již můžeme mít v nabídce 😊 https://www.kosik.cz/hledat?q=pure_beginnings_k...

Dneska nebudu vymýšlet žádné soutěžní otázky ani zadávat úkoly, byla bych ráda, kdybychom tady zavedli diskuzi na téma BIO kosmetika. Přeci jenom se u nás starám o sortiment, který zákazníkům nabízíme a zajímá mě, které produkty vyhledáváte právě vy – maminky 😊

Z vašich komentářů vylosujeme 3 výherce, kterým pošleme jeden ze 3 dárečků. O výhře vás budeme informovat interní poštou.
Soutěž probíhá dnes 14.12.2017 do půlnoci.

hance89
14. pro 2017

Zatím žádnou zkušenost s bio kosmetikou nemám, ale určitě bych ji jednou chtěla zkusit🙂 takze by bylo i fajn ji vyhrát😀

uglyduckling
14. pro 2017

Brzy se nám narodí holčička a tak se zrovna začínám rozkoukávat, co je na trhu za nabídku. Rozhodně chci kosmetiku, která bude přívětivá k pokožce miminka 🙂 U syna jsme používali značky Nivea, Hipp a Johnson's Baby a možná u nich skončíme zase, ale přece jenom bych ráda vyzkoušela něco "lepšího" ;)
Co se týká výběru na Vašich stránkách, přehnaná mi nepřijde. Přece jen, spousta maminek teprve hledá, co jim vlastně bude sedět, tak můžou s klidem vybírat a ty maminky, které už vědí co chtějí si můžou vybrat "to své" ;)

klaryk01
14. pro 2017

Malá měla problém se suchou a podrážděnou kůží, tak jsem jí pořídila šampon a sprchový gel v kvalitě bio s extraktem z konopí, a jsem hodně spokojená z výsledku, dcerce to dělá dobře. Pak ráda na všechny problémy (suchá pokožka, odřeniny) používam domácí bio krém z konopí, ten to vše a rychle vyléčí. Jinak další kosmetiku v bio kvalitě jsem nezkoušela, ale věřím že je nejčistší a nejúčinnější než cokoli jiného.

pekosek
14. pro 2017

@katka_kosikcz myslím, že pokud kosmetika vyhovuje neměla by se střídat, takže ja bych určitě hledala svoji značku a neexperimentovala bych jen tak. Nyní zvažuji změnu kosmetiky vzhledem k citlivosti kůže syna se tolik neohlížím na cenu, ale spíše kvalitu, samozřejmě mě pak potěší pokud moje značka je v akci,

pekosek
14. pro 2017

@katka_kosikcz Právě ta probiotická řada se mi líbí. U atopického ekzému se doporučují probiotika a pokud je to navíc v kosmetice mohlo by to být o to účinější

panihk
14. pro 2017

Bio kosmetiku jsem zkoušela, ale vlastně mě ani nijak zvlášť nenadchla. Nejradši používám takové ty půl-napůl značky, tedy takové, které neobsahují vyloženě špatné věci, ale nemusí být nutně zcela přírodní.

aklin
14. pro 2017

Postupne odchazim od kosmetiky s vetsi casti chemickeho puvodu. Zacalo to tim, ze jsem prestala pouzivat sampony. Bezne prodejne v obchodech nedokazaly splnit ma ocekavani, pokazde jen zklamani. Chystam se na koupi vyrobku pece o pokozku zarucujici 100% prirodni slozeni. Dceri take umyvam vlasy jen v bylinkach. Kazdopadne chci telo osvobodit od chemie a doprat ji luxus, ktery nabizi priroda.

mrkew
14. pro 2017

Bio kosmetika jsem měla jednou a spokojenost zatím mám doma ještě pozůstatky od narozenin samé sprchové gely a krémy z drogerie ráda bych výhru abych mohla porovnat

smudlinka24
14. pro 2017

Sampon a barvu na vlasy pouzivam 100% bylinne, na plet moji i miminka prirodni oleje. Na prani a myti nadobi ekoprostredky. Asi jsem svihla ekomatka😨😅
Ne, donutily me k tomu vyrazky, svedeni apod.

sarka49
14. pro 2017

Já osobně bio kosmetiku nepoužívám, nějak mě to nenutí, protože nemám žádné problémy, které by mě nutili. Ale tchyně má lupénku, takž bio kosmetiku nakupuje. Je sice dražší, ale když jí pomáhá, není o čem mluvit.

zuzkaasteli
14. pro 2017

Chtela.jsem vyzkouset biokosmetiku a tak.jsem.si minuly rok koupila cc krem jednoho vyrobce bio kosmetiky a.jsem.nadsena. hebka plet a kryje jako zadny jiny makeup,ktery jsem.doted vyzkousela a pritom.jsou to jen bylinne vytazky a pigmenty.. bio kosmetiku jsem pouzivala i na malou ke koupani a jsem nadsena. Nikdy jsem.nevyhrala,ale.vyherkyni uz ted preju hezke pomazleni kvalitou z prirody 🙂

rebe
14. pro 2017

Pro děti používám skoro veškerou kosmetiku v biokvalitě, u nich je pro mě jednodušší investovat do kvality a udržitelnosti, nejen do užitné hodnoty. Když vybírám kosmetiku pro sebe, už se také stále více kloním k přírodním výrobkům, byť ne nutně s certifikací. Já si to přece zasloužím také.

petapetruska
14. pro 2017

Ja hledam kosmetiku bez zbytecne chemie,prijde mi zbytecne mazat na nove naroz

petapetruska
14. pro 2017

Narozene miminko chemii,ktere je vsude kolem tolik,myslim,ze to oslabuje pokozku a tu detskou obzvlast. Hledam produkty ktere miminku zvlacni pokozku bez zbytecneho zatizeni

mollypet
14. pro 2017

Kosmetiku u dětí řeším dost, já i oba kluci máme dost citlivou pokožku a mladší syn je atopik, takže používáme dětskou kosmetiku pro citlivou pleť, Hipp, Niveu nebo kvůli ekzému Biodermu.kosmetiku od Pure Beginnings neznám, ale díky soutěži jsem na ni koukla a zaujala mě, určitě ji do budoucna vyzkoušíme🙂

simdan
14. pro 2017

Na miminka jsem nikdy nic nemazala jen pokud byl nějaký problém.Kosmetiku bio vyloženě nevyhledavam,ale určitě se dívám na složení a pokud výrobek Bio je rozhodně se nebráním koupi.

saroukri
14. pro 2017

Ahoj, máme doma tříměsíční miminko a chceme pro něj to nejlepší, pořídili jsme proto bio kosmetiku HIPP a ještě weledu. Jsme spokojení, protože naše malá snáší zatím tuto kosmetiku dobře.

cermij
14. pro 2017

My pouzivame bio kosmetiku hlavne detskou 😊 a i ja si obcas dopreji..

verunkaveru
14. pro 2017

Joo s kosmetiku pro děti to je dneska velký oříšek. Mám dvě holčičky, obě trpi na ekzem, suchou kůži a pod. a to jsou té mladší teprve 4 měsíce. Vyzkoušeli jsme i 2 druhy biokosmetiky. Ale u všeho vidím na začátku zlepšení, a po čase jakoby si ta kůže na to zvykla a je to zpět. Tahle kosmetika s probiotiky a prebiotiky mě zaujala a určitě ji dám šanci. Zrovna dneska už jsem přemýšlela, že snad půjdu i do domácího vyrábějí pracího gelu. Já jsem z toho docela v pasti, sama jsem problémy s kůží nikdy neměla, asi to maj po tatínkovi 🙈

cajkma
14. pro 2017

Přírodní či bio kosmetika se mi dostala do povědomí v době kdy se mi narodil syn, který má od malička hodně suchou kůži a málo co mu pomůže. Od té doby se snažím jít přírodnější cestou, ale vyloženě striktní k chemii nejsem. Velmi jsme si oblíbili bambucké máslo a meruňkový olej do koupele.

frndafrrr
14. pro 2017

Musím přiznat, že já sama i jako matka dětí, které nemají žádné problémy s ekzémy, vyrážkami a alergiemi jsem se zatím nedokopala vyzkoušet žádnu přímo biokosmetiku. Na složení se ovšem kouknu, nejvíce si dávám záležet při výběru opalovacích krému a krému do mrazu.

kozaci
14. pro 2017

V případě výhry ráda tuto kosmetiku vyzkouším. Obzvláště u malých miminek si myslím, že je dobré používat co nejvíce přírodních produktů.

pikl
14. pro 2017

Pro dceru používáme jen biokosmetiku a sama se na ni snažím pomalu přejít taky. Kromě toho, že na sebe nedáváme nic chemického, je pro mě hodně důležitý i fakt, že tato kosmetika není testovaná na zvířatech. Je škoda, že bio zboží je v ČR stále hodně okrajový sortiment

marcetta_k
14. pro 2017

Dcerka je ještě hodně malá, takže pokud to jde, kosmetiku na ní vůbec nepoužívám. Na mytí pouze vodu a občas nějaký ten olejíček. Každopádně do budoucna chci koukat na nějakou kvalitní kosmetiku - jestli bude bio nebo ne pro mne není až tak rozhodující.

alushkaa
14. pro 2017

Tak to bych rada vyzkousela 🙂

nannynka23
14. pro 2017

uz coskoro budeme mat opet doma krasne vonave miminko , ten pocit si pametam ešte od dcerky a viem , ako dolezita je akakolvek kozmetika , ktora sa pouziva , dokonca aj to , co pouziva maminka pri dojceni , takze mat doma cistu a prirodnu kozmetiku je darcek na nezaplatenie 🙂

skyvik
14. pro 2017

Bio kosmetiku pouzivam spis pro dcerku s atopickym ekzemem, u me je mi to celkem jedno..

hanyas
14. pro 2017

Ja osobne pokukuji po bio pripravcich na citlivou pokozku a pokud by se objevilo neco opravdu ucinneho proti vypadavani vlasu, nevahala bych. Mam vyzkouseno spoustu prirodnich i tech chemickych pripravku, ale zatim bez uspokojiveho ucinku...

pzaf
14. pro 2017

Bio kosmetiku používám od doby, kdy jsem byla těhotná a tak nějak jsem u ní zůstala.

jajinka25
14. pro 2017

jelikož jsem měla první dítko v roce 2003 a to nebylo až tak moc z čeho vybírat a vzhledem k tomu jak moc dětem chci dopřát to nej tak se vždy snažim najit co nejšetrnějsí produkty...píšu dětem ano po čase přišel v roce 2006 další syn a v roce 2015 se nam narodila i holčičkaa mohu říct že díky bohu jak jde ta doba do předu je to ted na trhu uplně něco jiného než když jsem byla začínající maminkou a ano BIO je super jak pro ditko tak pro přírodu, určitě šáhnu radši po bio než po nějaké kosmetice s divným složením😍 a ta vaše vypada super ráda bych vyzkoušela 😍