SOUTĚŽ: Který přípravek máte z řady Linola nejraději a proč?

simi_linola
14. led 2016

Podělte se s námi o to, který Linola přípravek máte nejraději a jednoho z vás odměníme novinkou v řadě Linola - krémem na ruce Linola Hand.

a_nnysek
19. led 2016

Od malinka používáme na radu dr. olej do koupele a super 😉 Malej je krásně promazanej a nepotřebuje nic jiného 🙂

bzanda
19. led 2016

u nás vede šampon, používají děti i dospělí

bartoska81
19. led 2016

Urcite olej do kupela Linola Olbad, je perfektny. Urcite v buducnosti budeme skusat aj dalsie vyrobky od znacky Linola.

lejla533
19. led 2016

U nás olej do koupele. Používám už 4 roky. U dcerky (4 roky) a teď u syna (2 měsíce) a to denně. A pak telové mléko. Není nic lepšího.

kami1984
19. led 2016

Pár dnů zpět mi popraskala kůže na ruce a koupila jsemn si Linola Fett a musím říct, že mi tak moc pomáhá i když ji používám chvilku. Za mě tento malý zázrak s velkou silou🙂

neeks
19. led 2016

Olej do koupele, maličké pokožka zůstane krásně jemná a vláčná, ne mastná jako po natření olejíčky. Pomohl nás zbavit se počínajícího atopického ekzému. Takže za mě určitě olej a postupně zkoušíme další výrobky

lin18
19. led 2016

Linola Fett ...nedám dopustit a doporučuju kde můžu 🙂. Syn měl na ruce vyrážku...asi ne přímo ekzém, ale červené suché hřbety rukou. Sama jsem ekzematik takže jsem mazala vším co jsem měla doma...Excipialem, indulonou, měsíčkovou a konopnou mastí....nic nepomáhalo. Potom jsem na doporučení známé zakoupila krém Linola a do týdne měl ruce krásně hebké. Dokonce jsem zjistila příčinu...ve školce změnili mýdlo a syn měl na něj tuhle reakci. Zajímavé je, že Linola mýdlo "přeprala" i když jej ve školce pořád používal (že je mýdlo příčinou jsme zjistili až po vyléčení). Od té doby mažu Linolou občas preventivně celé tělo a při náznaku jakékoliv kožní nerovnováhy nasazuji intenzivní promazávání...nejen u syna ale i u sebe 😉

jamborka
19. led 2016

Linola Gesicht ... konečně dcera nemá tváře jako Marfuša 😀

dorkas1
20. led 2016

Linola fett olbad-jednoznačně!!!

simi_linola
autor
20. led 2016

Baby, práve je otvorená ďalšia súťaž, kde sa môžete zapojiť zo svojimi skúsenosťami s prísadou do kúpeľa Linola Fett Olbad a vaše šance na výhru sa zvyšujú 🙂 Už cez víkend vyhlásim vo všetkých súťažiach výhercov 🙂 Krásny deň 🙂

simi_linola
autor
24. led 2016

Krásnou neděli všem 🙂

Srdečně se vám chci poděkovat za všechny vaše milé příspěvky, zkušenosti a dotazy. Bylo velmi těžké vybrat jen jednu z vás, ale dovolte mi poblahopřát v této diskusi @xboax
- vyhráváš krém na ruce Linola Hand. Poprosím tě pošli mi do IP tvou adresu a telefonní číslo.

Vám všem ještě jednou velmi děkuji a snad se vidíme opět brzy 🙂