Týdenní velká soutěž o nákupy v hodnotě 1200 Kč a další ceny - Chcete 3 hodiny týdně času navíc?

klararohlikcz
25. led 2016

Milé maminky a budoucí maminky 🙂
Mám pro vás připravenou velmi oblíbenou soutěž s tématem, co byste dělali, kdybyste měli 3 hodiny týdně času navíc?
Pokud k tomu přidáte fotku nebo obrázek, tak to bude určitě zajímavější.
Tuto soutěž jsme již měli před Vánocemi, ale byla natolik oblíbená, že jsem se rozhodla jí zopakovat🙂
Nákupy online ušetříte 3 hodiny týdně svého času, tak vyzkoušejte Rohlik.cz a můžete mít tento čas pro sebe, rodinu nebo pro něco dalšího 🙂
Já jsem pracující maminka, takže bych 3 hodiny týdně času věnovala své malé dceři.

Jsem zvědavá, co byste dělali vy, kdybyste měli 3 hodiny času týdně navíc.
Příspěvky vkládejte sem do diskuze do soboty 30.1. do půlnoci a já v neděli vyhlásím výsledky☺
Soutěžit budeme o dvě poukázky na nákup u nás v hodnotě 1200 Kč a 5 balíčků kosmetiky značek Fa a Gliss Kur.

Mrkněte se nákupy u nás a o volném čase už nemusíte jen snít www.rohlik.cz

Moc se těším na vaše příspěvky
Klára

pavlikovarenata
27. led 2016

Tak já bych si šla určitě lehnout, dítko se nám budí i desetkrát za noc, takže by spánek zvítězil na plné čáře...i když teď mě napadá, že pokud by ty tři hodiny neměl i někdo další, kdo by pohlídal děti, tak bych měla se spánkem stejně útrum 😀

zuzousturkova
27. led 2016

Dobrý den, jelikož jsem v očekávání, v rámci zdraví bych věnovala nám s pupíkem nějakou tu procházku na víc s naším Benjamínem. Zdravím Zuzka

zhalickova
28. led 2016

Mít tŕi hodiny navíc, tak se pustím do úklidu tohoto pokoje. V tomto pokoji nám zbyly potřebné i nepotřebné věci po stěhování a zatím ne a ne se dostat k jeho úklidu. Manžel se v tom nevyzná, ale já vím, kde mám tady co uloženo.

tygrisek09
28. led 2016

3 hodiny volna bych rozdělila mezi naše 3 děti

dendulalacek
28. led 2016

Tři hodiny času navíc? Hodinka úklid doma, druhá pěkná knížka a třetí spánek.... Máme 19 měsíční holčičku a přes den už nespinká. Takže to první je potřeba, to druhé už skoro neznám a to třetí? Tak to už nutně potřebuji. Takže tři hodinky navíc pro všechny maminy, prosím. 🙂

kacazagi
28. led 2016

Tak za tri hodiny se da stihnout ledacos, ale byly by jen moje 🙂 Nejspis bych sahla po knizce, chvili po fotaku a pak si zarelaxovala u hudby ve vane, protoze jinak maji vsechen muj cas 2 kluci (3.na ceste), manzel, pes, kocka, rybicky a domacnost 🙂

pucinkaaaa
28. led 2016

Posledni dobou me strasne bavi neco vytvaret pro deti. Toho casu moc neni, protoze i kdyz je starsi ve skolce, venuji se mladsi. Pro sebe mam jen tak 1 - 2 v case, kdy deti spi. Proto bych ten cas vyuzila na vyrobu 🙂. At uz to jsou pletene papirove kosicky nebo nejake hracky ci jine veci do pokojiku.

megy
28. led 2016

tak po tomto týdnu vím přesně, že tři hodiny navíc bych věnovala a to zcela nesobecky jen a jen sobě - ráda bych si nabarvila hlavu, udělala si očistu obličeje, pedikůru, manikůru a hlavně bych si užila i klid na záchodě 😀 😀 tohle já neznám už několik let 🙂

chique
28. led 2016

Prvně mě napadlo, že bych nedělala NIC. :D. Ale to by asi nešlo. Takže pokud by to byly tři hodniny každý týden, tak bych je věnovala tomu, co jsem v tom týdnu chtěla udělat, ale nezbyl na to čas 🙂

janadano
28. led 2016

Sníval sa mi krásny sen, že 3 hodinky mán nazvyš cez týždeňˇ.
čo robiť vtedy budem?
No hodinku venujem konečne sebe samej ak môžem,
kozmetičku,kaderníčku navštíviť veľmi chcem a
konečne vylepšiť svoj vzhľad,
druhú hodinku s manželom strávila by som,
na večeru a nežné slová by sme si do uška šepli,
ako, keď sme randiť spolu začali,
tretiu hodinku by som so svojimi štyrmi dcérkami
strávila, na nič iné by som nemyslela, iba s nimi
smiala sa a vyvádzala a konečne ich poriadne vystískala.
No, krásny sen to je, ale možno sa splní, snáď, kto vie?
Veď ako sa vraví, niekedy sa tajné sny aj splnia,
tak dúfajme a teším sa na to veľmi.
a zatiaľ všetkým krásny deň chcem popriať.

twoangels
28. led 2016

Kdybych měla 3 hodiny navíc tak bych je "sobecky" věnoval sobě. Zašla bych si na jógu, do , na masáž.... Veškerý svůj čas věnuji běžně rodině (starám se o 86ti letého dědečka, o maminku a k tomu dvě děti) tak by 3 hoďky navíc byly super 🙂

pmikesova
28. led 2016

Tři hodiny, celé tři hodiny? Tedy 180 minut, 10 800 s? To zní opravdu lákavě. No napádá mě, že bych je strávila spánke a relaxací v horké vaně. Ale jelikož se znám a nedalo by mě to, páč pro ty sva chlapce doma bych se mohla rozkrájet. Takže prvních 60 minut, bych věnovala sobě, vana, knížka a 20minutový spánek 🙂 Druhých 60 minut by bylo pro mého manžela, toho nejlepšího chlapa co znám. No a třetích 60 minut by bylo pro mého 3 měsíčního syna, kterého miluju s celého sveta nejvíce ( vlastně stejně jako manžela), miluji, když se ně mě ve 3 ráno usmívá, když si v 6 ráno brouká v postýlce, Když se při přebalovaní směje tak, že to slyší i sousedi, Když večer usíná a já se na něho chodím koukat a nemůžu se vynadívat. No když ted nad tím přemýšlím, možná by to dopadlo uplně jinak 🙂 Celé tři hodiny bych dokázala stát s manželem nad postýlkou a obdivovat toho našeho společného prdolku 🙂

janasoffrova
28. led 2016

Dobrý večer,
ty tři hodiny navíc bych trávila s tatínkem.Momentálně válčí s keukémií.Tak bych čas navíc trávený s ním snažila co nejvíc užít.Snažila bych se mu splnit sen být na lodi, tak bych ho vzala na výletní plavbu lodí.☺Hezký večer Šoffrová

janamal37
28. led 2016

Mít 3 hodiny navíc? U mě je odpověď jednoduchá, ale bohužel realizace neuskutečnitelná ☹.. Po dvou letech téměř nonstop provozu coby maminka bych se konečně aspoň 3 hodiny v kuse a v klidu vyspala.. Mám akčního synka, kterého sama vychovávám. Je to nespavec a velký čert, který mi nedopřeje chvíli odpočinku, dokonce ani v noci.. ale tak už si ho asi nechám..🙂.

Ale je to krásná představa..🙂 🙂!!!

Přikládám foto mého dvouleťáka, kterak přede mnou utíká, když mu večer řeknu: "Tak a jde se spinkat..!".. 😀 😀

luca16
29. led 2016

Nechci🙂 Zjistila jsem, že mám úžasného manžela, který nám s dcerou snese modré z nebe. I když toho máme občas hodně, tak vždy vše stihneme. Dceři se věnuji na maximum, domácí zvíře nemáme a já, když nejsem líná, si dokážu najít i chvilku pro sebe. Jsem šťastná a spokojená tak jak to je 😉

jamborka
29. led 2016

Chtěla bych spát, spát, spát!!! Už 2 roky jsem se nevyspala déle jak 3 hodiny v kuse 😀

lvicek2000
29. led 2016

Delala bych to, co me deti nedelaji, spala 😀

joannah13
29. led 2016

jééé já bych tak spala, alexík teď nějak protestuje v noci se spánkem a mě už docela chybí a hlavně bych už konečně dočetla knížku, kterou mám přes dva týdny rozečtenou, ale nějak na ni teď není čas 😖

mitote
29. led 2016

zalezi, jake by to byly 3 hodiny... kdyz by byly v dobe, kdy je dcerka ve skolce, tak bych se snazila dokopat k napsani diplomky. Kdyz by to bylo, kdy ji mam doma, tak bych neco podnikla s dcerkou 🙂

berusinecka
29. led 2016

Krásná představa 🙂 Celý týden, celý měsíc, celý rok se starám o děti, manžela, psa, kočky, na mě samotnou, na mé koníčky, záliby,... mi nezbývá čas a já vše odkládám. Asi na podzim života. 🙂 Proto bych byla čistě sobecká a využila čas jen pro sebe. Četla bych, oskenovávala bych všechny negativy,... po mém tatínkovi, udělala z nich výstavu, věnovala se rodokmenu, sepisovala bych zážitky tetiček a strýčků-kteří mají nějaké vzpomínky s mými rodiči-kteří už nežijí, śila bych hračky onkologicky nemocným dětem, tvořila bych výrobky,které miluji, věnovala se ještě ve větší míře zahrádce.... bylo by to krásné a snad se k tomu všemu dostanu 🙂

lucie1110
30. led 2016

Ahojky, tak jsem si otázku přečetla a zase přeskočila na jiný server ..... No nějak mi to nedalo a musela jsem se sem vrátit a pročíst pár příspěvků. Uvědomila jsem si, že mám opravdu obrovské štěstí, protože já mám týdně několikanásobně více času než zmiňované 3 hodiny. Docela jsem se zastyděla, že s nimi tak plýtvám. Čas mi nesmyslně utíká na facebooku, taky zde, při pročítání nesmyslných mailů. Prostě jsem si uvědomila, že některé z vás skutečně máte opravdu málo času. Takže mé předsevzetí do budoucna zní - neztrácet čas nesmysly!!! Naplno se věnovat rodině, navštěvovat naše babičky, protože si to zaslouží, dobře vycházet s maminkami a tatínky 🙂, protože si to taky zaslouží! Netrápit se tím, co není v mých silách změnit! Smířit se s tím a žít dál a bojovat za lepší zítřky! Začít konečně hubnout! Kvůli sobě, svým pocitům, narvaným krabicím s hadry, které mi už roky nejsou, ale nemám to srdce se těch nádherných kousků zbavit. Citít se dobře, abych konečně přestala být protivná, líná, zpomalená. Dbát o sebe a mít se ráda! Pak budou i mě mít rádi za to, jaká jsem. Miluji svoji rodinu, nadevše miluji svého syna. Život se se mnou nemazlil, ale ty klacky a pády mě posílily a ukázaly cestu dál. A já můžu říct, že mám vše, po čem jsem snila a dokázala jsem to ve 36 letech. Takže už jen lépe nakládat s tím časem, nemrhat jím a užívat si každého dne naplno!!! 🙂 Holky, všem moc přeji, abyste si taky dokázaly najít i víc než ty 3 hoďky a užily si je podle svých plánů, představ a snů!!!! Mějte krásný víkend, plný radostí, úsměvů a dobré nálady!!! Omlouvám se, že jsem neodpověděla na otázku!

hohe
30. led 2016

Docela dlouho jsem se rozmýšlela, co odpovědět... prvně mě, asi jako každou maminku, která trpí velkým deficitem spánku napadlo - spala bych... pak jsem se ale zamyslela, jak lépe využít ten čas... jak ho podělit, abychom z toho měli něco všichni... Když na to kouknu z pohledu měsíčního máme to přibližně 4*3 hodiny...

4 týdny, kdy bych nemusela nic dělat a fakt si je jen užívat bych v naší rodině rozdělila následovně...

1. věnovat je manželovi - 2 děti, dům, pes, zahrada - je pořád co dělat a občas se zanedbáváme... i když se snažíme to nedělat
2. plně, bez odbíhání, dělání i něčeho jiného udělat si tři hodiny jen s Aničkou
3. sama si někam vyrazit
4. ano budu sobecká a půjdu spát 🙂

kuliseks
30. led 2016

Já bych hodiny navíc strávila uklízením a vařením😄 nejsem vadná, ale nic teď nestíhám kvůli miminku a je to u nás už trochu jak v chlívku 😄 je mi líto manžela, když po práci ještě dodělává večeře, myje koupelnu apod., protože malej chce být zrovna u prsa 😉

fispanek
30. led 2016

Krásný den všem!🙂Za mne určitě úklid,spánek,a vzdělávání se,generalogie,a na chvíli zastavit čas krásnýma vzpomínkama v podobě starých videí...🙂

tajemna30
30. led 2016

Já bych 3 hodiny navíc věnovala manželovi, hlídání skoro nemáme, plně se oba věnujeme dětem tak kdyby byla možnost mít navíc 3 hodiny + hlídání k tomu, uděláme si s manželem čas jen pro sebe.

apacheee
AMBASADORKA
30. led 2016

Minule jste se ptala na stejnou otázku - to jsem vám odpovídala, že čas navíc nepotřebuju, že si ho dovedu vždy vyšetřit nebo zařídít. Od té doby se mnoho událo a já už bych tentokrát nabídku jistě využila🙂 V poslední době se toho sešlo poměrně dost - práce, zařizování ohledně domečku a do toho rodina a také důležité vlastní koníčky. Kdybych měla momentálně 3 volné hodinky, věnovala bych je pořádnému prozkoumání programu Photoshop - dostala jsem ho již na Vánoce a zatím ještě nebyl čas si k němu sednout na delší dobu - což mě momentálně brzdí ve zpracování fotek. Ale je fakt škoda, že se jedná jen o hypotetickou otázku a ten čas stejně nebude🙂