Zvětšená sliznice na UZ - co to znamená?

mojana
11. črc 2018

Zdravím chci se zeptat v pondělí jsem byla u gynekologa s tím že mám těhotenské příznaky tak jestli jsem těhotná udělal mi ultrazvuk a jediné co řekl,že těhotenství vidět nejde, ale že mám zvětšenou sliznici.Dal mi injekci a teď čekám zda dostanu měsíčky,či ne.Tak se chci zeptat co vlastně zvětšená sliznice znamená a měla jste některá něco podobného a byla jste těhotná? Děkuji

vendelinka08
11. črc 2018

@mojana a co treba tehotensky test nebo krev? To ti nedelal? Zvetsena sliznice znamena...ze bud bude tehotenstvi nebo prijde menstruace. Sliznice narusta aby se mimco mohlo zavrtat..ale take muze prijit menszruace. Dal ti injekci...ktera ti vyvola menzes a pokud budes tehotna..tak to neublizi.

lachtanice86
11. črc 2018

@mojana a těhotenský test řekl co?

mojana
autor
11. črc 2018

@vendelinka08 ano tu injekci mi dal,krev mi nebral a testy jsem si dělala dva a negativní.

mojana
autor
11. črc 2018

@lachtanice86 ten byl negativní,ale myslím si že je ještě brzy.

priefi
11. črc 2018

@mojana znamena to, ze bud jsi tehu, nebo kazdou chvili prijde ms

nikolspace
11. črc 2018

Pokud jsi tak nedočkavá, zkus test 🙂 buď a nebo, prostě to bohužel může znamenat i menstruaci i těhotenství.

mojana
autor
11. črc 2018

@nikolspace pokud jem těhu krátce tak mi ani test nemusí nic ukázat,v pondělí byl negativní

nikolspace
11. črc 2018

Je to individuální do. Já měla test pozitivní týden před ocekavanou menstruací. I když by o těhotenství šlo, tvůj doktor ho prostě ani vidět nemohl, když ti nevyšel test, ani na utz ještě vidět nebude. Tak příště čekat..

vendelinka08
11. črc 2018

@mojana a už máš zpoždění nebo ms teprve očekáváš?

mojana
autor
11. črc 2018

@vendelinka08 má zpoždění zhruba týden,ale menstruaci mám nepravidelnou

zdenkaell
11. črc 2018

@mojana a tehotenske příznaky jsi uváděla jaké?

mojana
autor
11. črc 2018

@zdenkaell zvětšená bolestivá prsa,nechut k jídlu,ranní a večerní nevolnosti pocit na zvracení,unava a i dost jsem přibrala

vendelinka08
11. črc 2018

@mojana pokud ji mas nepravidelnou..tak je mozne ze je jeste brzy...tak uvidis..ale je divne mit priznaky a tehu test negativni. Ale dokud neprijde menzes..tak je nadeje na tehu...

mojana
autor
11. črc 2018

@vendelinka08 bych mohla být těhotná klidně teprve tak 8-10 dní jen nevím zda bych měla tak brzy takové příznaky

zdenkaell
11. črc 2018

Psychika je mocná carodejka. A vsugerovat si tehotenske příznaky je hodně snadné. Zvlášť když člověk dítě chce...

mojana
autor
12. črc 2018

@zdenkaell jak si člověk vsugeruje přibrání,větší bolestivá prsa a častější chození na záchod?

vendelinka08
12. črc 2018

@mojana ale to nejsou jen tehu priznaky...je to i pms. Nrzbyva nez cekat..a bud se tehu ukaze nebo ne.

mojana
autor
12. črc 2018

@vendelinka08 právě že před menstruací jsem takové příznaky nikdy neměla

balogis
12. črc 2018

Me u všech tří těhotenství ukázaly testy dvě čárky týden před očekávanou ms a po vynechani ms to už byly dálnice,podle me o těhotenstvínejde.Zkuste ještě testnout ale moc to nevidím😕držím pěsti🌸

zdenkaell
12. črc 2018

@mojana tak přibírání v prvních 3-4 týdnech spíš nebývá než bývá. A samozřejmě není to známka jen tehotenstvi. Prsa a curani, jak psali vys, cokoli, od nachlazení, pms, rozhozenehorjony vzhledem k nepravidelnemu cyklu.
4mm sliznice je na uhnizdeni respektive počínající těhotenství malo. Spíš si nemyslím. Ale přesto držím palce

preiba
13. črc 2018

@mojana vsugeruje si člověk všecko... Od chození na WC po nevolnosti... Člověk co má třeba deprese z váhy dokáže rychle přibrat, protože to tělo si to nějak vsugeruje. Tohle je podobné..

loylii
14. črc 2018

@mojana jak to dopadlo, respektive jak ti je? Mě u prvního tehu vyšel test už 3 dny před MS s u druhého až tyden po MS a to byly dokonce dvojcatka..😉 jsem nedockavec a hned jsem klusala k Dr a taky mi v obou případech řekl, ze pouze zvýšena sliznice a ze to na tehu vypadá.. tyden na to byl už žloutkový vacek.

mojana
autor
14. črc 2018

@loylii stále čekám,dle doktora mám po injekci 14 dní počkat a pokud nedostanu menstruaci mám přijít.U druhého syna jsem se dozvěděla že jsem těhotná až po dvou měsících,tak ted fakt nevím.Nejvíc mě ale štve že mám těžké zaměstnání a bojím se abych nepotratila

lachtanice86
14. črc 2018

@mojana jestli je vajíčko ok, tak to vydrží.

pavlinar
14. črc 2018

Já když jsem byla na kontrole, tak mi dr. řekla, že mám nízkou sliznici. A tehdy jsem byla už těhotná, ale netušila jsem to, a ani to dr. neviděla..

peta1113833
20. kvě 2019

DOBRÝ večer,prosím mám dotaz zda už někdo měl takový problém,já už 3 děti mám ale ted se snažíme o další já měla poslední ms 7.4. a asi před 2 týdny jsem si dělala těhotenský test a vyšel negativní,tak jsem byla u dr,ten nic na ultrazvuku nevyděl jen mi pověděl že mam zvětšenou sliznici a že si mám udělat tes znovu tak jsem to dnes skusila a zase jen jeden proužek ale už 15 dnu meškám ms a bolí mě stratně prsa a chutě teda mám muže mi někdo prosím poradi?děkuji.🙂

radvor
13. lis 2020

Dobrý den, jsem po dvou dětech. Přes rok nekojim, dnes jsem byla u gynekologa a řekl mi, že vidí na ultrazvuku zvětšenou sliznici. Menstruaci jsem měla v říjnu, už pár týdnů mě boli prsa, a po teplé vaně mi začalo téct mliko. Bral mi krev a poslal na mamologii. Co myslíte?

lachtanice86
13. lis 2020

@radvor zvětšená sliznice muze byt na začátku těhotenství nebo pred ms

radvor
14. lis 2020

@lachtanice86 no to ne. Další miminko už nechceme. Dvě nám bohatě stačí 😥😥😥. Dáváme si pozor.

mojana
autor
14. lis 2020

@radvor to jsem si říkala taky a 20.11 mám termín

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru