Gynex, komu pomohl?

marci7777
25. dub 2018

Chtěla bych se zeptat, komu k otěhotnění pomohl gynex? Půl roku se snažíme o mimi a nic.. ovu si nehlídám testama, takže nevím. HA jsem brala téměř 10 let, je mi jasné, že se musí dát vše do pořádku. MS jakš takš pravidelná. Přemýšlím jak dál, co by mohlo nápomoci.

Děkuji 🙂

hermanecka
25. dub 2018

Gynex nasazen a holka hned prvni mesic a kluk druhy mesic po snazeni..jenze ja tedy HA v zivote nebrala a zdrava strava me ovlivnuje uz 10let..verim,ze tato kombinace mne k detem hodne pomohla👍

marci7777
autor
25. dub 2018

@hermanecka takže gynex myslíš, že pomůže? Beru listovku, ale po té nic.. mám ji brát dál nebo až po případném otěhotnění? 🙂

mischeylaa
25. dub 2018

@marci7777 Ahoj, já užívám gynex druhý měsíc. První cyklus se nezadařilo, uvidíme co tento🙂 HA jsem brala přes 12 let. Vysadila jsem ji v srpnu. Od té doby cykly dlouhé a nepravidelné, takže ovu taky nepoznám a nehlídám. Jak dlouho jsi po vysazení HA a jak dlouhé máš cykly?
Jsem zvědavá na odpovědi ostatních, komu gynex opravdu pomohl🙂

marci7777
autor
25. dub 2018

@mischeylaa já HA neberu od listopadu, cykly mám 26-28 🙂 tak ho asi pořídím a uvidíme 🙂

tonicka16
25. dub 2018

Ahoj, já jsem otěhotněla druhý měsíc po nasazení gynexu. Třeba by to tak bylo i bez něj, hlavne jsem ale na sobě nikdy nepoznala ovulaci, ale při užívání gynexu jsem cítila bolesti břicha během ovulace hned první měsíc 🙂

verundice
25. dub 2018

My se snažili rok a půl, dle vyšetření v Gennetu vše ok, pak jsem nasadila Gynex a prvni cyklus se zadařilo😊 ale zrovna jsem i prošla takovou podstatnou změnou smýšlení,tak je otázka,co pomohlo víc😉

marci7777
autor
25. dub 2018

jen aby to nebylo vsugerované 😀 🙂 snad nééé 🙂

mischeylaa
25. dub 2018

@verundice Ono možná třeba i stačí věřit, že ten gynex opravdu funguje, psychika dělá zázraky🙂 Pak těžko soudit jestli to byl placebo efekt a nebo je gynex opravdu tak zázračný:D Uvidíme🙂

mischeylaa
25. dub 2018

@marci7777 Za vyzkoušení nic nedáš, zkus ho nasadit alepoň pro pocit, že jsi pro to udělala max🙂 Ještě můžu doporučit Kontryhel. Piju půl roku a mám od lékařky potvrzeno, že po něm vždy hezky naroste sliznice.

lachtanice86
25. dub 2018

@marci7777 mne gynex jen totálně rozhodil cykly.

petulles
25. dub 2018

Ahojky, půl roku snažení a nic. Tak jsem koupila Gynex a po 3 týdnech kapání, už jsem dál nepokračovala .. 😇🙂 Takže já mohu jenom doporučit 🙂 Jo a listovku jsem brala od začátku snažení a beru ji doteď (jsem 14tt)

marci7777
autor
25. dub 2018

gynex koupen, 7 kapiček ve mně 🙏😇

ajja87
25. dub 2018

Taky mi pomohl hned po prvnim cyklu, takže za mě ano

petulles
25. dub 2018

@marci7777 Tak držím palce, ať se co nejdříve zadaří! 🙂❤ Dej potom vědět! 😉

marci7777
autor
25. dub 2018

@petulles jasňačka, ozvu se 🙂

mischeylaa
2. kvě 2018

Ahoj holky, hlásím se po kontrole na gyndě. Dnes jsem 20DC, měsíc a půl užívám gynex. Podle utz bude ovulace za 48 hodin. Folikul měl 21 mm, sliznice vysoká 7 mm. Od sprna jsem měla menstrulaci jen 3x, cykly byly anovulační a ted' po měsíci a něco užívání gynexu toto!🙂 Doktorka říkala, že je opravdu dobrý! Dostala jsem na 3 měsíce Duphaston, pak se mám přijít ukázat (tedy v případě, že by se nezadařilo - máme zkusit zitra a pojistit to i pozítří). Tak uvidíme, jen jsem chtěla podat hlašení co semnou Gynex udělal🙂

fujarka22
13. kvě 2018

Gynex je nejlepsi bylinny vyrobek co existuje 🙂

petulles
23. kvě 2018

@marci7777 Ahojky, tak co jak pomáhá gynex? 🙂

marci7777
autor
24. kvě 2018

@petulles Ahoj, zatím nevidím žádné poznatky, těhu nejsem, na náladě ani nějak jinak to nepociťuju, jen si přijdu docela nafouklá.. nevím jestli je to tím 🙂

vaseli16
14. pro 2018

@marci7777 ahoj,nasla jsem tuto diskuzi.muzu se zeptat pomohk gynex?

marci7777
autor
20. pro 2018

@vaseli16 ahoj, me vůbec :(

mishacerna
14. kvě 2021

@marci7777 Ano, pomohl, a nejen me. A to jsme starsi maminky.