PGS/PGD, byl vám předložen protokol k nahlédnutí?

karkarka
17. únor 2017

Ahoj, podstupujeme ivf s pgs.mohla by mi prosím něktrá,která má také toto za sebou(případně pgd),napsat,jestli jim byl po vyšetření embryí předložen protokol k nahlédnutí? Doktorka tvrdí,že na to nemáme nárok,což se mi nezdá.děkuji

1lenuska1
17. únor 2017

Meli jsme pri 3.IVF PGD embryi a protokol jsme nevideli. Ale do zpravy nam lekar napsal jaka jsou ta vysetrena embrya. Jen jsme se domluvili, ze pohlavi nam nerekne...

1lenuska1
17. únor 2017

Pardon, PGS jsme meli.

aquila
17. únor 2017

Přímo protokol jsem v ruce neměla, ale pokaždé nás dr. podrobně seznámila co bylo u každého konkrétního embrya špatně. To máš určitě právo vědět. A vždycky mi to četla z papírů, které měla před sebou, takže jsem to i viděla.

karkarka
autor
17. únor 2017

Nám právě testujíj en jedno embryo,tak sem zvědavá co nám zabedou za pohlaví.

1lenuska1
17. únor 2017

@karkarka nam testovali 8 embryi a 4 byla dobra, 2 kluci a 2 holky, ale nevedeli jsme co kdy transferuji. Ale nepovedlo se ani jedno. Tak hodne stesti!🙂

aquila
17. únor 2017

@karkarka já jsem pohlaví nikdy dopředu vědět nechtěla, nechala jsem na embryologovi, aby vybral to nej a nechtěla jsem do toho zasahovat. A taky kvůli možnému neúspěchu, že bych pak přemýšlela, že to byl kluk nebo holka...

ninanela
18. únor 2017

Měla jsem to podobně jak aquila, i když nám chtěli říct pohlaví, odmítla jsem. To zklamání by bylo o to větší kdyby se nepovedlo.