Úterní soutěž - Dejte nám tip na oblíbenou kosmetiku

klararohlikcz
15. pro 2015

Nakupujete na internetu? Pokud ano, jaké zboží nejčastěji? Jestli internetové nákupy pro vás nejsou zrovna to pravé, co konkrétně vám na nich nevyhovuje? Podělte se o vaše zkušenosti. Na Rohlik.cz najdete také sekci kosmetiky, kde máme známé značky nebo také přírodní kosmetiku Bio-D.

Mám tu pro vás dnešní soutěž. Dejte nám tip na vaší oblíbenou kosmetiku, váš příspěvek vložte sem do dnešní půlnoci a já na konci týdne vyberu vítěze 🙂
Pět z vás odměním dárkovým balíčkem značky Nivea.

Těším se na vaše příspěvky 🙂

ija1
15. pro 2015

my preferujeme Sebamed....

laska.nezna.hranic
15. pro 2015

my jsme od začátku věrni HIPPíkovi, pořád ho dětem kradu 😀 jinak Dove a Dermacol. Nivea mě vrací do dětství, ale s Indulonou byla všude kolem, tak už jsem potřebovala změnu a zatím spokojenost. ale pořád tu vůni cítím 😵

kh
15. pro 2015

Pro malého z volne prodejnych (mimo lékárnu)rozhodne a jednoznacne Hipp. Zimni krem na oblicej jsme mu dokonce zacala brat i ja a koupi si asi i kolegyne z práce 🙂

kkouzlo
15. pro 2015

V poslední době jsem si pro sebe oblíbila Dermacol, miminko "jede" jenom na Eoné, má Medvídka a nic víc. No a kluci si nakupují sami :D :D běda, když koupím něco já

vlajka1
15. pro 2015

Pouzivam Mary Kay a Sebamed. Pro miminko mam nachystany Sebamed, Hipp a Niveu 🙂

kajjina
15. pro 2015

když byl Jiříček ještě malinký miminko, tak jsem fotku s jeho prvním úsměvem poslala do soutěže a on vyhrál balíček kosmetiky Nivea pro děti... a bylo jasno. Neměla jsem totiž koupenou žádnou,protože jsem si říkala, že kdo ví, co mu bude vyhovovat a že čistá voda je pro něj stejně nej..má krásnou pleť a kosmetiku používáme jenom vyjímečně,ale když, tak Nivea 🙂

lucianapolis
15. pro 2015

U nás je oblíbená Mixa, Dove a kokosový olej. Přemýšlím, že časem přejdu na přírodní kosmetiku 🙂

kajule
15. pro 2015

U nás vede Nivea, Manufaktura a Weleda plus takový univerzál kokosový olej, ten doma prostě musíme mít vždycky. 🙂

mrkew
15. pro 2015

My používáme niveu pro prcka pro sebe kremy od avonu a jsme spokojene obe
Dvě

mimar
15. pro 2015

Pro holky používáme Hipp a Niveu a já a manžel Niveu a Avon. A když mažu holky tak se u toho smějou. Když pak přijede jejich skoro čtyřletý bratranec tak je stále pusinkuje a očichává a říká jak krásně vonějí 🙂 🙂

zaludova
15. pro 2015

Ja kupuju na kazdou cast tela jinou znacku 😀 na vlasy garniere, na oblicej bioderma hydrabio, rasenka avon, makeup vichy, rtenka essence, stiny avon, pudr dermacol, telovy krem nivea, sprchovy gel yves rocher, na ruce vichy, na nohy scholl, deodorant dove, parfem hermes....nasla jsem si od kazde znacky to, co mi vyhovuje....🙂

eemilka
15. pro 2015

Na internetu kupuji nejčastěji dětské pleny a výživu (ideálně v akci), granule pro psa (ty jsem posledních deset let nekoupila nikdy jinak než na netu, neb kdo by se s těmi balíky tahal), ale také elektro (oceňuji, že na netu jednoduše najdu srovnání parametrů různých výrobků a také uživatelské recenze) a naprostou většinu dárků (hlavně před Vánocemi se hodně ráda vyhnu všem těm přeplněným obchodům). Poslední rok tak cca ob měsíc objednám na netu také větší nákup potravin. Nemáme auto, takže nyní vnímám velmi pozitivně, že se nemusím domů tahat s tak těžkými nákupy. Za možnost nakupovat na internetu jsem fakt ráda. Ještě jsem se nenaučila nakupovat oblečení, jelikož ne všechno mi sedí, a proto se bojím, že bych v případě objednání oblečení přes net, musela následně řešit vrácení zboží.

Oblíbená kosmetika? Aktuálně na sebe úplně nejradši patlám čistý kokosový olej, to je skutečný balzám pro tělo i duši. Dítko do naší domácnosti přineslo také Sudocream - všelék na podrážděnou kůži, popáleniny, jizvy i drobné oděrky. Manžel nyní utrácí za speciální šampony proti lupům (Mediket a Kertyol), na ty si chodí do lékárny a fakt je vidět změna.

vercula7
15. pro 2015

U nás vede hodně Nivea je to taková dobrá klasika, která celé naší rodině vyhovuje a pro malou je nejideálnější jelikož ta na svoji pokožku nesnese skoro nic jiného.A Nivea i úžasně voní, takže pro nás jasná volba

joannah13
15. pro 2015

Na telo ted rada pouzivam Mixu, ale na oblicej pouzovam denni a nocni kremy od Nivei.. a malemu vetsinou stridam Niveu a Hipp

dasara
15. pro 2015

U nás doma se používá kosmetika pro malou Hipp a Nivea, pro mě Mary Kay a Nivea a manžel Niveu.

Nákupy na internetu jsou super - je větší výběr jak v obchodech. Dárky na Vánoce jsem letos komplet nakoupila po internetu, vyjma knížek a ještě mi zbývá jeden nákup elektra. Spodní prádlo nakupuju zásadně taky osobně. Dokonce jsme si s manželem před měsícem troufli koupit i zimní bundy přes internet a já jsem spokojená, manžel tedy vrátil a vybral si jinou, pak si pro ni zajel do obchodu. Upřímně stejně nevím, kde bych určité zboží v obchodě sehnala. Když mám konkrétní představu, tak vím, kde najdu na netu. Je to jednoduché, pohodlné a obejdu se bez tlačenic v obchodech. 🙂

ta_kacka
15. pro 2015

u nás doma snad nejsou 2 výrobky jedné značky- Loreal elseve jako šampon, adidas sprchac, krém bioderma... Dítko klorane, sudocream... Proste chaos, zmatek a optimálně kupovat každé v jsem obchodě/lékárně, kde ho mají, takže pokud bych mohla někde pokoupit skoro vše v jednom obchodě a ještě po internetu, tak by to bylo super 🙂

megy
15. pro 2015

Kosmetika hipp pro děti - to je pro mě vůně, kterou jsem už jako já cítila u mé babičky - vůně mandlového olejíčku mi ji vždy připomene 🙂
jinak po internetu většinou kupuji knihy a dárky pro manžela - teda spíše, on si řekne co a já většinou seženu i levněji, než si on myslí 😀

zanri
15. pro 2015

Pro malého Linola a Hipp, já Yves Rocher a Nivea, ale občas vyzkouším i něco jiného jako zpestření - co kdyby právě to bylo lepší než používám🙂

pexinka81
15. pro 2015

dobrý den,

já svou oblíbenou značku nemám....vesměs používám to, co mi přijde pod ruku 😀 ....a momentálně to je...moment...jdu se juknout....takže Nivea odličovat očí, ryor mléko, loreal krém 😀

a co se týče nakupování přes internet.....tak díky bohu za něj...já tam nakupuju vesměs vše....ono se třema malýma dětma (dvojčata 2r a syn 5let)....a scénky typu, tohle chcí, to mi kup, tohléééé, tamhléto, a chcííí a chcíííí ...řev a pláč....to fakt ne ne, to mít nemusím 😀

petra

bzanda
15. pro 2015

Já mám ráda niveu pro její věrnostní program 🙂 Dětem sedí Sebamed a manželovi je celkem jedno čím se namaže...

apacheee
AMBASADORKA
15. pro 2015

Vyloženě oblíbenou značku kosmetiky nemám - používám různé značky a většinou jsem pak věrná oblíbencům. Pro Eliáška používáme Mixu, Sudocream, Hipp. Pro sebe Mixu, Niveu (opalovací krémy), Biodermu, z dekorativní kosmetiky Astor,... Jediné, kde nemohu zatím najít své oblíbence je kosmetika pro péči o vlasy:(

gryfis
15. pro 2015

U nás frčí, u mě obyč lékařská vazelína jako základ pro mnou vyráběný mastičky.. vyrábím si i mýdla atd.. ale chlap.. jo ten jede na nivea produktech a nad mojí výrobou ofrňákuje.. 🙂

tajemna30
15. pro 2015

U dětí hodně používáme výrobky Nobilis Tilia, u nás dospělých je těch oblíbených značek více hlavně Bioderma, Yves Rocher a 🙂 Nivea.

monunkaaa
16. pro 2015

Take rada nakupuji pres internet,letos jsem tak poridila spoustu darku. A nasi oblibenou kosmetikou je Hipp,Nivea a mamka na vlasy pouziva Gliskur 🙂

granda
16. pro 2015

Oblíbená kosmetika je Yves rocker, vždy si vyberu a krásné voní. Pro holky mam