Využíváte v domácnosti tzv. chytré spotřebiče ovládané přes aplikace?

mates_neato
4. dub 2017

Dnešní doba je v mnohém hektická, a tak člověk často hledá způsoby, jak si práci usnadnit. Používáte proto doma některé z chytrých spotřebičů, ovládání světel, pračky nebo topení? Která vám případně vyhovuje nejvíc a proč?

michaltrinev
4. dub 2017

Ne,ale ty světla by se mi libili

luca16
4. dub 2017

Ne-e, ale už jsem o tom uvažovala🙂

kami1984
4. dub 2017

Na tohle jsem fakt zvědavá, jak funguje🙂) Určitě bych to uvítala i u pračky, sušičky, pořád zapomínám, že mám vypráno anebo jdu ven a zapomenu zapnout knoflík. Světla by byla parádní, děti občas zapomínají v noci zhasnout, když jdou z wc a stojí to vždy hooodně přemáhání se zvednout a jít zhasnout.

babunka1
4. dub 2017

Nevyužíváme. Máme novostavbu, kterou jsme si postavili a stále doděláváme svépomocí a tak člověk kouká dost na peníze a toto jsou bohužel vychytávky, na které už v rozpočtu nebylo místo. Ale jako ta světla by se mi taky líbila.

petra_pf
4. dub 2017

ne, ale nebráním se, věřím, že v tomto způsobu ovládání spotřebičů je budoucnost.

verinikki
5. dub 2017

Nee, máme pouze všude chytré hlavice na topení. Jinak souhlasím s předchozími názory, je to pro nás taková hudba budoucnosti i z hlediska financí.

konidana
6. dub 2017

Ne. Maximum je odložený start pračky či pekárny na chleba, ale to se nastavuje ručně, nikoli aplikací:D

alisek
6. dub 2017

tak přes mobil ovládám jenom topení...protože kotel (a mnažel) si to obstará sám..na to abych přes síť ovládala ostatní zatím nemám kapacitu neb do pračky či sušičky musíš to prádlo dát, to samé s robot. vysavačem..musíš mít doma 100% naklizeno-nic nemít na zemi, ideálně židle nahoře na stole aby se tam ten chudák nemotal..křeslo Poäng z Ikei se snaží "přejet" takže tam uvízne..takže nevyužívám-zatím 🙂.

anniesfibis
6. dub 2017

jestli je toto budoucnost...buh s nama teda.. clovek by z ruky nepustil tel. a proc? vstat a vypnout svetlo.. vyuzivam veci, co maji smysl.

mates_neato
autor
9. dub 2017

@michaltrinev
@luca16
@kami1984
@babunka1
@petra_pf
@verinikki
@konidana
@anniesfibis

Už brzy se dá u Neato robotických vysavačů očekávat funkce, když si na telefonu vyberete libovolnou místnost Vaší domácnosti, kterou chcete aby vysavač uklidil. Stisknutím jednoho tlačítka jej pošlete vysát třeba dětský pokoj nebo ložnici 🙂
V současných modelech Wi-Fi ovládaných vysavačů Neato jde už vidět mapa půdorysu bytu, takže tato funkce přijde brzy. Výhodou Neato je, že software vysavače se dá aktualizovat a nové funkce tím získat i pro starší typ vysavače...

Také v současné podobě přijde Wi-Fi ovládání určitě vhod, zejména v těchto situacích.

Máte domácí mazlíčky a potřebujete vysávat vícekrát za den? Ovládání přes aplikaci Vám dává možnost vysavač spustit tolikrát, kolikrát jen budete chtít. Například dvakrát nebo i vícekrát za den, a to odkudkoli. Je úžasný pocit přijít domů a vědět, že zrovna bylo do čista vysáto 🙂

U běžných robotických vysavačů bez Wi-Fi připojení lze automatický úklid nastavit pouze jedenkrát denně, což může být pro některé domácnosti nedostačující. S Neato aplikací se tedy rozhodně nebudete muset omezovat.

Vysáváte některé místnosti nebo druhé patro domu jen občas? Chcete vysátí zopakovat třikrát po sobě pro důkladnější úklid? Zapnutím vysavače na dálku pomocí aplikace to jednoduše zvládnete a během úklidu si můžete vyjít třeba na procházku s rodinou.
Vždy, když vysavač úklid dokončí, přijde Vám oznámení na telefon a vy jej můžete rovnou zapnout znovu a odkudkoli.

Zdrželi jste se v práci a nemáte doma uklizeno? Nevadí! Neslevujte ze svých nároků. Jednoduše pomocí aplikace na telefonu zapněte Neato a nechte ho pracovat. Po příjezdu domů na vás bude čekat dokonale uklizená domácnost.

kami1984
9. dub 2017

@anniesfibis a víš, kolikrát by to ulehčilo? Jak byli kluci malincí, usínali se mnou a když jsem se zvedla zhasnout v obýváku, v kuchyni, vzbudili se a zase znova i hodinu uspávání:((Anebo v noci nemuset vstát a cvak, zapnu janíček v obýváku, protože malý volá světlo?
Vyzkoušela jsme si to u známých a je to pecka... a není to jen, že se člověku nechce...

anniesfibis
9. dub 2017

@kami1984 nem s tim problemy..ja bych to fakt nechta ;) meli je to na dovce a jen to podporovalo nasi zhnilost ;)

magicaetezzz
9. dub 2017

Nejchytrejsi domaci spotrebic jsem ja 😀 partner posle zpravu z koupelny: kavu prosim, a kava se vari

mafeska
9. dub 2017

😂 jsem se pobavila. ale je to fakt, nedávno u mě to samé

mates_neato
autor
9. dub 2017

@magicaetezzz
👍😂

luca16
9. dub 2017

@mates_neato S jak velkými prahy si poradí? Máme ještě staré vysoké s ostrými hranami, ty asi sotva zvládne, co?☹

luca16
9. dub 2017

@magicaetezzz To mi něco říká🙂 Asi je to všude stejné!

mates_neato
autor
9. dub 2017

@luca16 Neato zvládne prahy až 2 cm vysoké. Nejlepší si robota půjčit a otestovat.

Pro přejetí prahu je důležité, aby na práh robot najel svou přídí, pak už to většinou zdolá, vyjede.

Kdyby na práh nevyjel, můžete zbrousit nebo zhoblovat hrany prahu a nebo i celý práh o několik mm. Pár hodin úprav se Vám vrátí už během několika dní, co Vás vysavač zcela zastoupí ve vysávání 🙂

mates_neato
autor
10. dub 2017

Chcete se dozvědět více o robotických mopech nebo vysavačích?
Zde je zajímavý článek s odkazy na videa, zdarma vypůjčení a další...

https://www.modrykonik.cz/blog/mates_neato/article/perete-snad-pradlo-rucne-ne-tak-proc-j-heok1c/

mates_neato
autor
10. dub 2017

Líbí se Vám Neato nebo Everybot?
Neváhejte a využijte limitovanou nabídku!

MIMOŘÁDNÁ SLEVA

Robotický vysavač Neato
-15 % na veškerý sortiment
Slevový kód: ModryKonikUzNemusiVysavat
Platný do 31.5.2017 nebo do vyprodání zásob.
Uplatníte pouze na www.neatorobots.cz

Robotický mop Everybot
-20 % na veškerý sortiment
Slevový kód: ModryKonikUzNemusiVytirat
Platný do 31.5.2017 nebo do vyprodání zásob.
Uplatníte pouze na www.everybot.cz