SOUTĚŽ: Jak se vám líbí náš krém Linola Fett?

simi_linola
15. led 2016

Setkali jste se již s krémem Linola Fett na extrémně suchou a namáhanou pokožku?

U nás byla druhým produktem po přísadě do koupele a muž se mi už směje, že s ní za chvilku budu i spát, protože její využití je u nás doma opravdu široké - od zmírnění drsných loktů, přes popraskané rty až po šupinky ve ve vláskách a samozřejmě jakékoliv suché plošky, lišeje a ekzém. Rada si přečtu i vaše názory či postřehy a jednoho z vás odměníme Linola figurkou.

pavlavidenska
15. led 2016

ano a je super 🙂 pokud potřebuji extrémě "zavlažit" volím tento krém 🙂

alena_
15. led 2016

máme doma, ostatní krémy šly do šuplete 🙂 Poradila ho paní doktorka na šupinky ve vláskách, teď už používáme univerzálně i třeba na můj ekzém.

simonceli
15. led 2016

Je perfektni. Synovi moc pomaha na atopicky ekzem. Vzdy po koupani v linola olejicku si ho vezme do ruky odejde do postele a nevha se mazat. Opravdu jediny krem, ktery na nej funguje. Diky za nej.

verinikki
15. led 2016

Doporučuji při zábalu rukou🙂

pvackova
15. led 2016

Začali jsme používat linola fett olbad do koupele a pokožka dcery je lepší. Musíme vyzkoušet i tento krem, je dobrý na lehký ekzem?

simi_linola
autor
15. led 2016

@pvackova podľa mňa je super 🙂 my sme tiež najprv začali s prísadou Linola Fett Olbad a ako druhé sme si zaobstarali Fett 🙂 Má 60% lipidov a je taký hutnejší, no o to lepšie premaže a zvláčni pokožku 🙂 Držím palce 🙂

simi_linola
autor
15. led 2016

@pavlavidenska
@alena_
@simonceli
@verinikki Ďakujem krásne dievčatá za vaše skúsenosti, je skvelé počuť, že Linola pomáha a že ste s ňou spokojné 🙂

mrazulkav
15. led 2016

Máme stejný postup 🙂 Nejprve Linola do koupele a pak krém... Dcerka měla od malinka dermatitidu na obličeji a zádech (nediagnostikováno jako ekzém, ale asi to bylo na hranici), když jsme začaly chodit na zkoušku na plavání kojenců a batolat do bazénu byla Linola jasná volba, jen zjistit správný přípravek... nikdy už jsme s tímhle neměli problém. Nebo alespoň ne takový, aby měla zasažený celý obličej nebo jinou část těla...

verkaunka
16. led 2016

Zdravím, osobně zkušenost nemám, ale chystám se ho koupit kamarádce, moc si ho chválí,ale na popraskané rty ho zkusím také...

filija
16. led 2016

Dlouhodobě používáme Linola Olbatt Fett a potom krém, dcerce se zlepšil ekzém, už se tolik neškrábe a je celkové spokojenějši

janadano
16. led 2016

Ahoj Simi, musím sa priznať, že LINOLA fett som ešte nemala, aj ke´d používam viacero výrobkov LINOLY ale tento som ešte nemala a ako čítam aj tvoje infa asi budem musieť spraviť nápravu a kúpiť a vyskúšať, hlavne na popraskané pery dcér ale aj u mňa hlavne teraz v tomto období a suché ruky. Ďakujem a prajem krásny večer tebe aj všetkým v LINOLE

twoangels
16. led 2016

Je úžasný, po doporučení paní doktorky používáme u malého od narození, a teď už pomalu celá rodina 🙂

kspp1
18. led 2016

sedím u PC a hledám rady na popraskané polštářky prstů a suché ruce, které pekelně bolí a nic mi nezabírá a na co narazím? na Linolu fett 🙂) podle některých komentářů na netu jde o projev atopie, výrobky Linola jsem zatím nezkoušela, ale myslím, že nastal čas a pokud mi to pomůže, budu doporučovat všude! A myslím, že podle popisu výrobku se najde mnohem více míst i na jiných členech rodiny , kam linolu namazat 🙂

simi_linola
autor
19. led 2016

@kspp1 držím palce, Fett je naozaj univerzálna a skvelá masť 🙂 Ja na ňu nedám dopustiť 🙂 A ešte čo sa týka pokožky rúk, má teraz od januára Linola novinku - krém na ruky Linola Hand http://www.linolaprodeti.cz/prehled-produktu/li... .

Je to krém pro velmi suchou, hrubou nebo popraskanou pokožku rukou.
- Dobře se vstřebává a nezanechává lepivý film
- Lipidy & glycerin snižují pnutí pokožky
- Glycerin zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce
- Neobsahuje ureu, takže citlivou pokožku nedráždí
- Bez konzervantů, minerálních olejů a silikonů

Takže možno aj toto by bolo jedno z riešení na tvoj problém 🙂 🙂 Každopádne verím, že čoskoro nájdeš niečo, to ti pomôže 🙂 Prajem všetko dobré a ďakujem za príspevok 🙂

kami1984
19. led 2016

Mám ho týden a je skvělý... udělala se mi ložiška na hřbetu ruky a strašně to boleo, pořád jsem zadrhávala a praskalo to. Po pár dnech je to o 100% lepší. Jsem amximálně spokojená, blbosti od kožní vyhazuji a pojedu si v Linole. Určitě s dětmi a manželem vyzkoušíme další přípravky🙂

baseema
19. led 2016

Pokud mi tělové mléko nepomůže na suchou pokožku, určitě vyzkouším Linolu Fett a zkusím i na syna na seboreu které se nemůžem zbavit :(

simi_linola
autor
19. led 2016

@kami1984 veľmi sa teším za tvoju milú skúsenosť 🙂 Ďakujem veľmi pekne, že si mi napísala 🙂 Krásny deň 🙂

kh
19. led 2016

Nemame, ale uz se tesim, jak vyzkousim. Reference maminek, i v ostatních tematech, mne velmi nalakaly 🙂

simi_linola
autor
20. led 2016

Masť Fett je moja srdcovka 🙂 Už som od viacerých maminiek počula (a postupne aj skúšam sama na sebe), že ak nemáte nič po ruke, skvelo zaberá aj napríklad na vyštípaný nos od nádchy ale aj na čerstvo obrúsené päty :D Ale teda samozrejme, že účinkom na ekzém, suché miesta a lišaje sa nič nevyrovná ! Nás už veľakrát zachránila a vždy mám doma aspoň 2 🙂 pre istotu 🙂

kaca08
20. led 2016

Máme ho od včera, jelikož se dceři na ručičkách objevila suchá kůže a doporučila nám ho dětská lékařka. Musím říct, že jsem s ním spokojená, jde hezky roztírat a nemá výraznou vůni. Zatím to vypadá, že pomůže, tak jsem jen ráda🙂

simi_linola
autor
20. led 2016

@kaca08 jééj, to je skvelé, budem na vás myslieť a verím, že pomôže 🙂 Všetko dobré prajem 🙂

skyvik
22. led 2016

Jeste jsem ho nezkousela, ale dcerce se opet rozjel atopak a at zkousim jakekoliv kremy, zatim nemizi. Asi brzy dojde i na Linolu, kdyz si ho tady vsichni chvali 🙂

simi_linola
autor
22. led 2016

@skyvik Držím palce 🙂

skyvik
22. led 2016

@simi_linola Dik, uz se v ni koupe 🙂

p_ch
22. led 2016

Vím, že v práci jsem se s ní setkala ale upřímně si moc nepamatuju jaká byla :D budu si ji muset koupit..

luciska79
22. led 2016

Tak u nás jedině Linola. Já jsem atopik a jedině ta mě dokáže dát do normálu a nevypadám, jak spařená horkou vodou. A teď máme 5ti měsíční miminko a do koupele jedině Linolu a na tvářičky taky. I v těch mrazech je má krásně růžové 🙂 Já ji doporučuji na všech fórech, kdykoliv má někdo nějaký dermatologický problém 🙂

simi_linola
autor
24. led 2016

Krásnou neděli všem 🙂

Srdečně se vám chci poděkovat za všechny vaše milé příspěvky, zkušenosti a dotazy. Bylo velmi těžké vybrat jen jednu z vás, ale dovolte mi poblahopřát v této diskusi @luciska79
- vyhráváš Linola figurku. Poprosím tě pošli mi do IP tvou adresu a telefonní číslo.

Vám všem ještě jednou velmi děkuji a snad se vidíme opět brzy 🙂