Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

olinapa
23. lis 2009

Ahoj holky, umě to šlo nahoru 😅 65,4 kg ,mě chybí ta pevná vůle,v sobotu jsme byli na oslavě narozenin,za 14 dní bude další a pak vánoce-no cukroví už se nemůžu dočkat 😅 😀 Tak myslím,že od nového roku budu muset zapracovat.
Dankar,prosím tě 72kg vážíš i s klukama ,né? 😀 Vždyť jsi jak tyčka na fotce 😉

dagin
23. lis 2009

Ahoj holky! Minulý týden jsem se nějak zapomněla 😉 , ale stejně se není čím chválit. Pořád 59,2. Už mě to nebaví, navíc teď to pečení, jak píše Oli - chjo 😒

murecka
23. lis 2009

Ahoj holčiny,
tak jsem konečně pod 70kg!!!! Sicej enom o půl kg, takže 69,5, ale hned je to veselejší. Tak jsem to hned oslavila tabulkou čokolády 😅.

hanab1
25. lis 2009

Ahoj holky, omlouvám s, že tak pozdě, ale nějak jsem neměla čas. Tak já zhubla 0,2kg. Celej den se vždycky držím a pak se nažeru. A ještě si dám pivo. Každej den si řikám, že dneska už si pivo nedám a půjdu brzy spát, abych nevymetala v ledničce, no ale příjde večer uložím děti a je zle. Tak snad se k tomu už konečně donutím.

dankar
30. lis 2009

Ahoj,takže dnes jsem první kdo skočil na váhu?,no já jsem na tom stále stejně ani Ň dole....
Danča

murecka
30. lis 2009

Ahojky, tak další půlkilečko dole, 69 kg. Chtěla bych to dotáhnout na 65kg, což bývala moje obvyklá váha a zase bych se vlezla do oblíbených kapsáčů 🙂. Ale je to fakt těžký, pořád se hlídám a vím, že jakmile jednou večer s jídlem podlehnu, už se povezu ☹ . Nevím, jak to zvládnu přes vánoce.

hanab1
1. pro 2009

Ahoj, tak já hlásím 70,7, takže se to konečně pohlo dolů. 😀

olinapa
11. pro 2009

Jé holky,koukám,že jsme to skoro všechny zapíchly 😀 Asi se tu sejdeme po Novém roce s novými kily navíc 😀 Já je teda budu mít určitě 😅

dagin
14. pro 2009

Ahojky! Oli, máš recht - taky mě to už napadlo. Já se snažit přestala - jak se peče atd., tak mi to prostě nejde 🙂 a o to silnější bude novoroční předsevzetí - jenomže přesvědčená jsem byla už i teď a zase nic ☹.
Nebudeme si kazit svátky dietami, že? 😉

olinapa
19. pro 2009

Dneska to se mnou málem švihlo 😲 Manža se vážil ,no tak si říkám taky se zvážím a ono tam bylo přes 70kg !!!!On mi tu váhu zezadu přišlápl ,šprýmař jeden 😀 😀 😀

naatasa
30. pro 2009

Ahoj holky, tak čtu pozpátku dvojčataa anrazila jsme na diskuzi ze září, že jste si tady založily hubnoucí stránku. Chtěla bych se zeptat, jestli některá nebudete začínat od nového roku. Já jsme nachystaná na mléčnou dietu (pije se v ní velké množství mléka (velký přísun bílkovin), je na 14 dní. Drželajsem ji pár měsíců před otěhotněním a zhubla jsem cca 6-7 kilo, a to mi zůstalo pár týdnů, než jsme začala brát hormony na otěhotnění.
Tak chci ji zkusit znova.

Tak co, máte někdo předsevzetí do nového roku? Já tedy začnu asi od 8.1.

dankar
1. led 2010

Ahoj naataso,
tak do toho jdu s tebou....
musim to nejak schodit je to hnus
Tak mi k tomu napis neco vic,diky
Danča

fanys
2. led 2010

ahoj holky

opět sem ze sebe neštastná,rok po porodu už si nemůžu nalhávat že ten špek kolem břicha je po dvojčatech,tak s novým rokem začínám opět cvičit a hubnout.teda snad.jak jsme se předtím ale vážili po týdnu to bylo pro mne když sem nezhubla vůbec dost amotivační takže se bud vážit jen jednou za měsíc.držím vám palce at jsou z nás koooočky. 😉

hanab1
3. led 2010

Ahoj Naatasa, napsala by jsi nám z čeho se ta dieta skládá, jaký je režim stravovací? A to jsi zhubla za těch čtrnáct dní?

naatasa
4. led 2010

Ahoj holky,
tak zkusím sem tu dietu zkopírovat.

Dieta na zhubnutí ( endokrinologie )
Tato dieta je ozkoušená. Cyklus trvá 13 dnů, zhubnete asi 7-8 kg.
Důležité je dodržovat dobu jídla a jeho složení.

1.den ( 9.den ) 5.den (13.den – poslední)
7 hod. 1l mléka 7hod 2 vejce + 10 dkg zeleniny
10hod 1l mléka 10hod 10dkg ovoce
13hod 1l mléka 13hod 15 dkg tvarohu
16hod 1l mléka 16hod 10 dkg ovoce
19hod 1l mléka 19hod 15 dkg zeleniny + 1l čaje

2.den ( 10.den ) 6.den
7 hod. 1 lakrumáček (termix) 7hod 10dkg šunky
10hod 15dkg tvarohu 10hod 10dkg ovoce
13hod 15dkg hovězího masa 13hod 10dkg tvarohu
16hod 15dkg zeleniny 16hod 10dkg libového masa
19hod 2 vejce + 2dcl čaje 19hod 1/4l kys.mléka

3.den ( 11.den ) 7.den
7 hod. 10dkg ovoce 7hod 2 vejce
10hod 10dkg zeleniny 10hod 10dkg ovoce
13hod 10dkg šunky 13hod 25dkg tvarohu
16hod 1l mléka 16hod 10dkg libového masa
19hod 15dkg libového masa 19hod 1l mléka

4.den ( 12.den ) 8.den
7 hod. 1 lakrumáček (termix ) 7hod 20dkg ovoce
10hod 1l mléka 10hod 20dkg zeleniny
13hod 10dkg zeleniny 13hod 20dkg ovoce
16hod 10dkg šunky + 1l čaje 16hod 20dkg zeleniny
19hod 10dkg zeleniny 19hod 20dkg ovoce


Denně vypít min.2 l neperlivé vody, devátý den se opakuje vše od začátku.
Čtrnáctý den jíme vše, tělo si změní metabolismus a další dva roky se při střídmějším jídle nepřibývá.

naatasa
4. led 2010

hanab, jojo to jsem zhubla za těch 14 dní, ale jak jsme psala, nevím, jestli by se mi váha udržela dlouhodobě, protože jsme začala brát hormony a vlastně jsem ji držela těsně před otěhotněním. Ale líbilo se mi, jak šly ty kila dolů, tak to zkusím ještě jednou. Důležité ale je, mít rád mléko a mléčné výrobky, pokud člověk nemá rád mléko, ať to ani nezkouší, protože toho mléka je fakt kvantum.

naatasa
4. led 2010

taky se vám zdá, že sotba se rozhodnete začít hubnout, vždycky do toho něco vleze, kde bude řádná žranice? My máme příští týden vítání občánků spojené s oslavou mých narozenin...no ale ne, rozhodla jsem, se, takže osmého jdu do toho.

hano, dankar, pokud do toho jdete se mnou, budu ráda, můžem si navzájem vyměňovat zkušenosti a úbytky.

A ještě jsme k tomu chtěla dodat, pokud si seženete proužky na moč, jmenují se diaphan, (tam se ukazují ketony a cukr v moči) po pár dnech diety uvidíte, že vám políčko na ketony změní barvu a to znamená, že jdou tuky z těla ven, je to hodně motivující. To mi pomohlo ji dotáhnout do konce

naatasa
4. led 2010

jééé, moooc se omlouvám, teď vidím, že se mi spojili do každého odstavce dva dny... pokud budete chtít poslat na mejl, tak napište, pošlu v normálním formátu.

sweete
4. led 2010

Ahojky Naatasa, asi do toho půjdu taky můžu tě poprosit poslat mailem. Moc díky. mail je

pnnh@seznam.cz

dagin
4. led 2010

Ahoj holky! Tak přes svátky jsem se hodně rozjela a vážím o kilo víc než před začátkem hubnutí tady 😖 .
Naataso, můžeš mi, prosím, taky poslat tu tabulku na mail. Silně o té tvé dietce uvažuju, potřebuju nastartovat metabolismus a mohlo by to být to pravé 🙂. No, uvidíme, každopádně mě ta moje kila hodn namýchla, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží 😅 .

dankar
4. led 2010

Ahojky Naatasa,prosim posly mi to na mejlik at mi to manzel muze vytisknout....diky
dr.puclik@seznam.cz

a jdu do toho...taky jsem na sebe nastvana,2kg za svatky nahore ☹ ☹ ☹
mozna zacnu uz zitra-mejte se

fanys
4. led 2010

ahoj holky

koukám že je tam toho mléka na litry,nevím ale zkusím 😉 nataso prosím o dietu na mail-fanynasim@seznam.cz

a všem držím palečky

naatasa
4. led 2010

dagin : dagin, napiš mail adresu, ostatním posílám

olinapa
4. led 2010

Ahoj všem 😉

No já taky přibrala 😠 jsem já to prase nanažrané.Tak za 14 dní se do toho zase pustím,mlíko mám ráda tak to vyzkouším.Naataso,prosím taky mejlíkem,svůj jsem ti napsala do interky.

jirule33
4. led 2010

čaute,

tak já mlíko max do kávy, škoda, no nic pro mě 😢 jsem to nejdřív pochopila že bud mlíko nebo to druhé co je za tím, to by šlo 😉
já mám nahoře 2kg 😠

hanab1
5. led 2010

Ahoj Naatasa, já tě taky poprosím o mailíka. stulova.h@seznam.cz 😀

dagin
5. led 2010

Ahojky! Naataso 😀 jsem si to neuvědomila: dagin@seznam.cz.

naatasa
5. led 2010

Ahoj holky, tak už máte mléko nakoupeno? Kdo do toho teda se mnou v pátek pujde? Ať vím, kolik bude spolubojovnic 😀
nejhorší je osmý den, jen ovoce a zelenina, jinak se to dá

lenule76
autor
5. led 2010

ahoj holky,
po delší době se hlásím a omlouvám se, že jsem se neozývala. I když možná jste to ani nezaregistrovaly 😀
Jsem pořád v jednom kole. S váhou to mám hodně špatné, nějak se mi prostě nedaří. A to mléko není nic pro mě. Já ho totiž nesnáším ☹ pouze do kafe a nebo ve formě krupicové kaše ..to ještě ano, ale studené ani omylem. A o teplém ani nepíšu.

Ale budu pravidelně sledovat diskuzi a psát. Budu se snažit. Potřebovala bych, aby den měl 48 hodin ach jj ☹

Jinak Robinek nádherně dohonil Tomáška, oba kluci sedí, lezou po 4, stoupají si, sedají ze stoje ... Robinek má 8 zubů a Tomášek 5 a šestý se prořízne co nejdříve. Bude nám 11 měsíců.

Tak to asi tak ve zkratce. Kdybych měla psát vše co prožíváme s jídlem, závislsotí na mamince, usínámí apod. tak to je na pokračování.

Všem přeji v novém roce halvně zdravíčko !!!!
Zdraví Lenka a kluci

naatasa
5. led 2010

Ahoj lenule, jen jsme nakoukla na tvé fotky a vidím, že jsi držela dietu kořínkové? Povedlo se ti zhubnout? tohle bych já nevydržela, nejíst maso s bramborem celý život a pod. Ale vím, že je účinná, mamka ji držela asi ty jo abych nekecala 4-6 měsíců a zhubla 20 kilo. Jenže jak pak začla jíst maso s přílohou a pod, šlo to zpátky nahoru, i když ne všechno.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru