Soutěžte o MAM Oral Care Rabbit Set

petra_mam
13. zář 2016

Milé maminky,
dnešní soutěž bude o jeden z nejroztomilejších výrobků MAM. Krásnou sadu pro péči o ústa, Oral Care Rabbit Set.

Proto o ni dnes uspořádáme soutěž! Dnes mě zajímá:

Jakou první věc jste koupily pro své miminko? 🙂

Soutěž trvá do zítřejší 9. hodiny.
Přeji hodně štěstí!

verkaunka
13. zář 2016

První věc byly capacky -oranzovosede a bílou čepičku...jako by to bylo dneska, ten pocit nezapomenu😉

missym
13. zář 2016

Jako první věc jsme prckovi koupili na naší první společné dovolené "ve třech" pana zajíce 🙂

soda365
13. zář 2016

Jako první jsem pro naše největší zlatíčko koupila malé pletené bačkůrky, které jsem věnovala tatínkovi s oznámením té velké noviny 🙂 některé okamžiky nejde vymazat 🙂

susanking
13. zář 2016

Pamatuji si to jako dneska. To jeste ten život nebyl tak složitý a ja nebyla samozivotelka ale vdana pani. Bylo mi nevolno a tak jsem si udelala tehu test kde se ukazali // ,hned jsem volala na gyndu kde me vzal jeste ten den byla jsem 6+3,zjisteni? Brecela jsem! Opustila jsem ordinaci a nevedela ci zavolat manzelovi nebo ne. Rekla jsem si ze mu to reknu az doma. Mezi tim byla cesta do obchodu kde jsem zniceho nic zacla plasit zr vlastne nic pro miminko nemam (ac byl cas) ale nejaky ten pud,strach? Nevim! Ale v tom krame jsem koupila 5x ruzove body velikosti 74 a byla jsem z toho uplne vypleskla:D prisla jsem domu a zacalo oznamovací manzelovi,mame a pak jsem ukazala foto z utz a oblecky. Mama se mi vysmala ze jsem koupila obleceni na 8mesicni ditko a ne na novorozence a manzel to dorazil tim "oni se takhle male miminka oblekaji?" :D:D opravdu nrzapomenu na koupi sve prvni veci pro miminko ac místo holky mam nakonec stejne kluka🙂 presne vim ze datum nakupu byl 14.duben:-)

suzik161
14. zář 2016

Jako úplně první věc pro mimi jsme koupili hrajícího Čmeldu. Bylo to při návratu z prvního screeningu 😀 Od té doby ho nosíme neustále u sebe a když byla Deny menší, tak u něho usínala. Bodíčko a botky na fotce byl náš druhý nákup

kuliseks
14. zář 2016

My jsme jako první věc koupili dudlíček. Přišlo mi to takové symbolické a pěkné. Náš malý Ledňáček je asi ale jiného názoru a dudlík nechce. Cucá si před spaním dva prstíčky a vypadá u toho tak spokojeně, že se ani člověk nemůže chtít snažit o nějakou převýchovu na dudlík ☺️ I když ten by šel později nejspíš líp odnaučit. Ten se dá zahodit, prstíčky malému zahodit nemůžeme 😄

lenboda1
14. zář 2016

úplně první věc co jsem koupila, když jsem zjistila, že jsem těhotná byl hraci kolotoč na postýlku 😃, chodila jsem se na něj dívat ještě než jsem věděla, že jsem těhotná a naprosto jsem se nad nìm rozplývala. i já si ořála být opět malá a ležet v postýlce, abych mohla poslouchat hudbu a sledovat zvířátka na kolotoči 😃😃😃.

renatko01
14. zář 2016

Jako úplně první věc, kterou jsem svému drobečkovi koupila, když byl ještě v bříšku, byl obrovský čokoládový nanuk s mandlemi... 😀

pblanche007
14. zář 2016

Já jsem jako první koupila zavinovačku s výztuží pro záda, protože tatínek se malá miminka bál brát do ruky a s touto zavinovačkou byl problém vyřešen a tatínek pak mohl vesele chovat 🙂

kacinda
14. zář 2016

Pro obe svoje miminka jsem jako prvni koupila bodycko. Pro prvni miminko v den kdy mi rekli, te je to chlapecek a o dva roky pozdeji kdy jsem neplanovane otehotnela jsem doufala v holcickou tak jsem koupila pro zmenu ruzove bodycko. Vedela jsem, ze pro kluka mam doma vse, tak jsem verila ze to ta vytouzena holcicka bude. A taky byla, takhe se bodycko hodilo 😊

dddeen
14. zář 2016

První věc pro našeho mrňouska koupil manžel a to krásný body set zajíčka. Nechtěla jsem totiž nic k vánocům, protože jsem v těhu úplně přehodnotila priority a baví mě kupovat spíš pro syna než pro sebe 🙂 byla jsem ve 3.měsící a rozbalila jsem si u stromku ten nádherný set. Měla jsem větší radost, než z dárků co byli přímo pro mě 🙂

jannca82
14. zář 2016

Pro naši malou piškotku, fazolku byl první nákup kočárku. Potom návštěvy u kamarádek maminek, tam se něco dostalo a zbytek se koupilo. V porodnici jsem den po porodu, z netu kupovala kolotoč nad postýlku ☺☺

hhranolka
14. zář 2016

možná jsem blázen, ale když přišla dobrá nabídka... byl to kočárek a to jsme se teprve rozhodli, že se o mimi začneme pokoušet 🙂

mkrelo
14. zář 2016

Úplně první, co jsem pro pro prvozeného syna vyrobila na kroužku keramiky byla cedulka z hlíny s jeho jménem. Představovala jsem si,že ji dáme do pokojíčku. Má se místo. A co jsem koupila? Byla to dečka do kočárku. Takový krásně huňatá. Syn ji ještě ted má rád a vždycky, když ji najde,přikryje se s ni,a hraje si na male mimi jako tenkrát. 🙂

danielamaty
14. zář 2016

První věc, co jsem koupila mému klukovi, byl polštářek s peřinou, jelikož ostatní věci jsem měla podedené či půjčené.

lordicka
14. zář 2016

U dcerky koupil první věc manžel byla to zelená plyšová želvička s kterou malá dodnes spí je to už 5,5 let a našemu synovi koupila dcerka plyšového chrastícího zajíčka na burzičce za 10kč ze svého prasátka a sama si koupila za 5kč nafukovací letadlo, vzala si sebou ze svého prasátka 20kč 😉 bylo to moc hezké gesto a bylo to tento rok v dubnu našemu malému je 6 týdnů 😉

novauzivatelka007
14. zář 2016

Hodně jsme toho dostávali, takže naše první koupě byla dětská postýlka a kočár od jedné paní 🙂

biton
14. zář 2016

Jako první věc jsem koupila dudlík a sadu bílých ponožtiček. A těmito věcmi jsem manžela informovala o tom, že čekáme miminko 🙂

dany69
14. zář 2016

Jako první věc pro naše očekávané miminko jsme koupili sadu bodýček s medvíkem Pú 🙂

luciinka001
14. zář 2016

Prvnímu jsem koupila balík oblečení na holčičku a on pak byl chlapeček 😀 a pro druhou sem koupila dudlik od mam jako první vec, jinak toho ma dost po braskovi a ty vecicky co jsem koupila jemu jsem si nakonec nechala 😀 🙂

anetkad
14. zář 2016

První věc pro mého malého- jsem fanda Hvězdných válek 🙂 🙂

petra_mam
autor
14. zář 2016

Moc děkuji za účast všem maminkám!

Výherkyněmi se stávají: @nambr, @teri90 a @anetkad

Prosím, aby mě kontaktovaly do zpráv 🙂 Ty z vás, které nevyhrály, nezoufejte, dnes se možná nějaká soutěž také objeví 😉

doskocilovaeliska
14. zář 2016

Pro naší princeznu jsme jako první koupili bodýčko v neutrální barvě protože se dlouho nechtěla ukázat 😀