Kdy začínáte nakupovat vánoční dárky?

pinkorblue_marcela
12. lis 2014

Z emailů na našem e-shopu víme, že spousta ze současných objednávek je už pod stromeček. U mě je to tak různě. Když vím, co chci, není problém objednat. Kdy přijde nápad na "ten pravý dárek" pro přítele, to netuším...

pinkorblue_marcela
autor
22. lis 2014

@zimkova Moje řeč. Jen s tím schováváním mají někteří problém. Za ten rok už člověk neví, kam co schoval. Ale po Vánocích má sám ze sebe radost, jak skvěle to schoval i před sebou. A je na světě zase dárek na další příležitost. 😀

pinkorblue_marcela
autor
22. lis 2014

@atinkaa He? To je asi odpověď jen pro zasvěcené. Je to v januári na příští rok nebo obdarováváte k právě minulým Vánocům se zpožděním?

pinkorblue_marcela
autor
22. lis 2014

@beditha Doufám, že ten stres nebudou mít ani zákaznice objednávající v půlce prosince u nás. Miluji případy, kdy žena je nervózní, strčí telefon muži a ten nám má vyčinit, že aby přišel balík maximálně do dalšího dne jinak hromy, blesky... Vám přeji, aby to samozřejmě v klídku klaplo.

vetyver
22. lis 2014

kromě dárku pro tchána to mám komplet. Zabalené, nadepsané, omašličkované, schované ve skříni v obr tašce. Nesnáším stres z nakupování, narvaný obchoďáky, vyřvávající koledy atd. Plus i chápu poštu a různé přepravce, že toho mají dost 😀

atinkaa
23. lis 2014

@pinkorblue_marcela pardon pisala som skratkovito a navazovala na inu diskusiu, ktorej autorkou je tu spomenuta maminka @pupickova🙂, ona v nej ma uz tusim od septembra zabalene darceky k Vianociam 😅 😵 😵 , a ktovie kedy ich balila naozaj, lebo to je len datum priznania sa na internete 😀 😀 😎 takze som ju a podobne chcela potesit odpovedou ze darceky kupujem celorocne, ak mi cosi padne do oka v januari, tak je to start na dalsie vianocne prekvapenia, cielene vypredaje nemusim - nemam rada besnejuce davy, nech su kdekolvek...ale ak mi cosi padne do oka a viem komu by sa to lubilo tak ma datum len tak neodradi🙂 😎 😎

...tak snad je to vysvetlene dostatocne 🙂 jo ale balim az 24.12 😅 obvykle ako spravny poziarnik na poslednu chvilu, takze stipku adrenalinu si tam nechavam i ja 🙂

kordul
23. lis 2014

Ja uz začala!;) a taky vsechny co jsem mela jsem uz úspěšně rozdala..;) takže budu max. Tyden pred...;)

marecek4
23. lis 2014

celý rok něco vyhlížím a kupuju,ale stejně nejlíp se pořizuje malým prckům a tak malý toho bude mít nejvíc a velcí ...tam je to horší,a hlavně když se před vánocema stěhuje a dárky se zatoulají-doteď od loňska ještě nemůžu pár drobností dohledat 🙂

atinkaa
23. lis 2014

@kordul toto sa mi uz tiez parkrat stalo, ze sa mi ich podari rozdat skor nez tie Vianoce pridu 😵

mor48tko
23. lis 2014

Např.letos jsem první dárek nakoupila už někdy v červnu. Vždy kupuji dárky s předstihem 😉

marketa11112
23. lis 2014

zacinam tak v rijnu. to, co koupim předtím vždy zdlabnou ještě svatky a narozeniny. 🙂) nakupuji většinou prubezne, nahodne, to co kde zahlednu.