Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

sweete
2. lis 2009

Ahoj holky tak já mám 85,6 tak nic moc kruci nějak se mi to zastavilo 😒

romulanka
2. lis 2009

Tak mám stále 64 kg.

Dnes mám první den pustu. Mela jsem k obedu zeleninu a ted odpoledne rejžák a ovoce prubezne pořád a už nemám sílu ani chodit. Asi to nebyl nejlepší nápad, uvidím zítra ale jestli budu tak hotová jako dnes tak nevím nevím.
Zkusím aspon jeden den vydržet na očistění. Ach jo. Myslela jsem si že to pujde lépe.

jirule33
2. lis 2009

ahojky tak taky nulas ☹ stále 69kg na to že cca 7týdnů "držím dietu" tak ani tuk 😀 😀 holky ale příští týden musím na laparku a mě je po narkoze vždy staršně zle a bliju a bliju, tzn už ze strachu nebudu cca 2dny před nic jíst a zhubnu určitě, minule snad 4kg pak jen vydržet to nepřibrat zpátky 😝 jináč kdysi jsem si pořídila stepper, tož bych ho mohla vytáhnout na světlo 😝

lenule76
autor
2. lis 2009

romulanko, teda ... uvidíš jak ti bude, ale raději to vysaď. Myslím, že teď jak je přechod z podzimu do zimy to asi vše tělo snáší hůře ☹ tak se hlavně opatruj a drž se.

jiri: drzim Ti palecky, aby to probehlo v poradku a co nejrychleji. Mě tedy narkozy nic nedělají, byla jsem tedy jen jednou, ale byla jsem v úplné pohodě.

jen bych chtěla písnout, že nemohu držet ty dietky (půst) co máme od romulanky. Bohužel jsem ta jedna z mála, které zůstala cukrovka z těhotenství. Jsem z toho docela vyplašená, bylo mi dost špatně, cca před měsícem to začalo, a tak jsem si u tchána půjčila glukoměr a mám 11. Normální stav je cca 6. Jinak jsem měla jít na kontrolu v srpnu a já se na to vykašlala, nestíhačka, no síla se mnou. Nevím jak to bude, zda se jednalo o vyjímku, ale vzhledem k dlouhodobé nevolnosti a veliké únavě, to nepředpokládám. Jsem na pátek objednaná na diabetologii.
Jen envím jak budu přežívat .... já závislák na sladkém. Au au au ... bude to kruté 😅

dagin
3. lis 2009

Ahoj holky. Já mám 59,3kg, takže taky nic. A jak píše Jiři - vzhledem k tomu, jak dlouho s tím bojuju, je kilo dolů velmi slabý výsledek!!!

Romulanko: Já jsem ten půst vzdala, jen jsem si četla co obnáší - to bych určitě nedala.

Jiři: Ať vše dobře dopadne a ať ta narkóza není zas tak hrozná.

Leni: Taky ať to dopadne co nejlépe. Já měla taky těhotenstkou cukrovku a cosi mi zůstalo. Navíc máme zátěž v rodině a dle výsledků před těhu a po těhu - Dr. říkala, že se jí jen tak nezbavím. Měla bych znovu na test glukózové tolerance, ale to je na celé dopoledne a nějak se tam nemůžu dokopat. A žít bez sladkého ... těžce představitelné a ještě hůř realizovatelné, že? 😉

romulanka
3. lis 2009

Lenko, máš uplnou pravdu, pust na podzim není moc dobrý nápad.

Dnes je mi zatím docela fajn, ale vzhledem k tomu co mám práce tak to asi budu muset vzdát. Trochu mě to štve, protože očistu bych už opravdu potřebovala, ale s režimem co mám je to těžko skloubitelné. No vydržím aspon dnes, byl uplněk a to je podle babských pověr na pust ideální doba 😀

A Lenko, mazala bych co nejdříve k doktorce na pořádný test. Ničeho se neboj. Dnes už je mraky náhražek a cukrovkáři jsou omezeni minimálně. Já měla cukrovku v těhotenství a na vánoce ani nikdo nepoznal, že jsem pekla bez cukru 🙂

jirule33
3. lis 2009

Lenul, no tak dobře že ses objednaka, já měla jít na kontrolu na g. v květnu, šla jsem v říjnu a hnedle sklízím "ovoce" v podobě laparky, děkuju holky, vím že vše bude OK, no pro manžela si myslím záhul, holky a synátor v první třídě, vychystat ho, úkoly a tak, vím že to zvládnou ALE...však víte bude se mi po nich stejskat, dnes jsme se před nejstarším podřekli, páč jsem manžovi říkala kolik kaše na večeři a jak se vlastně dělá...no a Martin má uši všude 😝 tož to hned obrečel, toho mi je líto nejvíc, sám doktory nesnáší...holky jsou malé a zapomenou co bylo, ale on už ne.

olinapa
9. lis 2009

No holky,kde jste kdo ??? Nikdo nepodává hlášení :o)
Já hlásím 65kg ,dolů už to nějak nejde,ale hlavně že to nejde nahoru 😉

jirule33
9. lis 2009

ahoj já -1kg ani nevím jak 😉

dagin
9. lis 2009

Ahojky! 59,2 - takže slabota. Ale jak píše Oli, aspoň to nejde nahoru 😉

murecka
9. lis 2009

Ahojky, tak táta mi tu váhu spravil a ukazuje 71kg, mám takovej dojem, že už jsem byla i na 70,5kg, tak kde se stala chyba? Že by ta tlačenka 😀 ?

lenule76
autor
10. lis 2009

ahoj holky,
já hlásím 0, takže ještě že není nic nahoře.
Jinak včera jsme byli s Robinkem na vyndání bouličky u pusinky, no síla a děs. Vyrazili jsme v 9,hodinu a něco jsme čekali na kožním, tam plná čekárna lidí, doktorka nepříjemná jako kudla v zádech, držkovala že má plnou čekárnu. Minulý týden ve čtvrtek a v pátek nebyla a prý všem řekla, že mají přijít v pondělí ..tak pak ať se nediví. Tak nás vzali a byla dosr nepříjemná ..proč prý jdeme k nim ... tak jsem jí dost důrazně, sice slušně ale musela jsem se držet řekla, že ať mi tedy řekne kam mám jít, že tak klidně půjdu, že nám řekli, že máme jít na kožní ...a že když tedy sem nepatříme tak kam mám jít. No a pak byla v pohodě, vše nám hezky vysvětlila. Prý nedoporučuje laser, protože je to lepší vyndat chirurgicky ... tak na chirurgii nebo ORL. Řekla jsem jí, že na chirurgii nejdeme, že nám jeden zážitek stačí. Šli jsme tedy na ORL. Čekali jsme také přes hodinu, z toho dobrých 40 minut tam doktor nebyl, pořád někdy pobíhal. No síla. Sestra byla zase nepříjemná, máme na to ale štěstí ☹ Chtěla jsem malého přbalit a zrovna nás volali ... tak jsem popadla kočár a jela jsem dovnitř, když nás sestra viděla tak udělala držku jako že zdržujeme, to jsem se tedy nasrala (s prominutím) a polohlasně jsem pronesla, že nenechám malého rozbaleného a neoblečeného, ať se to někomu líbí nebo ne, a že nejsem zvědavá na nějaké držky a že je mi to úplně jedno. Sestra neřekla ani ťuk. Doktor se na nás podíval, že máme tedy počkat ... jenže jsem mu řekla, že nemáme sebou jídlo a že musíme domů. Tak nás poučil 🙂 že s tímto je nutné počítat, no tak jsem mu řekla že jídlo jsme sebou měli a že jsme v nemocnici od rána a stejně musíme domů, protože tam čeká dvojče a to je také nutné nakrmit. Tak to pochopil a řekl, že máme přijet cca ve 2. Tak jsme jeli domů, nakrmili oba kluky a zase jeli zpět. manža byl se mnou. Jel si něco vyřizovat do města a já šla na ORL. Chvíli jsem čekala a pak nás vzali, malého jsme zabalili, já držela tělo sestra hlavu, doktor mu to pícnul a vyříznul, zašil. Stehy jsou krásné, ne jako když mu to dělali poprvé. To byla síla ☹ ted to má krasné zašité, je vidět, že si s tím dal práci, je tam většé plocha. Tak snad se to už neobjeví. Chudák Robinek, za celý den se nevyspal. Když už usnul tak jsme ho budili ... takže byl dost naštvaný, před výkonem jsme ho ještě také probudili. Chudák řval jako na lesy, mě se svíralo srdíčko a chtělo se mi brečet, ale ovládla jsem se. však to znáte, že by jste samo tohle raději podstoupili. Jinak odpoledne a večer byl v pohodě, asi ho to ani nebolelo, spal celou noc. Vrátili jsme se cca v 16 hodin, večer jsme odpadla a ráno se mi vůbec nechtělo vstávat.
Jinak na diabetologii jsem byla v ten pátek, ráno jsem si měřila cukr na tchánovo glukometru a měla jsem 10,1 a sestra mi za cca 2 hodiny měřila u nich a měla jsem 5,6. Nevím proč ... asi to během těch dvou hodin nějak kleslo. Nic méně, jsem domluvená, že si nechám nabrat krev na obvodě, mám žádanku, a pak si zavolám na diabetologii pro výsledky a pak se uvidí.
Tak přeji všem hezký a hlavně klidný den 🙂

lenule76
autor
10. lis 2009

dagin: dodatečně GRATULKA k 2. narozeninám 🙂

dankar
10. lis 2009

ahoj holky omlouvám se píšu až dnes....ale až se stydím jsem na tom úplně stejně jak na začátku 72kg
Přestala jsem i cvičit,musím se zas nakopnout a dát se do toho...
hubnutí zdar
pa Danča

murecka
16. lis 2009

Ahoj kočulenky,
tak hlásím 70 kg. Já se prostě pod 70 nedostanu ani kdybych se na hlavu postavila 😠.

jirule33
16. lis 2009

ahoj, já mám 69kg taky jsem myslela že shodím víc 😝

Lenul teda vy si "užíváte" to se mu to na pusině objevilo znova když už mu to jednou vyřízli?chudák malej, ještě že si to nebude pamatovat.My měli zas nemocnou Lucku, vysoké teploty jinak nic, nakonec jí vzala mudra krev a měla vysokou sedimentaci či co a tak jí nasadila antibiotika, já byla v nemocnici tak s ní lítal manžel, pořádně tomu nevím hlavu ani patu, ve středu jdem na kontrolu tak se musím pořádně zeptat co jí bylo a z čeho to měla.Pavlína má zase rýmu 😝 vím sice blbá rýma, ale samy víte jak je to u prďousů nepříjemný, naštěstí u odsávačky drží a neřve.

hanab1
16. lis 2009

Ahoj, tak já hlásím 72 kg, takže to šlo nahoru, já snad nezhubnu. Leni, malýho mě je moc líto, chudáček malinkej takový trápení. a vůbec se ti nedivím, že jsi byla na ně nepříjemná. Já bych byla taky. Snad se mu to rychle zahojí a už neobjeví.

dankar
16. lis 2009

Ahoj tak já stejně jak minule 72kg-je to v pytli,nějak se to zaseklo či co???

fanys
16. lis 2009

ahoj,já se omlouvám že nepíšu ale pač nehubnu tak nemám ani motivaci to sem psát. 😒

leni-chudáček malý ☹ at je malému líp,držím palec

lenule76
autor
17. lis 2009

ahoj holky,
tak já mám opět nula jako kráva. Tak nevím zda to někdy dokážu, i ta moje pevná vůle je v kytkách a to ani nemluvím o mém pravidelném stravování ☹

Moc vám vše díky za starost o Robinka. Včera jsme byli na vyndání stehů, opět řval jako kráva...chudáček, ale snad se to už neobjeví.

Poslední dobou jsem nějak špatně naložená, nevím proč to je ... asi tím počasím, možná i únavou ... takže občas mě přepadnou ošklivé myšlenky, mírnější depka apod. Ale snad bude lépe. Jinak hlášené váhy mám zapsané takže to eviduji 🙂 Minulý týden jsem neposlala tabulku, protože jsem neměla všechny a tak jsem čekala a čekala ... tak se omlouvám. Teď to vylepším a pošlu 😀 budu čekat do středy.

Holky ... byla jsem na té diabetologii, a tam jsem se před doktorem zmínila o tom jídelníčku co mám z nemocnice ... ten prý je na zhubnutí ... no nevím ... pokud by jste nějkterá chtěla naskenuji ho a pošlu. V principu to funguje tak, že se "jídlo" přepočítává na jednotky a na snídani, svačinku, oběd apod. se může sníst pouze určité množství těchto jednotek.

Jiři a co Lucinka jak jí je? Nechytla to od ní náhodou Pavla? ☹ nebo jste zůstali "jen" u rýmy. a co jak jsi dopadla Ty? A jak se po .. cítíš?

olinapa
17. lis 2009

Ahoj holky,tak včera jsem se zapoměla zvážiti tak až dnes -stále 65kg .
Leni ,ty si teda užíváš,chudá malý Robinek,hlavně ať už je dobře. Jinak jsem poslední dobou naložená stejně jako ty 🙄 asi to bude tím počasím.
Jinak kluci mají taky opět rýmu a teď i kašel ☹

sweete
17. lis 2009

Ahoj holky tak já mám 85,3kg.
Minulý týden jsem nějak nestíhala. Holky jsou dnes nějaké uřvané asi tak jak to počaí, ach jo 😖
Leni malý si teda zažívá.... hlavně ať se mu to znovu neudělá. Taky jsem teď nějaká přešlá a depka stíhá depku 😢 😢 ale bude líp...... musí 😉

romulanka
17. lis 2009

Ahoj holky

poslední vážení proběhlo dnes 62 kg. Takže váha rozbitá není.

Pust nedopadl moc dobře. Nakonec z toho byl jen jeden ovocný den a jeden den pustu. I tak jsem měla radost. Zopakuji to na jaře. Asi to bez slunce a jarní energie nejde 🙂

Jim zhruba dle stravy na deset týdnu s tím, že pokracuji ve vegetariánství. Na jaře to budou dva roky co nejím maso. ( tedy s letní pauzou kdy jsem neodolala buřtu na ohni )

Ale dokud nezačnu cvičit tak to asi pod těch 60 kilo nemám šanci dostat.

Moc se omlouvám, ale nejsem schopna se tomuto serveru pořádně věnovat. Kdo mě zná z dvojčat tak ví, že jsme velká rodina a já na plný uvazek pracuji, sice jako OSVC, ale stejně a navíc mě čeká 10.12. poslední zkouška do komory účetních a aby toho nebylo málo, tak se snažím obnovit na černém mostě klub dvojčat. První setkání bylo super a ted nás čeká vánoční akce.

Je toho hodně. A předem se omlouvám, že sem nebudu do konce roku pořádně přispívat, ale na maily odpovídám celkem zdatně, takže kdyby po mě někdo toužil pište. Taky jsem na skype ( romulankal ) a moc ráda někdy pokecám.

Všem vám moc fandím, držte se a hlavně neklesejte na mysli, když vše nejde rychle.

fanys
17. lis 2009

ahoj holky

tak s podzimem,uplakaným počasím nás bere negativní nálada resp.nenálada 😢 mne teda taky,sluníčko mi chybí a dopředu se bojím jak vydr do jara,kdyby byl čas tak i když je to nezdravý tak bych chodila do solárka ale mám smolíka

mějte se fajn a at je líp a kila padají dolu 😉

alusar
18. lis 2009

Ahojky holky, nějak se mi to nedaří 0 a 0 a 0 . Jak to že to sakra nejde!!!!Chápete to?Nebo je tu někdo kdy prostě hubne pořád od začátku?

sweete
19. lis 2009

ahoj Alčo, já hubnu od začátku mám skoro -7kg, jde to sice pomalu, ale rychle to ani nechci bojím se jojo efektu který věřím, že by u mně byl katastrofální. Jím podle krevních skupin, ale to jsem tady psala. Taky mám velkou oporu v mé mamince(bydlíme v jednom domě), která jede KS taky už od léta a má -11kg. Máme každá svoji kuchyň, ale o víkendu vaříme společně, chlapi dostanou jídlo se vším, my si odděláme každá zvlášť a holkám taky zvlášť, je to piplačka a víc nádobí, ale neřeším to, do myčky se toho vejde 😉 Co hlavně tak jím pravidelně 5x denně, i když jdu s holkama ven vezmu si svačinu, rajče nebo jablko každý unese, když beru svačinu i dětem. Nejím pečivo vystačím si s polystyrénem nebo prostě nic, jen zeleninu případně ovoce. Mám pevnou vůli, ale i tak si dám klidně čokoládu, nebo sušenku. Rozhodně nekončím a i když se mi váha zastaví hlavu si s tím nelámu, vím že to půjde dál. 🙂 🙂 🙂

olinapa
19. lis 2009

Sweete,tvoji pevnou vůli bych chtěla mít 🙂 Já hřeším čím dál víc a za chvíli vánoce-cukroví jé jak já se těším 😀

sweete
19. lis 2009

Oli, kde jsou ty časy co jsem měla 62kg a připadala jsem si stašně tlustá, joooo jak á bych je teď brala 😀 😀 😀, ale zase mám dvě krásné a zdravé děti, no 60 nechci ale ještě pár kilo dolů by to chtělo abych se na sebe mohla zase konečně podívat. 😒 a nemít zavřené oči 😎

hanab1
19. lis 2009

Ahoj Alusar, ja jsem uz taky neco zhodila, ted teda posledni tydny ne, ale predtim, jsem se fakt drzela a slo to dolu, ja drzim delenou stravu a opravdu funguje, uz jsem celkem zhubla 10kg, ale drzela jsem ji v lete, pak jsem prestala a s vama jsem zase zacala a jde to dolu. Tak zkus zkusit tuhle dietu a uvidis, ze zacatku zhubnes treba 3 kg za tyden, ale pak se to zastavi a kdyz to budes dodrzovat dal, tak zhodis tak 1 kg tydne, coz si myslim, ze jde. Kdybys chtela cokoliv vedet, klidne napis. Hana

dankar
23. lis 2009

Ahoj holky
tak pořád 72kg...taky mi to nějak nejde jako ze začátku,někdy mám večery že nevím co do huby strčit,pořád lezu do lednice- 😖 😖 😖
Danča

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru