Zážitkový kurz varenia – s deťmi alebo radšej s partiou?

patricia_trinity
Moderátor
1. únor 2018

Moja obľúbená téma FOODIE zážitkové kurzy varenia. Voľnočasová aktivita, ktorá naozaj prekvapí 😊

V každom z našich hotelov si môžete vyskúšať rôzne kurzy varenia v najmodernejších kulinárskych štúdiach FOODIE. Kurzy zamerané na rodinné varenie, špeciálne kurzy pre najmenších ale aj naozaj vyšpičkované kurzy pre dospelých ako steaky, toskánska, grécka či ázijska kuchyňa.

Cítiť sa na chvíľu ako šéfkuchár, naučiť sa TOP recepty, ktoré zvládnete aj doma a získať zručnosti ako naozajstný profík. Aktivita na prvý pohľad „prečo varenie“, ale môžem vám zaručiť, že je to naozaj zážitok.

Moja otázka – s kým by ste najradšej vyskúšali naše FOODIE? S rodinou alebo radšej kamoškami, priateľmi či kolegami?

jozuzik1
1. únor 2018

Tak urcite s rodinou , muj manzel se boji i noze - ba naopak mam jen podezreni ze varit nechce aby ukazal ze to umi a pak se boji aby nevaril porad 😁

ejva
1. únor 2018

Určitě s chlapem. Ať se všechny dobroty naučí a může mi je pak připravovat doma 😀!

patricia_trinity
autorModerátor
1. únor 2018

@ejva
@jozuzik1
presne tak, kuchynského noža sa boja ale tie vojenské obdivujú. Do boja snáď nepôjdu, kuchyňa je teda ideálne miesto, kde nôž využijú aj v praxi.... a môžu získať aj celkom slušné zručnosti :D 🙂

kacakkv
1. únor 2018

Poslala bych chlapa (vaří rád, má na to i papír) s dětma (vaří také rády) a já bych nedělala vůbec nic a měla bych chvilku klidu🙂

jozuzik1
1. únor 2018

@patricia_trinity to je pravda 👍 udelat michany vajicka je problem a kdyz jim na stul dame svickovou se sesti tak jeste nadavaj ze maminka ma lepsi 😠😒

bamak
1. únor 2018

@patricia_trinity S detmi mam zazitkove vareni nekolikrat za den. Takze bych si vybrala kamaradky. S pritelem obcas varime dohromady a nedela to dobrotu, kazdy mame trosku jinou predstavu o tom jak jidlo pripravit.

janablizka
1. únor 2018

Můj manžel vaří rád tak asi bychom jeli společně.A děti se taky rádi pletou do vaření hlavně oloupat brambory,zeleninu i když jim to moc nejde,ale snaží se a učí se.

bimmka
1. únor 2018

Určitě s dětma, protože je vaření víc a víc zajímá a jsem ráda, když ví, co mají podat, aby byly třeba palačinky. Takže by je to velmi bavilo a hlavně co si uvaří, stačí malé zapojení, to i sní🙂

qintus
1. únor 2018

Každopádně s rodinou. Dcerka při vaření ráda asistuje, tak by se naučila něco dalšiho 🙂

maciceksta
1. únor 2018

Urcite s rodinou, dcerka se na pomoc v kuchyni uplne trepe. Nejradsi dela testo na buchty, cokolik kraji a zatim i docela rada myje nadobi 🙂

patricia_trinity
autorModerátor
1. únor 2018

@bimmka palacinky patria k najobľúbenejším kurzom pre deti a vo Foodie máme recept na hravé a kreatívne prevedenie 🙂

bimmka
1. únor 2018

@patricia_trinity no tak to by byly štěstím bez sebe za palačinky udělají cokoli🙂)

zaludova
1. únor 2018

S kamaradkami jako damskou jizdu 🙂

makynaeliska
1. únor 2018

Ja bych do toho sla jednoznacne s dcerkou,manzel na kuchteni neni,Vojta je jeste malej,ale Eliska te uz bude sedm takze ta by to ocenila 😊Jinak musim pochvalit kolik toho nabizite to je opravdu nadhera👍🏻

iulia
1. únor 2018

Já vaření milují, ale stále se mám, co učit a můj syn má rovněž vášeň pro vaření. Tak bych do toho šla s ním, vynahradila bych mu čas, který trávím s novým přírůstkem.

sitemaka
3. únor 2018

U nas by kurz nejvic ocenil manzel,ktereho vareni strasne bavi(jeste,aby ne,kdyz vari,jen kdyz jemu se chce)ale ja bych vyrazila s nasima klukama,my to sice tak neprozivame,ale zato si to umime uzit😉

misisska
4. únor 2018

Já bych šla s mou mámou. Je sice vyučená kuchařka, no nějaké pozitivní výsledky to na ni nenechalo 😀 vařit neumí, vaření nesnáší, tak by se to snad konečně naučila a začalo by ji to bavit 😀

jiji1
4. únor 2018

Ja bych jela s rodinou..co muže byt lepsi požitek nez si uvařit neco dobrého a pak si celá rodina u s dětmi pochutnat

hhranolka
4. únor 2018

Tohle je fakt úžasný, to by se moc líbilo dceři... No a manželovi by se líbily ty steaky... Je to opravdu krásný nápad

mandyn
4. únor 2018

S rodinou, určitě bychom si to parádně užili🙂

pekosek
4. únor 2018

Partner moc na vareni neni, ale syn se snazi pomahat jiz nyni. Uz ma svoji kuchynku a stale neco vari..vyzkousela bych tedy se synem

kami1984
4. únor 2018

Ač se to nezdá, můj muž je v kuchyni velmi kreativní🙂 Než jsme se poznali, nouze ho naučila.. a snažím se základy předávat i mým synům.. rádi vaří ve své kuchyňce, ale raději v té mojí.
A k manželovi, chytla mě asi chřipka, tak sladkou tečku ke kávě kouzlil dneska on🙂)
Takže na Foodie vaření by šla jednoduše celá naše "hujeří" rodinka🙂

petaov
5. únor 2018

Já bych uvítala kurz pečení. Uvařit snad celkem umím, ale péct, to je katastrofa. Nikdy mi nevyjde těsto, jak má a buchta je vždy nějaká placatá... Asi bych šla na kurz s kamarádkou.