VELKÁ SOUTĚŽ o 3x robotický mop Everybot! Řekněte dost ručnímu vytírání.

mates_neato
7. dub 2017

VELKÁ SOUTĚŽ o 3x robotický mop Everybot!

Nakreslete vy nebo vaše děti „Co všechno dokáže robotický mop Everybot vytřít“ a foto obrázku přidejte zde do fóra.

Těšíme se na Vaši kreativitu. Třem z Vás bude Everybot už příští týden sloužit doma!

Soutěž trvá do neděle 9.4.2017 do 22:00. Tři výherce vylosujeme ze všech zůčastněných.

Řekněte dost ručnímu vytírání! http://www.everybot.cz/

denisamx
8. dub 2017

Ella ještě malý prcek a ještě chvilku bude trvat než začne kreslit. Ale už teď vím, co by nakreslila 🙂 naše tři pejsky, protože je naprosto zbožňuje ❤

sluune
8. dub 2017

Takto pry vypada nas byt normalne a duha proto, ze to pak robot uklidi🙂 nutne ho potrebujeme🙂)

erikad88
8. dub 2017

Naši malí rarasci (dvojcata 22 m) nakreslili následující obrázky. Nevím jestli mi dostatečně rozumneli, co po nich chci, ale něco nakreslili🙂 minimálně jsme se snazili😀

bublina2013
8. dub 2017

U nás to vídí děti takhle 🙂 a můžeme být spolu a pomocník za nás uklídí 🙂

cinda82
8. dub 2017

Verunka ještě malovat neumí, ale na dotaz, co by namalovala, odpověděla, že tátu, tak nevím, nevím 🙂

evulinka27
8. dub 2017

Když si odmyslíme hrůzu mého uměleckého výtvoru 😀 Tak bude znázorňovat sen můj i syna. A to je, že on by si určitě představil jak se na takovým supr stroji vozí a já zase to, že vydrží chvíli sám a budu si moct třeba i vypít teplé kafe 😀!

mische
8. dub 2017

Určitě i toto 😀😀😀😀

petra_pf
8. dub 2017

Maminka při úklidu ...asi by to chtělo pomocníka 🙂

tarien
8. dub 2017

Robot by našel své místo hlavně u nás v obýváku - a měl by stále co dělat 😉 fakt že jo 😉

gabi62
8. dub 2017

Robotický mop Everybot u nás nahradí ručny mop. Potom to bude Ej VERu i bez roBOTy 😉

verkaunka
8. dub 2017

Zdravím, tak i nás by to bylo hlavně využito v obyváku a kuchyni.... a to sluníčko znamená že uklízet se musí vždy s dobrou náladou.....to si takto vykládám aspon já 😀

bledulka84
9. dub 2017

Tak ja to taky zkusim 🙂, roboticky mop by mel co delat kazdy den, protoze popatlana podlaha od piti je u nas porad. A taky by robot vytiral obcasnou nehodu u nocniku, kdyz se to male nepovede vcas a nebo se treba zakloni a jako fontanka nocnik precura az ven 🙂
A taky mame psa, ten doma nastesti necura, ale packama obcas naťape.

sramkovi
9. dub 2017

To,co nezvládneš ty, s tím si poradí tvůj mladší bráška. A je to...

evly
9. dub 2017

Malou kreslířku mám zrovna u babičky, ale vzhledem k tomu, že teď ráda maluje vždy a všude-po sobě, zdi, zemi. Sem tam vyleje pití, mladší prcek se učí na nočník, sem tam teda s pinďou ven, chodí a drobí nebo patlá jídlo,tak je smetáček a mop stále v pohotovosti a maminka na prášky z toho, že to dělá někdy i co 10 minut,když se to sejde. Takže za takového pomocníka bych asi jako každá máma líbala ruce 😄

cich
9. dub 2017
alenac89
9. dub 2017

Tak i my to zkusíme , sice moc nekreslí me 😉 ale takto by u nás pomáhal pomocník malí

rowan
9. dub 2017

Baru namaluj mi, co by u nás vytíral robotický mop, tak přinesla obrázek s hovniválem, protože "nám tady pořád lezou broučci a tenhle dělá smradlavej bordel " 😂
Mimo to, ona je taky slušný čuník, ale znáte to - špinavý dítě = spokojený dítě a to u nás fakt platí 😂

jajinka83
9. dub 2017

Tak toto je podle našeho Patrika bordel, který nám v případě výhry pomůže uklidit mop EVERYBOT. A jelikož jsou u nás v plném proudu neštovice tak si to umíte představit 😀

ginnevra
9. dub 2017

Podle Viktorka (3,5) nám Everybot vytře především zrak, jak se bude vše blýskat čistotou. 😀

prostejina
9. dub 2017

"Konečně si po sobě budu uklízet sam ten svůj svincik, co každý den nadelam" (králík Kvído) 😂

nikinelinaty
9. dub 2017

Naši Nelince bude vysavač uklízet pokojíček. Nesnáší uklízení a starší už nadává ;)
Takže pro ni výhra by byla fakt výhra ;)))

charmed
9. dub 2017

Pry vsechno,i rybicky 😉

snany
9. dub 2017

Prý celou policejní stanici, včetně cely s lupičem . Tatínek je policista

catchulinecka
9. dub 2017

Tady jsem místo vaření oběda nakreslila co vše by u nás mohla být práce pro tohoto skvělého pomocníka 🙂

sedmiteckas
9. dub 2017

Určitě by dokázal vytřít i tohle. Ty všudypřítomné DROBKY Z PLASTELÍNY, kterou dcera tak miluje a já už docela nenávidím 🙂

tomikkubik
9. dub 2017

Roboticky vysavač doma mám a i když už jde podruhé na reklamaci je to neskutečný pomocník. Roboticky mop jsem si také moc přála, ale teď na něj pár roku zabývat nebude. Příští týden mám narozeniny, kdybych měla to štěstí byl by to skvělý dárek <3 samozřejmě by uklidil naprosto vše,domeček by zářil čistotou

monunkaaa
9. dub 2017

Nase dvouleta beruska namalovala hrusku,jablicko,jahodu a maminku.. ma v tom jasno,umyt se tim da vsechno,co kecne na zem. A kdo to musi uklizet? no preci maminka 😉

koncita
9. dub 2017

Vzhledem k tomu, že moje výtvarné nadání je zhruba tak na stejné úrovni jako u mého čtyřletého synka, tak ho nechám si v klidu hrát a pokusím se sama, vyjde to nastejno 😀
Moje poselství je jasné, Everybot musím mít 😍 protože vytře zcela jistě úplně všechno a ani se u toho nezapotí 😉

muchomurkazelena
9. dub 2017

Posílám obrázek svého 19 měsíčního syna, protože já neumím kreslit ani trošku. Myslím, že nakreslil drobky. On totiž drobí neustále a s nadšením.

plksv
9. dub 2017

Obrázek malovala dcera - 15 let - se slovy - to je jedno, co všechno zvládne uklidit, hlavně že to bude uklízet samo!