Pondělní soutěž o Lamaze nebo Boon

klararohlikcz
14. pro 2015

V žádném z mých nákupů nesmí chybět kousek čerstvého lososa a Teddy křupky pro Danielku, které doslova miluje. Co nesmí chybět ve vašem košíku? Vyfoťte vašeho miláčka s jeho nej výrobkem a fotku nám vložte zde do příspěvku. Obrázky vložte během dneška a na konci týdne vyhlasím vítěze🙂 Obrázky si projdu a vyberu 2 vítěze. A o co že to hrajeme? O Koníka Ferdu značky Lamaze a Boon svačinový box ve tvaru slona

kkouzlo
14. pro 2015

U nás nesmí chybět zelenina - sám si diktuje, jakou papriku (rozuměj travičkovou, sluníčkovou nebo červenou) mám koupit 😀 a většina nákupů končí usnutím v košíku

mimar
14. pro 2015

Hlavně nesmí chybět mlíčko pro naše zlatíčka 🙂 🙂

amalka89
14. pro 2015

Určitě krupky pro dceru a spoustu masa pro manžela. Dcerka hlídá ve všech letících akce:D

tulikiss
14. pro 2015

v tomhle je Eliska trosicku jina nez vetsina deti, takze nikdy nesmi chybet masicko. kdyz posledne nechtela papat brokolicovou polivky, udelala sem krutonky rekla ze je to masicko a slupla celej talir. 😀

petratr
14. pro 2015

Ve slabé chvilce jsem dala malému ochutnat pizzu a byla to láska na první kousnutí, takže u nás to je "Mamííí, posííím posííím picůůůů🙂))"

juliemichal
14. pro 2015

u nás nesmí chybět nutela 🙂

rezetka
14. pro 2015

Miláček v košíku, má miláčka v košíku 😀

vercula7
14. pro 2015

Rozhodně ROHLÍK to je u nás prostě top 🙂 nikdy nemůžeme ani z obchodu vyjít bez rohlíku 🙂

germaine
14. pro 2015

Zdravím, u nás nesmí nikdy chybět v košíku mlíčko - malej miluje koktejly...

sarka49
14. pro 2015

Doufám, že nebudu nikoho pohoršovat, ale takto papá dcerka. U nás jede mléčná strava 🙂

apacheee
AMBASADORKA
14. pro 2015

Eliášek má rád skoro všechno, ale v poslední době si zamiloval mrkev - takže když jsem ho potřebovala fotit na vánoční fotky, bylo poměrně jasné, čím ho zabavit, aby poseděl🙂

kajjina
14. pro 2015

bohužel nemám žádnou fotku s Jiříčkem na nákupech...ale jedna ho vystihuje skvěle...ten náš kluk by nejradši snědl všechno co vidí a někdy mám pocit, že i nás 🙂....teď nesmí v našem nákupním košíku chybět denně mandarinky, ty miluje,ale co má taky hodně rád je dobrý masíčko..no a tak jsme udělali pořádnou zásobu do mrazáku 😀

clara.7
14. pro 2015

Klasika - chleba s máslem 😉

katned
14. pro 2015

Ahoj, u nás běží mléčný bar

mrkew
14. pro 2015

Vždycky když jde mamka nakoupit nějaký blbůstky nezapomene na hračku pro mě

andrea.ivf
14. pro 2015

Ja než to celý objedu, malý se nadlabne loupáku a dá si šlofíčka 😵

igiana
14. pro 2015

U nas nesmi chybet cerstva zelenina 😉

joannah13
15. pro 2015

U nas v kosiku nesmi chybet nejake pecivo.. v jidlenje dost vybiravy, sni toho docela malo a tak jsem kolikrat rada, ze do nej neco dostanu a s pecivem je skoro vzdy uspech, bud samotny nebo s nejakou pomazankou 🙂

ustarana
15. pro 2015

zmrzlina. Kedykoľvek a v akomkoľvek množstve.

kh
15. pro 2015

V potravinách na nakupu - jednoznacne rohlik!