DNY S FISHER-PRICE - co nás čeká 🙂 ...?

misa_fisherprice
9. říj 2017

Dobrý den,

všechny Vás srdečně zdravím a jsem velice ráda, že se s Vámi budu nyní setkávat v rámci dnů se značkou FISHER PRICE. Mám pro Vás připravené tipy na dárky, spousty informací a nápadů jak neustále rozvíjet schopnosti Vašich dětí. Připravili jsme také pro Vás chat ,kde se budete moci poradit a také se podělit o Vaše zkušenosti s hračkami od Fisher Price s ostatními maminkami. Chybět samozřejmě nebudou ani soutěže o hračky Fisher Price.

Přijměte mé pozváni do světa Fisher Price, kde učení jde dětem nejlépe formou hry. Velmi ráda Vám zodpovím Vaše otázky a budu Vaší průvodkyní značkou Fisher Price. Těšíte se, že si spolu zasoutěžíme? Já ano a již dnes pro Vás chystáme první soutěž.

Ve čtvrtek máme pro Vás připravenou online poradnu s paní Medkovou ( lektorkou pro síť mateřských center), která bude odpovídat na Vaše dotazy a to online od 9H do 11H a potom se k Vašim dotazům bude vyjadřovat od 11H do 14H, ale to již bude formou offline.

A nyní již pojďme všichni do světa FISHER PRICE......

olga_
9. říj 2017

Těšíme se! 👏💃👍

verinikki
9. říj 2017

Super🙂

dc2015
9. říj 2017

👍

makynaeliska
9. říj 2017

Super fisher price mame moc radi,deti samozrejme,ja delam ze si hraju s detma ale kolikrat si hraju hlavne ja 😂

tereza2016h
9. říj 2017

Super, uz se těším na souteze🙂))

pandice
9. říj 2017

Super,Fisher Price hračky jsou nás doma teď v kurzu 😊

apacheee
AMBASADORKA
9. říj 2017

Super, v naší domácnosti se od téhle značky najde hodně produktů 🙂

petkasadelkou
9. říj 2017

Máme doma hračky této značky 😉

malet
9. říj 2017

Super, doma mame spoustu hracek. Bavi nas moc

lenka_nagy
9. říj 2017

Už se těším na inspiraci, co koupit k vánocům našemu "raubíři"

marssyy
9. říj 2017

super už se těším

35_a_budu_mamka
9. říj 2017

Těšíme se na tipy na Vánoce, máme vibrační lehátko, chodítko a nějmilovanější hračku pejskovu mluvící sestřičku, ta musí s námi být všude😉 Vaše hračky jsou super, krásné, kvalitní a hlavně vymakané a bezpečné👍

kuliseks
9. říj 2017

Diky, tesime se

sitemaka
9. říj 2017

Moc se těším,hračky fisher price mám moc ráda a moji kluci také 🙂

petty0704
9. říj 2017

Fischer Price hračky jsem obdivovala už v práci, když jsem ještě neměla syna, teď jsme ,,podědili" učící hrnec, který syna opravdu moc baví 🙂 na soutěž se těším 🙂

luca16
9. říj 2017

Nemůžu se dočkat🙂 Fisher price hračky máme doma a děti jsou s nimi spokojené.

evusacek
9. říj 2017

Tesime se 🙂

cerlada
9. říj 2017

Fisher Price je u prcka v kurzu asi jako u mě v kuchyni Tescoma 🙂

kkaatte
9. říj 2017

Super, hračky Fisher Price jsou u nás ve velké oblibě

petra_pf
9. říj 2017

Přidává se ke spoustě maminek, rádi nakupuje značku FP 🙂

brasilka
9. říj 2017

Super. Máme spoustu hraček FP, a ráda se nechám inspirovat dalšími.

lenkaatom
9. říj 2017

super

misa_fisherprice
autor
9. říj 2017

Děkuji všem za tak pozitivní ohlasy! Jsem ráda, že FISHER PRICE dělá radost Vaším dětem a tím i Vám. Moc se těším na Vaše zprávy, obrázky, komentáře, postřehy, fotky ...

jazae
9. říj 2017

Super těšíme se ☺

kami1984
9. říj 2017

Fischer Price je u nás hodně zastoupené, skvěle drží. jsou s námi již 6let a až na pár vrypů jako nové🙂

michaltrinev
9. říj 2017

Supr👍

sdu
9. říj 2017

😍

lazna
10. říj 2017

👍

veselyanesak
11. říj 2017

Dobrý den, blíží se čas Vánoc a narozenin naší dcery - pomalu se nás příbuzní začínají ptát, co dát dceři za dárek. Chtěla jsem se zeptat, jestli je k dispozici nějaký ucelený "katalog" všech FP hraček - ať už tištěný nebo pdf. na internetu. Děkuji za odpověď.