All Inclusive, bude tam pro 14měs. syna vhodné jídlo?

mariti
19. srp 2014

V září se chystáme se 14-měsíčním synem na dovolenou na Rhodos. Bude to 3* hotel levnějšího typu a nakonec máme All Inclusive, i když jsme to neplánovali. Nikdy jsem program All Inclusive neměla. Myslíte, že tam bude dost věcí i pro malého nebo mám pro jistotu brát skleničky, kaše atd. Říkám si, že snad ovoce, zelenina, přílohy jako rýže nebo brambory by tam být měly a že s tím asi vystačíme, ale nejsem si jistá. Zatím to vypadá, že náš malý jí všechno a nejraději od nás. Budu ráda, když se podělíte se svými zkušenostmi.

aajda
19. srp 2014

My byli s 16m, ale vybíravou. A nouzové skleničky, co jsem brala, jsme ani nevyužili. Ale teda s množstvím ovoce to žádná sláva nebyla, třeba meloun jsme měli jen jednou, nejvíc tam byly nektarinky a jablka. Ale taky stačilo.

jezevec
19. srp 2014

byli jsme na Rhodosu ALLIN 3hv hotel v cervenci, jako ryze byla pokazde, testoviny rovnez, bud s omackou, bylinkami apod ci jen s olivacem, brambory spise ve stylu opecenych ,hranolek apod. , syrova zelenina typu rajce, okurka..vzdy, u vecere i ruzne delana na pare ci salaty z kterych bys asi taky vybrala neco vhodneho.-), maso hodne mlete, velmi casto klasicke pecene kure, ryby..polevka denne take,,,,pecivo, jejich hutny bily jogurt..z ovoce vzdy cerveny a zluty meloun, jablka a "kompotovane"..jako zalezi jak hodne si uzkostna pres jidlo, vybirat bude z ceho, mozna bych nejakou jistici sklinku vzala a kasi ci mleko asi zalezi jak je ditko zvykle..

veri0007
19. srp 2014

@mariti byla jsem s přítelem ve 3hvězdičkovém All Inclusive v turecku a už vím že příště pod 4 hvězdy nejdu. Hlady jsme neumřeli, ale bylo tam pořád to samé, na ovoce jen jablka co si koupím tady za pár korun... Ač nejsem zastáncem skleniček, asi bych nečekala žádnou slávu od jejich stravy a pár skleniček pro prcka vzala aby měl pestřejší stravu😉

ninive211
19. srp 2014

My měli na Zakynthu 3*hotel v all inclusive spoustu druhů syrové zeleniny na saláty vždy, k tomu sýry...z ovoce byl pravidelně teda jenom meloun, ten byl k dispozici permanentně ráno v poledne večer, asi byla zrovna jeho sezona, jinak třeba ráno byla možnost kompotovaného ovoce do jogurtu s müsli.
Přílohy se střídaly, hodně často byly hranolky či opečené brambory, byl to "anglický" hotel (zaměřený na britskou a holandskou klientelu), pokaždé ale myslím byla možnost těstovin s nějakou omáčkou s masem, často s houbami, a docela často i rýže.
Jako u vybíravějších zejména fakt malých dětí, anebo pokud jsi úzkostnější přes jídlo, bych měla občas strach, jestli je tam co vhodného vybrat...hodně českých dětí je zvyklých typické české omáčky např., ty se v Řecku nedělají snad vůbec...

lolap
19. srp 2014

Ono se to liší hotel od hotelu, hodně cestujeme, takže víme, že podle hvězdiček se občas moc nedá usuzovat. Nicméně Rhodos je Evropa, takže bych ani moc skleniček nebrala, vždycky se dají dokoupit na místě podle toho, jaký bude v hotelu výběr.

blanka.k
19. srp 2014

@mariti Byla jsem na Rhodosu s 2leťákem, ale jsem na jídlo hrozně přísná (první zmrzlinu měl až po 4.narozkách atd.) a výběr byl super, byl to teda 4* hotel. Ale taky jsem sebou radši měla skleničky, sušenky a kaše 😀 Ale prostě "dietní" maso, k tomu suchý brambor, těstoviny...a plno ovoce a zeleniny, vždy se nacpal (hlavně teda melouny a hrozny, to jedl ve velkým). ale on sní docela vše (co mu dovolím :D) a miluje ovoce a zeleninu....

Zkus kouknout na recenze na tripadvisor.com a booking.com (já zrovna teď dávala jednomu hotelu špatnou známku zrovna i kvůli výběru jídla....ale ten byl teda v ČR 🙂

mariti
autor
19. srp 2014

Moc Vám všem děkuji. Myslím, že na jídlo extra úzkostná nejsem, teda až na to, že nedávám sladký. Ale právě že ty obyčejné věci jako rýže a zelenina to asi jistí. Prostě vezmu pár skleniček pro klid duše (pokud se vlezou do kufru) a nějak to dopadne, hlady asi neumře 🙂