VELKÁ SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Lesopark

bara_lego
24. lis 2015

Chodíte s dětmi rádi do přírody? To je moc dobře, protože s námi můžete soutěžit o krásné stavebnice LEGO DUPLO Lesopark 🙂 Nakreslete obrázek s oblíbeným zvířátkem vašeho dítěte. Fotografii jedné malůvky vložíte sem do fóra a deset nejoriginálnější obrázků odměníme stavebnicí plnou roztomilých zvířátek.

Díky stavebnici LEGO DUPLO si děti mohou hrát se zvířátky, která můžete potkat i v našem lese. I když medvěda bych teda potkat nechtěla 😉 Stavění se stavebnicí LEGO DUPLO Lesopark dává spoustu příležitostí k tomu povídat si o životě divokých zvířat, třeba o tom, co jim chutná a co mají rádi. Také se děti mohou dozvědět o tom, jak je důležité pečovat nejen o zvířátka, ale i o přírodu kolem nás.

pabka
28. lis 2015

Dobrý den všem, pripojujeme do soutěže konika a rybicku naší tříleté dcerky 🙂 hezký den

leviska777
28. lis 2015

Dobrý den, tak u nás jsou oblíbené kačenky a každý večer je musíme koupat 🙂 Na obrázku je jedna z nich, já ji tam vidím, tak snad i ostatní :o) Přejeme krásný víkend a celý předvánoční čas.

apacheee
AMBASADORKA
28. lis 2015

Eliášek je zatím na samostatné výtvarné aktivity malý, ale jelikož pracuju jako učitelka ve školce, snažím se tvořit i s tím mým zlatíčkem. Zvířátka jsou pro něj zatím nejlepší motiv - ježečka jsem nakreslila já a Eliášek tiskal speciálními barvami pro malé děti, samozřejmě s naší pomocí🙂

adisek
28. lis 2015

Jelikoz uz nase 5ti leta Adrianka spi, vybiram jeji obrazky, co nam visi na lednici 🙂 Prvni obrazek z nedavne navstevy zoo a druhy jeji oblibena pohadka Kata a Skubanek 🙂 Lego by jiste udelalo radost nejen ji, ale i braskum 😵

darusenka
28. lis 2015

Zdravíme všechny, a představuji Vám nejoblíbenější zvířátko našeho Samouška. Maminka udělala obrys, společně jsme stříhali, Samoušek vybarvoval prstovými barvičkami a s tatínkem přidělali na zeď.
Žirafky má nejraději, protože mají dlooouhý krk. 😵 Přejeme krásnou první adventní neděli! 🙂

ustarana
28. lis 2015

bývame v meste a tu les ako klasický veľký les nie je, tak chodíme aspoň do lesoparku. Ale v lete sme boli u babičky a dědy, ktorí bývajú na vesnici a všade okolo je les, tak sme tam chodili každý deň a zbierali huby (tie veľmi nerástli), maliny, ostružiny a lesné jahody. Deti si to neskutočne užívali. Tam si okrem domácich zvierat obľúbili sovy, ktoré sa každý večer ozývaly z lesa. Tu je obrázok sovy v podaní mojej dcéry (2 roky a 7 mesiascov). Pri kreslení očí a zobáku som dcérke viedla ruku.

xblaz
28. lis 2015

Našemu Dádíkovi je 15 měsíců, zatím nejraději tvoří "sám" se šňůrami od spotřebičů...

verusinek
28. lis 2015

U nás se zvířátka moc nekreslí, spíš auťáky, roboti atd., takže jsme vyrobili pavoučky.

kami1984
28. lis 2015

Náš malý chlapeček miluje pavouky a jeskyně. Doma pavouky taky nahání, jednoho měl i na narozeninovém dortu. Už v létě jsme mu jednoho noháče namalovala a dodnes si s ním hraje, však už jde vidět, jak je opotřebovaný🙂 Patriček se chtěl vyfotit taky se svým pavoučkem a ukazuje, že je pavouk bububu🙂)

1maries
28. lis 2015

Nejoblíbenějším zvířátkem našeho prcka je pejsek. Jelikož je ale náš prcek ještě malý a neumí kreslit, tak jsem s ním chtěla obrázek aspoň vybarvit. Bohužel ho více než kreslení zajímalo rozhazování pastelek . Obrázek jsem tedy rozstříhala a aspoň jsme se ho snažili spolu složit (hlavička, tělíčko, nožičky a ocásek) 🙂

tajemna30
28. lis 2015

Krásný večer, naše 4 letá Natálka je živel, a tak vydržet u nějakého tvoření, je někdy hodně náročné ....... ale co ji chytlo je keramika - může tam "plácat" s hlínou, malovat - prostě více činností v jednom, a tady její výtvor (samozřejmě na ježečka a ovoce byla šablona) ale jinak vše dělala sama 🙂

wosk
29. lis 2015

Syn tvoří rád a jak je vidět, i v lesní šklce se toho dá s dětmi udělat dost a rozvíjet kreativitu ;o) Ptáček i kachna jsou dobře rozpoznatelné, barevné cosi je strnad nebo stehlík (už nevím přesně který z nich :o) v bouři a "veledílo uprostřed jsou motýlci z chodidel našich dětí, na památku. Oblíbené zvířátko nemají, mění se to podle aktuálního dění. V současné chvíli je v kurzu myš.

vilimi
29. lis 2015

Abychom si na podzim provoněly byt, vytvořily jsme společně s Terezkou ježečka. Je sypaný celý z koření.

sunrise171
29. lis 2015

Moje detičky se moc snažily. První obrázek je od tříleté slečny, malovala naše morče Bertíka a druhý obrázek je od dvouletého syna a ten prý maloval déšt 🙂

missa111
29. lis 2015

Malovaly moje holky Nelinka 4roky a Eliška 28 měsíců domalovala déšť. Na obrázku je žirafa jak jí listy, klokanice s miminkem , moucha, ježek, kámen a váza. Co je co ví jen moje Nelinka🙂

janulina90
29. lis 2015

My jsme tuto kresbu tvořili v Motoráčku, do kterého chodíme rozvíjet dovednosti. Naše oblíbené zvířátko je ovečka/beránek. Miky měl za úkol nakreslit beránka a my dokreslovali zbytek. Obrázek máme založený a Mikulášek chodí koukat a vždycky začne nadšeně dělat bééééé 🙂

hanulii
29. lis 2015

V lese můžeme mimo zvířátek potkat třeba i Křemílka a Vochomůrku 🙂

kaciska7
29. lis 2015

My zatím kreslit neumime ale o duplo sme psaly Jeziskovy ... Snad muze byt fotecka

drzticka81
29. lis 2015

Vita moc malovani nema rad, zato hojne vyuziva DUPLO desku, na kterou si maluje - teda nejcasteji cisla a pismena, ale zkusili jsme namalovat z dupla i nejoblibenejsi zviratko - jestli poznate jake to je?

hance09
29. lis 2015

Tak na poslední chvíli, výtvarná soutěž pro nás nic moc 😀...máma kreslila, Bertík "vybarvoval"

bongie
29. lis 2015

Fanousku, nakreslis nějaké tvoje oblíbené zvířátko? A neříkejte, ze nepoznavate, co to je..Ve vodě plavou rybičky a nad hladinu skáče delfin. Fantazie mu opravdu nechybí, tomu mému triletakovi ☺

alipo
29. lis 2015

Našim sousedům uletěl o prázdninách papoušek a byli z toho moc smutní. Tak jsme jim ho s Janinkou nakreslili. Jani prstovýma barvičkama barvila a maminka vystříhla. Každou procházku Janinka volala "Amosku domu" a on nakonec poslechl a před zimou se jim vrátil 🙂