Vyhlášení vítězů: Dny s Rohlíkem končí. Jak se vám to se mnou líbilo?

klararohlikcz
31. led 2016

Milé dámy, opět bych vám ráda poděkovala za tento týden, který jsem tu mohla strávit s vámi. Moc děkuji také za spoustu tipů, rad a názorů.
Bylo skvělé tu s vámi o všem diskutovat a já doufám, že se vám to líbilo tak jako mně.
Jak se vám dny líbily? Pomohlo vám to třeba i změnit názor na nakupování potravin online? Líbí se vám Rohlík se svou nabídkou?
Já doufám, že se nevidíme naposledy a budete u nás nakupovat 🙂 Kdybyste po dnech měli zájem mi napsat, že chcete něco doplnit, máte s něčím problém nebo si jen tak popovídat nebo si nechat poradit, tak mi určitě napište sem do zpráv nebo na email klara.hola@rohlik.cz

Dnes pro vás mám také vyhlášení vítězů celého týdne 🙂
Prosím všechny vítěze, kteří zde budou vyhlášeni, aby mi poslali zprávu se svou adresou, jménem, telefonním číslem a emailem, abych se s vámi mohla spojit a předat výhru 🙂

Pondělní soutěž i Hipp mléka - prosím rovnou mi s údaji pošlete o jaký typ dle měsíců máte zájem 🙂
@cb
@zuzaaanka
@lucinka58
@tajemna30
@mimar

Úterní soutěž o Rajec
@meo
@berusinecka
@alexis_05
@kh
@krikul

Středeční soutěž o Babybio
@somalicats
@princeznaj
@bimmka

Čtvrteční soutěž s Weledou
@verena
@malva
@eliska_z
@ikarkulka
@smallinka

Páteční soutěž o Hipp balíček
@majisska
@kackasz
@mrkew
@kkouzlo
@1miska

Víkendová soutěž s Viledou:
@enacek - Mop Vileda
@anetka1701 - Mop Vileda
@bledulka84 - Mop Vileda
@tichackova - Nákup na Rohlíku v hodnotě 600 Kč
@lrg - Nákup na Rohlíku v hodnotě 600 Kč

Velká týdenní soutěž
@hest - Nákup na Rohlíku v hodnotě 1200 Kč
@panihk - Nákup na Rohlíku v hodnotě 1200 Kč
@jaja01k - Kosmetický balíček
@gryfis - Kosmetický balíček
@eemilka - Kosmetický balíček
@evaviki - Kosmetický balíček
@lenboda1 - Kosmetický balíček

Všem moc gratuluji!

Krásný večer a hezký zbytek víkendu

Klára

tajemna30
31. led 2016

jéééé moc děkujeme jednak za dny s Rohlikem.cz a jednak za výhru, která nás moooc potěšila, Hipp se chystáme vyzkoušet - takže pro nás moc příjemná výhra. DĚKUJEME.

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@tajemna30 Já děkuji za účast a doufám, že budete s Hippem spokojená stejně jako já 🙂 A těším se, že až nakoupíte, tak mi dáte feedback, zda bylo vše ok 🙂

zuzaaanka
31. led 2016

Jeee, uzasny! Moc dekujeme za vyhru, mlicko hned otestujeme 🙂 bylo to bajecne dny plne inspirace a moc se tesim, az budete jezdit i k nam 🙂 hezky vecer a jeste jednou se synkem moc dekujeme!!!

tajemna30
31. led 2016

@klararohlikcz určitě napíšu Vám do zpráv 😉

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@zuzaaanka tak to jsem moc ráda 🙂 doufám, že bude vyhovovat stejně jako nám 😉 Jinak poprosím, abyste se registrovala s adresou a emailem na našich stránkách, abychom vám dali vědět, až k vám budeme jezdit, protože co ted není, může za pár měsíců třeba být 🙂 Stále hledáme nové lokality.

zuzaaanka
31. led 2016

Uz jsem se pred par dny registrovala, nakupovani na internetu me vazne bavi, tak se tesim, ze budu mit i jinou moznost nez Tesco, kde mi ne vsechno uplne vyhovuje a dost veci chybi, ktere jsem nasla ve Vasi nabidce. Diky!

kkouzlo
31. led 2016

Moc díky za výhru, snad Hipp vezme ten náš nejedlík na milost 🙂 díky

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@kkouzlo tak to jsem tedy taky zvědavá, tak potom chci slyšet recenzi 😀

mimar
31. led 2016

Jé děkujeme za výhru. moc nás potěšila. děkujeme

kh
31. led 2016

Kláro, dekuji moc 🙂

princeznaj
31. led 2016

Supeeeeer 😀 moc děkuji za výhru a strašně se těším, až vyzkouším pro mě úplně novou značku 😵

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@mimar
@kh
@princeznaj
Dámy jsem moc ráda, že jsem mohla udělat radost 😉

mimar
31. led 2016

@klararohlikcz uděla ohromnou

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@mimar doufám, že to ocení i holky 😀

anetka1701
31. led 2016

tyjo!! Já vyhrála mop :oD A mám z toho radost :oD asi stárnu :oD

eliska_z
31. led 2016

Moc děkujeme. Rádi vyzkoušíme něco nového. 🙂 Třeba konečně najdeme kosmetiku, která nám bude vyhovovat.

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@anetka1701 ano, dříve byste ocenila něco jiného a teď? Mop 😀 To já bych měla radost i z robotického vysavače 😀 A letos ježíšek donesl kuchyňský robot, takže jsem byla nadšená 😀 takže ano, stárnu 😀

lucinka58
31. led 2016

Děkuju mooooc za výhru 🙂 Mlíčko určitě rádi otestujeme a doufám, že u syna zvítězí na plný čáře, protože prozatím fakt mu žádný nechutná 🙂 Ale věřím tomu, že tohle bude další výhra 🙂

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@eliska_z Věřím, že si Weledu zamilujete 😉

klararohlikcz
autor
31. led 2016

@lucinka58 Já věřím, že Hipp bude mít úspěch!

janadano
31. led 2016

@klararohlik.cz škoda, že nám sa nič neušlo, gratulujem výherkyniam a inak ďakujem za pekný týždeň

myskyyy
31. led 2016

@krikul to není možný, že už zase výhra 😀 Gratuluju 🙂

ikarkulka
31. led 2016

Děkuju moc, mám opravdu radost 🙂 Ani si nepamatuju, že bych kdy vyhrála něco víc než reklamní propisku 😀

bimmka
31. led 2016

MOc děkuji, výhra potěšila a jsme sama na výrobky zvědavá, ještě jsme od nich nic neměli.

hest
31. led 2016

Jeeee moc diiky;))) rano poslu udaje;)

evaviki
31. led 2016

@klararohlikcz jee, dekuji moc.. udaje poslu do IP.. 🙂

cb
1. únor 2016

@klararohlikcz jeee,dekujeme ;)

kackasz
1. únor 2016

juuuuuu, mockrat dekujeme 🙂 vubec sme to necekali, parada velika 🙂

tichackova
1. únor 2016

Jee, moc dekuju, to je parada!🙂