SOUTĚŽ: Který Linola produkt se vám v boji s atopickým ekzémem osvědčil nejvíc?

simi_linola
18. led 2016

Milé maminky, podělte se s námi o to, který produkt, případně produkty z řady Linola jste používali a které se vám v boji s ekzémem osvědčily nejvíce. Jedné z vás pošleme novinku v řadě Linola - krém na ruce Linola Hand.

skyvik
18. led 2016

Zatím jsme na dceru, která trpí ekzémem, Linolu nepoužili, ale chystáme se na olej do vany. Jen doufám, že po něm nebude mít mastné vlasy jako po olejíčku od Weledy 🙂 Z ostatních produktů zrovna zkouším na jednu ručičku sudocrem a na druhou Lipobasi repair, ono je to hodně o zkoušení, tak uvidím, zda něco zabere..

vladib
18. led 2016

Dobrý den, používáme olej do vany a zabral na oba kluky🙂

snecek.v
18. led 2016

Dobrý den, dcerka má ráda šampón od Lineli-nepálí v očičkách a je jemný 😉

leauper
18. led 2016

Dobrý den,
syn má 11 měsíců a je atopik. Pomáhá mu velmi tělové mléko Linola, skvěle mu suchou kůži celého tělíčka zvláční a zklidňuje ekzemické plochy. Do koupele jsme velmi spokojeni s olejem Linola Fett Ölbad.
Kosmetiky, která je na trhu jsme vyzkoušeli hodně, ale právě Linola splnila mou spokojenost v péči o naše děťátko.

fispanek
18. led 2016

Mohu doporučit Linola Fett,okamžitě a viditelně zabírá na dětský ekzém,po flekách,zarudnutí,svědění-ani památka,opravdu zázrak a příjemně voní!Je to super a jsme spokojeni🙂

p_ch
18. led 2016

zasadně linola do koupele

ja0088
18. led 2016

Perfektní je linola allbath (do koupele, nejsem si jistá jak se píše), ale mým nejoblíbenějším produktem je linola krem 50g , ale ten černý , málo mastný. Jinak jsem vyzkoušela už všechny produkty, každý měsíc si udělám radost

jannca82
18. led 2016

Za nás určitě linola fett 😉

verinikki
18. led 2016

No nám na nejvíce postižená místečka velice pomohl krém Linola Fett, který jsme dostali a zůstali mu věrní🙂 jinak pouříváme různé olejíčky do koupele.

rezetka
18. led 2016

Opět a zase musím vynachválit olej do koupele. Fakt jednička!

kupcovci
18. led 2016

Ahoj nam sa najviac olejova prisada do kupela fett olbad 🙂

manma
18. led 2016

My jsme měli olej do koupele a byli jsme spokojeni.

kubicek11
18. led 2016

Měli jsme a zatím stále máme Linolu do koupele. Pro nás to nejlepší 😀

shamangol
18. led 2016

U nás vyhrává Linola Fett Ölbad.

denisa8103
18. led 2016

Linola fett jednoznačně.Po vyzkoušení všeho možného i nemožného na 4 měsíčním synovi, kdy jsem v posledních týdnech doma shromáždila slušný arzenal masti a krému, konečně minuly týden zabral tento krém.Uf,konečně to je za námi...Chystám se i na další přípravky.

kh
18. led 2016

Nevim, zda to lze rici jednoznacce.
My bojujeme v kombinaci - sprchacek Linola Dusch und Wasch + do vany pridavam olej Linola Fett Ölbad , na telo Linola Lotion a na tvare Linola Face.
Myslim, ze je dulezita celkova pece. Když budu mit drazdivy sprchac, je jakekoliv mazani k nicemu.

katkakiki
18. led 2016

Synovi nejvíc zabrala kombinace oleje a krému /Linola-Fett Ölbad, Linola Lotion/ A na hlavičku nám zabral šampón - syn se pak přestal i škrábat na hlavičce.

hipposkin
18. led 2016

@skyvik Olej do vany používáme (Linola Fett Ölbad) a malá má strašně mastné vlasy! Ale hlavně, že to pomáhá 🙂

mrkew
18. led 2016

Linola krem na suchou kuzi používali jsme hned po příjezdu z porodnice

makulinecka
18. led 2016

Hezký den, u nás to je tato trojka olej do koupele, tělový krém a krém na obličej. Na tyto výrobky nedám dopustit. Po hromadě odzkoušených výrobků nám nejvíce pomáhají. A ta vůně 🙂

janicka1424
18. led 2016

olej do vany používame od 6m. super

kh
18. led 2016

@hipposkin, @skyvik My používáme také a ja si naopak chvalim, ze po nem mastne vlasy nemame (ja i syn). Mozna to chce zmirnit davkovani. Davam max. 5 ml. Ale je pravda, ze vlasy myji az nakonec koupani - ale oplachuji vodou s olejem.

petratr
18. led 2016

Ještě před třemi dny jsem neměla o Linole ani ponětí, pak jsem to tady všechno pročetla a hned koupila Linola Lotion a musím říct, že jsem nadšená, syn trpí na hodně suchou kůži na nohách a od té doby, co ho natírám Linolou má nohy heboučké, byla jsem úplně v šoku, že to zabralo tak moc rychle. Takže moc děkuji, že jste na MK, děkuji, děkuji, děkuji. Nedám už na Linolu dopustit a určitě pořídím i jiné výrobky. Krém krásně voní a rychle se vstřebá, prostě senzace 😀

pucinkaaaa
18. led 2016

S ekzemem mame problem v lete. Pouzivame na koupani linolu do koupele, malyho bavi mydlit se 😉 a pak mydli i segru

twoangels
18. led 2016

Nám se na ekzém osvědčila olejová koupel a fett krém 🙂

simi_linola
autor
18. led 2016

@petratr ja sa tak veľmi teším 🙂 veľmi vám ďakujem, že ste mi napísali 🙂 naozaj mám obrovskú radosť a držím palce, nech už sa má synček len a len lepšie 🙂 Krásny večer a ďakujem 🙂

simi_linola
autor
18. led 2016

Ďakujem krásne dievčatá 🙂 Som veľmi rada s každou z vás a veľmi ma teší, že máte s Linolou také skvelé skúsenosti 🙂 Ešte raz ďakujem 🙂

simi_linola
autor
18. led 2016

@hipposkin
@skyvik Baby, ja si nepamätám, že by mala Lenka mastné vlasy po kúpeli.... normálne sa kúpe, namáča si vlasy a potom jej dám Linola šampón, opláchnem pod tečúcou vodou a klop klop klop - vlásky krásne a dokonca sa jej oveľa lepšie rozčesávajú než kedykoľvek predtým 🙂 Skúšali ste aj podobný spôsob?

hanka303
18. led 2016

Olejová koupel, je skvělá 🙂

skyvik
19. led 2016

@simi_linola Taky budeme asi muset oplachovat pod tekouci vodou, pak to mastne nebude 🙂 Jen uz by mohla sedet, vleze se to vsechno provozuje hur 🙂