Poslední možnost soutěžit s kostkami LEGO DUPLO
Milé maminky, blíží se konec našich Dnů s LEGO DUPLO, a tak máte dnes poslední možnost zapojit se do našich soutěží o krásné stavebnice. To ale znamená, že se už zítra dozvíte, kdo se může těšit na krásné dárky pod stromeček 🙂
Soutěžíme o stavebnice LEGO DUPLO Vláček, se kterým je cestování velká zábava.
Na svoje výherce čekají i stavebnice LEGO DUPLO Velké staveniště, s velkými silnými stroji.
Také tu máme krásné stavebnice LEGO DUPLO Cesta kolem světa se spoustou zvířátek.
Čekáme i na deset z Vás, kterým domů přijele LEGO DUPLO Můj první náklaďák.
Stručné shrnutí
- Dny s LEGO DUPLO probíhaly na Modrém koníku a v rámci akcí proběhly soutěže o stavebnice LEGO DUPLO Vláček, LEGO DUPLO Velké staveniště, LEGO DUPLO Cesta kolem světa a LEGO DUPLO Můj první náklaďák.
- Soutěže byly časově omezené a v této kampani byly ukončeny k půlnoci; výsledky byly vyhlášeny na blogu Modrého koníka během odpoledne.
- Akce pořádala společnost LEGO ve spolupráci s týmem Modrý koník a nabízela soutěžní formáty typu malování, stavění a psaní spolu s tipy na vánoční dárky a inspirací pro společné hraní.
Nejčastější otázky
Q: Jak se mohu zúčastnit soutěže Dny s LEGO DUPLO?
A: Klikněte na logo "Dny s Duplo" na Modrém koníku, otevřou se diskuzní fóra a vyhledejte vlákna označená jako "soutěž" v názvu; v konkrétních soutěžních vláknech jsou zadány úkoly (např. namalovat, postavit, napsat) a termíny pro odeslání příspěvků.
Q: Kde najdu seznam výherců soutěží Dny s LEGO DUPLO?
A: Výsledky soutěží byly zveřejněny na blogu Modrého koníka; organizátor oznámil, že seznam výherců bude na blogu během odpoledne a pak byl na blogu vyhlášen.
Q: Jaké stavebnice byly v soutěžích jako ceny?
A: V soutěžích byly jako ceny uvedeny stavebnice LEGO DUPLO Vláček, LEGO DUPLO Velké staveniště, LEGO DUPLO Cesta kolem světa a LEGO DUPLO Můj první náklaďák; k sadě "Můj první náklaďák" bylo uvedeno, že ji získá deset vítězů.
Q: Kdo pořádal Dny s LEGO DUPLO?
A: Akce probíhala ve spolupráci společnosti LEGO a týmu Modrý koník, přičemž moderátorka/hostitelka komunikovala v diskuzích a odkazovala na blog Modrého koníka.
Q: Kdy soutěže končily a jsou plánovány znovu?
A: Soutěže v této vlně byly uzavřeny k půlnoci; organizátoři uvedli, že akce se plánují vrátit i příští rok s novými stavebnicemi.
Q: Jaké typy úkolů soutěže obsahovaly?
A: Soutěžní úkoly zahrnovaly aktivity typu malování, stavění a psaní (např. něco namalovat, něco postavit, napsat příspěvek podle zadání).
Závěry z diskuze
Shoda
- Dny s LEGO DUPLO poskytly rodičům inspiraci na vánoční dárky a příležitost ke společnému hraní s dětmi.
- Soutěže byly časově omezené a jejich výsledky byly zveřejněny na blogu Modrého koníka.
- Organizaci akce zajistila spolupráce společnosti LEGO a týmu Modrý koník a plánuje se opakování akce v budoucnu.
Sporné názory
- Někteří účastníci vnímali akci jako užitečnou a zábavnou inspiraci pro rodiny, zatímco jiní ji vnímali více jako marketing/reklamu na výrobky LEGO.
- Některé rodiče mrzelo, že soutěže měly striktní termíny a nestihli se zapojit, zatímco jiní oceňovali jasné uzávěrky a vyhlášení výsledků.
Otevřené otázky
- Kolik bylo celkem výherců ve všech soutěžích dohromady?
- Jaká konkrétní kritéria a postupy hodnocení byly použity při výběru výherců?
- Bude program Dnů s LEGO DUPLO v budoucnu rozšířen o aktivity zaměřené na seniory nebo osoby s handicapem?
Zmíněné značky a firmy
LEGO, LEGO DUPLO, Modrý koník, Dny s LEGO DUPLO, blog Modrého koníka
Zmíněné produkty a metody
LEGO DUPLO Vláček, LEGO DUPLO Velké staveniště, LEGO DUPLO Cesta kolem světa, LEGO DUPLO Můj první náklaďák, První domeček, koleje k vláčku, soutěžní formáty: malování, stavění, psaní
Místa a osoby
Paula Fassati, Modrý koník
Moc děkuji celému teamu Lego Duplo, společnosti a vám/tobě Báro za to že jsme měli možnost si zahrát. Někdo vyhrát někdo se zúčastnit, ale i tak si užít zábavy a doufám, že se zase brzy vrátíte 🙂 Jsem zvědavá na vyhlášení vítězů, asi jako každý z nás kdo se zúčastnil a určitě je fair popřát každému hodně štěstí. Je moc fajn, že se zde na MK dá zapojit do soutěží. Moc díky a krásnou dobrou noc 🙂
Moc dekujeme za krasne souteze a napady na darky pro nase milacky. zitra budu doufat,ze se na nas usmeje stesti a moje beruska bude mit radost z lega 😉
krasny vecer a hodne stesti vsem 😉
@brendamonique moc děkuji za tak krásnou zpětnou vazbu. 🙂 Jsem moc ráda, že jsem tu s Vámi mohla být (a že tu budu ještě zítra🙂 Velký dík patří hlavně Vám všem - maminkám, které nám píší zprávy, komentáře a posílají soutěžní příspěvky. Je to tu pro mě vždy velká radost! 🙂
No tfuj tfuj nezbyva nez doufat ze se na nas usmeje stesti v soutěžích a pak se na nas usmeje to nase dvouletý stesti ze ma novou stavebnici 🙂
Lego duplo je krasne,naucne....A urcite nam vsem by se libilo,mit aspon nejaky kousek doma...Proto at vyhraje jakakoli maminka,jsem za ni rada...A kdyz vyhrajeme my s malou budu take rada.Myslim si ze je dobre podekovat vsem.Dekujeme
Děkujeme za zabavný týden s Lego Duplem, opravdu mě to bavilo 😊. Třeba se na nás usměje štěstí, těšim se na velké vyhlášení 😉
Díky celému týmu za možnost soutěžit o tak úžasné ceny. A Vám, Báro, patří můj obdiv, že to všechno přečtěte a ještě zvládate odpovídat🙂
Děkuji za možnost zúčastnit se této soutěže. Našemu tříletému štěstíčku by udělal váš vláček ohromnou radost a jeho spokojenosti se nic na světě nevyrovná 😉
@bara_lego Moc děkujeme za příjemný týden s LEGEM. Skolila nás nějaká viróza a u plnění úkolů jsme se zabavili a pořádně si pohráli 🙂 Děkuji za otázky, při kterých jsem se zastavila a vzpomněla si na krásné okamžiky, které jsme prožili jako rodina. A v neposlední řadě děkuji za možnost si popovídat s Paulou Fassati! 🙂
já děkuji za výborné rady i co se týká rozvíjení dětí - jde vidět, že jste lidé na správném místě. pokud by se usmálo štěstíčko - ne na mě, ale na ty naše dva kluky, tak bych měla i první dárek k vánocům 🙂 moc děkujeme a přejeme Vám celá rodina taky hodně zábavy s legem 🙂
Zkusili jsme a uvidime, nejvetsi radost by udelal malymu vlacek🙂vcera cely den ryma,teplotka,jedibe co ho bavilo byla vase aplikace na iped prave s masinkou🙂
Moc a moc děkujeme za krásný týden s Legem. Jejda ještě mít to šťěstí a vyhrát, dcerby by měla velkou radost a byla by "štěstím bez sebe", to by bylo radosti pod stromečkem. Přejeme Vám hodně úspěchů do další práce.






Kéž by se na nás usmálo štěstí to by holky byly rádi a měli by krásný dárek pod stromeček.