Pomohly někomu kapky Gynex?

michalamala99
2. lis 2015

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,jestli některé z vás pomohly kapky gynex k otěhotnění?a když jste je braly,špinily jste mimo cyklus?prosím o všelijaké zkušenosti 😉

kpiskacova
2. lis 2015

ahoj, já jsem po nich otěhotněla okamžitě a čekáme dvojčátka :D brala jsem je 3x denně 7 kapek cca jeden měsíc - původně jsem je měla na PMS, žádné špinění nebo nepravidelnost jsem nezaregistrovala jen trochu bolestivější ovulaci.....přeji brzké otěhotnění 🙂

zubejda2
2. lis 2015

Ahoj, také jsem po nich otěhotněla a to hned 2x, bohužel se jednalo o zamlklá těhotenství. Jdu do nich ale znovu 🙂 Dávkování mi bylo doporučeno 3x 5 kapek. Nikdy jsem po nich nešpinila. Bereš je jen kvůli otěhotnění nebo jsi měla ještě nějaké jiné problémy? Možná by pomohlo snížit dávku a pak ji postupně zvyšovat. Držím palce 😉

michalamala99
autor
2. lis 2015

zubejda2 Ahoj,doporučila mi je kamarádka i dr,jako vitamíny skrz otěhotnění.Problémy jsem neměla ms pravidelná na den po 28dnech.Jen jak jsem je začala brát tak dobrý,ale 5-6den po ovulce,kdy jsme se.... tak jsem zašpinila,pak zase 2dny nic a pak zase ale opravdu jen slabounce do hněda,ale včera10den po ovu jsem na wc našla na papíře hustý,sem tam průhledný ,ale místama jako by vlásinka staré krve?nevím,jak to popsat.No a od té doby nic.Nekrvácím,mám jen sem tam bolesti podbříšku.Beru je první měsíc,tak se právě ptám na zkušenosti.Zkusím teda snížit dávku na 3x5kapek.brala jsem 3x7

michalamala99
autor
2. lis 2015

@kpiskacova aha,já je beru teda první měsíc.doporučila mi je kamarádka,ale asi mi nesedí nebo nevím 😒 čím to je....viz příspěvěk výše.

zubejda2
2. lis 2015

@michalamala99 A nemohlo by to být uhnízďováním? 🙂 Od kdy kapky bereš?

michalamala99
autor
2. lis 2015

beru je od začátku ms

zubejda2
2. lis 2015

Tak to už teď stejně budeš s braním končit. Zkus pak další měsíc to nižší dávkování a uvidíš. Já jsem začínala dokonce na 3x3, po týdnu jsem to zvedla na 3x4, pak na 3x5 a u toho jsem už zůstala. Nejvyšší počet kapek se má dávat při akutním problému. Nebo alespoň tak jsem to pochopila.

michalamala99
autor
2. lis 2015

@zubejda2 jj,brzy budu mít pauzu.tak já teda zkusím dávku snížit na 3x4kapky a uvidíme jestli se bude objevovat špinění

seb
2. lis 2015

@michalamala99 já to typuju na uhnizďování, z toho kouká těhu ... 😉

michalamala99
autor
2. lis 2015

@seb myslíš?nikdy jsem mezi něšpinila,ani při ovulce,ale tenhle měsíc je nějaký divný,tak právě nevím,jestli za to mohou ty kapky,nebo že by se zadařilo?

sisstin
2. lis 2015

tak jestli pomohly nevim, brala jsem je měsíc a už jsem byla těhu...ale každopádně působily úžasně na psychiky, tak vyklidněná jsem nikdy nebyla 😀

michalamala99
autor
2. lis 2015

@sisstin tak to máš pravdu!byla jsem nervozní jak nevím co a teď klídek 😀

zubejda2
2. lis 2015

@sisstin S tím musím také souhlasit a navíc jsem měla i větší chuť na sex 😀

pety91
2. lis 2015

Mě pomohly na srovnání cyklu, jiný účinek jsem nepozorovala.

dapaed
4. lis 2015

Holky, a můžou se brát ty kapičky a k tomu i kyselina listová? Vše je přírodní, tak by to snad vadit nemělo ne?

pety91
4. lis 2015

kys.listová se podle mě s ničím netluče. Klidně to užívej.

dapaed
4. lis 2015

@pety91 Díky. 🙂

michalamala99
autor
4. lis 2015

jj,já používám kapky a i listovku 😉

irennn
4. lis 2015

Jsem po nich těhotná na první pokus a to máme první dítě po Ivf 🙂

dapaed
4. lis 2015

@irennn Ty jo, tak to je parádní!!! Gratulace!!! 🙂 Zítra jdu k dr. na kontrolu, tak se ho na to rovnou zeptám a hned pak půjdu do lékárny. 🙂

lzii
4. lis 2015

HOLKY POKUD BY NEKTERA CHTELA MAM KAPKY , NOVÉ NEOTEVRENE , NEZ STACILI PRIJIT ZJISTILA JSEM ZE JSEM UŽ TEHOTNÁ TAKZE NEVYUZITE. NABÍDNU DÁL , ZDA BUDE ZÁJEM 🙂

michalamala99
autor
4. lis 2015

@irennn téda,tak to gratuluji.já je beru první měsíc a 5-6den po ovulce jsem zlehka zašpinila a poslední3dny jsem totálně unavená a je mi zle,tak uvidím,jestli se zadařilo.mrcha má dojít 12tého

dapaed
4. lis 2015

@michalamala99 Tak to držím palce!!!! Tetka ať nejezdí a zůstane tam kde je, když ji nikdo nezve! 🙂

michalamala99
autor
4. lis 2015

@dapaed to jo,nemusela by už konečně ,alespoň bych měla pro přítele dárek 😀