Vyhrajte 400 Kč – Máte čas na odpočinek a své koníčky?

bara_itesco
25. zář 2015

Náš každodenní program je plný nezbytností, které je potřeba udělat. Uvařit, uklidit, vyprat a vyžehlit, nakoupit, a jakmile vše uděláte, můžete začít se vším znovu. Něco děláte raději, něco méně, ale udělat se to musí. Zbývá vám po tom všem nějaký čas pro vás samotné? Jak odpočíváte? A máte i chvilku na nějaké koníčky? Podělte se s námi o to, co děláte ve volném čase, do neděle 27. 9. do 9:00. Jednu z vás odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

Pokud chcete mít více volného času pro svou rodinu i pro sebe, zkuste nakupovat s Tesco Potraviny on-line! Jen vyberete, co potřebujete, a o zbytek už se postaráme my. Nákup vám připravíme, dovezeme a vy získáte 6 dní v roce navíc. Tak jak je strávíte? 🙂

tria002
25. zář 2015

Mam cas pro sebe.. Obden, celych dvacet minut, ho travim ve vane..
Konicky stiham v pohode. U kojeni ctu a ke konim chodim s obema detmi. Prcek spi v kocarku, nebo vytrestene zira na obri hlavu, co ho ocichava a starsi jezdi..

prumyslovacka
25. zář 2015

Nejradeji odpocivam lehkym domacim uklidem, kdyz si manzel vezme dcerku ven, vse si doma pofackuju dle sveho, uvarim si dobry caj a zasednu ke knizce 🙂

kh
25. zář 2015

Ja moc cas jen na sebe nemam. Jednou mesicne odpocivam na pedikure, ale chybi mi relax jen tak doma s knizkou, kafickem, nicneděláním. Ti uz hodne neznam. Jen jednou za cas, kdyuz uz opravdu nemohu, poslu manžela s malym ven, ale stejne pak uklizimn nebo delam něco, co s malym nelze. Ale citim, ze uz opravdu potrebuji si ukrást alespoň hodinku pro sebe. Rozhodla jsem se to zmenit, od rijna zacnu chodit na cviceni a programove posilat manžela s malym ven pravidelne, abych si alespoň jednou tydne mohla zase uplne sama lehnout s knížkou.

bara_itesco
autor
25. zář 2015

@tria002 Tak vy máte doslova koníčky! 😀 To je moc pěkné... 🙂 A děkujeme za krásnou fotečku!

bara_itesco
autor
25. zář 2015

A soutěžíte některé rády? Nebo rády fotíte? Pošlete nám do nedělního poledne fotečku nebo obrázek od vašeho dítka a můžete od nás vyhrát velký nákup za 2 000 Kč. Budu se těšit na vaše rodinné výtvory! 🙂 https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/2-velka-tydenni-soutez-o-2-000-kc-2/

Dnes už se s vámi loučím, ale těším se opět na zítřek! Přeji klidný páteční večer!

verkaunka
25. zář 2015

Zdravím, já toho času na sebe tolik nemám, ač mám moc hodné dítě, snažím se jí věnovat naplno, chodíme pořád ven, tak i tam si odpčonu s kamarádkou u kafe, ale jen tak sama na své koníčky moc ne, a nevadí mi to, ten čas s dítětem mi nikdo nevrátí, i když jsem někdy dost unavená, ale když už bych měla den jen pro sebe, tak ho využiji jen s manželem třeba ve vaně, prostě jen spolu. Ale vím, že bych to asi vydržela jen den, víc ne... jinak se dá odpočnout i úklidem, když malá spí...doma mám ticho a jen své myšlenky...

monunkaaa
26. zář 2015

Dobré ráno, úplně moc času na sebe nemám.. Máme nedodělaný baráček, takže práce je stále hodně a nejraději se věnuji svojí berušce 🙂 Ale když spinká, juknu na modrého koníka a občas se na chviličku natáhnu k fotkám, abych dala relax 🙂
Jinak klasicky odpočívám při vaření a úklidu 😀

evcann
26. zář 2015

Dobré ráno, já také často šetřím čas nákupem na iTesco a vyhovuje mi to i když všechno zboží v nabídce není. Co mě, ale mrzí je, že ze začátku mi za nákupy chodily slevové kupony na příští nákup, ale již dlouho nechodí vůbec nic a přitom kamarádce to chodí a to nakupuje zhruba stejně jako já i za stejnou cenu 😒

veri0007
26. zář 2015

čas je pro sebe mám. Byla to věc, na které jsem doma trvala i kdyby mi v obývaku vybouchla bomba😀 Jedno odpoledne v týdnu chodím s přáteli do klubu deskových. Hrají se tam náročné logické a strategické hry, díky kterým rozhodně můžu vypnout a nepřemýšlet nad domácností, dítětem a jinými povinnostmi. Na to prostě není čas...

sedmiteckas
26. zář 2015

I přesto, že roční dcera je "tryskomyš" a potřebuje hodně pozornosti, času pro sebe mi zbývá, a to večer, když po 20:00 hod usne a někdy i odpoledne, když spinká po obědě. Takže si nestěžuji a ano, mám i chvilku pro sebe 🙂

jaja01k
26. zář 2015

S tím časem pro sebe to není moc slavné. Mám dvě maličké dětičky, které vyžadují ještě hodně pozornosti. Ale poslední dobou se mi daří uložit je k polednímu spánku oba současně, takže já mám aspoň chvilku klidu. Někdy to využiju k vaření nebo úklidu, ale někdy se mi nic nechce, tak sednu k počítači, televizi, knížce, omalovánkám... Chtěla bych na jeden večer v týdnu přenechat kompletní starost o děti manželovi a začít chodit cvičit, ale nějak k tomu nemůžu najít odvahu 🙂

bara_itesco
autor
26. zář 2015

@verkaunka Nemohu říct, že by uklízení bylo mou nejoblíbenější činností, ale souhlasím s vámi, že si u něj může člověk hezky mentálně odpočinout. Často si u něj také třídím své myšlenky.

bara_itesco
autor
26. zář 2015

@monunkaaa Držím palce, aby se domeček brzy podařilo dokončit a přeměnit ho na ten nejútulnější domov.

svetlus_pepca
26. zář 2015

Čas pro sebe si určitě najdu. Ať už když se postará tatínek, nebo když mrňous usne. To pak s chutí vezmu knížku nebo jehlu s nití a tvořím. A protože knížku jsem před pár dny dočetla, rozešila jsem včera pro synka sovičku plnou zajímavostí 🙂

bara_itesco
autor
26. zář 2015

@veri0007 a @svetlus_pepca je skvělé, že si při všem to shonu dokážete také najít čas i na sebe. Myslím, že je opravdu důležité se alespoň na chvilku odreagovat.
@jaja01k Držím palce, abyste co nejdřív našla odvahu začít! 😉

bara_itesco
autor
26. zář 2015

@evcann Pošlete mi prosím do soukromé zprávy e-mailovou adresu, pod kterou jste v našem systému registrována. Poprosím kolegy, aby se na to podívali.

ninusch
26. zář 2015

Já v poslední době zjišťuji, že asi ani odpočívat neumím. Věnuji se domácnosti, aby všude bylo čisto, do toho rekonstruujeme bydlení, aby se nám sem ta naše rostoucí rodinka vešla a dobře se nám tu žilo. Mrňouskovi dávám látkové pleny, vařím domácí jídlo a dělám domácí ovocné přesnídávky, což taky zabere spoustu času. Ze zbývajícího ovoce (nebo když je někdy něco v extra super akci) dělám pečené čaje. Koníček mám jeden, ale zato obrovský. Už patnáct let jsem členkou dobrovolných hasičů, kde pracuji v okresní radě mládeže, jsem starostkou celého okrsku (kdy mám "na starosti" okolních devět sborů), snažíme se o preventivní činnost s dětmi a motivovat je k požárnímu sportu a to zabere veškerý volný čas, který si dokážu najít, protože péče o mrňouska a nevlastní dceru je přeci jen přednější 🙂

kamcasevcikova
26. zář 2015

Já si chodím odpočinout od mých dvojčat do práce :D Zatím chodím na půl úvazek (kluci mají 2,5roku), když jsou ve školce... Jinak slovo odpočinek neznám... 🙂

bara_itesco
autor
26. zář 2015

Milé maminky, ráda bych vám poděkovala za všechny dnes sdílené příspěvky. Zítřek je posledním soutěžním dnem, a pokud jste doposud nezískaly žádnou výhru, nezoufejte a zapojte se do probíhajících diskusí a soutěží:

Téma „Co byste chtěly vědět o službě Tesco potraviny on-line?“: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/vyhrajte-400-kc-co-byste-chtely-vedet-o-sluzbe-tesco-potraviny-on-line/

Sobotní soutěž s Club Card: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/2-sobotni-soutez-o-800-kc/

Velká týdenní soutěž: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/2-velka-tydenni-soutez-o-2-000-kc-2/

Velká dvoutýdenní soutěž: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/velka-dvoutydenni-soutez-o-2000-kc-pro-nase-zakaznice/

Zítra se na vás budu opět těšit, nyní vám však již popřeju krásný, klidný a třeba i romantický zbytek sobotního večera!

alyssa.anna
27. zář 2015

Já osobně moc času na odpočinek (malá je malý ďáblík, domácnost, zahrada, domácnost a zahrada mých rodičů a k tomu rozdělaná rekonstrukce nového domečku, takže jsem v jenom kole). Jediné, na co mám občas pár min. času je můj pasivní koníček - sbírání sběratelských panenek Barbie. Udělám si radost, nějakou novou do sbírky si koupím, nebo jen čtu informace a prohlížím si nové i staré kousky. Je to takový můj jediný relax. Už mi ale došlo místo ve skříních a nemám ty moje krasavice kam dávat 😀

bara_itesco
autor
27. zář 2015

@ninusch Tedy kloubouk dolů, váš denní program je skutečně nabitý! 😨

bara_itesco
autor
27. zář 2015

Milé maminky, děkujeme, že jste se s námi podělily o tipy na koníčky a relaxační aktivity. Váš každodenní program je skutečně nabitý, a proto nás těší, že se některým z vás daří najít si i nějaký ten čas pro sebe. Slevový e-kupón na 400 Kč od nás získává @tria002 . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

Pro ty z vás, které nevyhrály, zde máme slevový e-kupón na první nákup, díky němuž ušetříte kromě svého času také peníze.