11. DPO. Mám ještě doufat?

barulinka20
16. únor 2021

Holky, myslíte, že se dá z grafu něco vyčíst? Dnes jsem 11DPO, MS má přijít v pátek, cykly mám víceméně pravidelné. Na testu ale dnes ráno sněhobílo. Objevily se někomu z vás // později, třeba až okolo 12./13.DPO? Vím, že se má čekat do zmeškání MS, ale mě to čekání a marné snažení už ubíjí :(

pajushka1
16. únor 2021

@barulinka20 jsme na tom na den přesně, také čekám MS v pátek, dnes tt negativní tak uvidíme.. Držím palce, doufám že to Vám i nám vyjde!

barulinka20
autor
16. únor 2021

@pajushka1 děkuji ,taky Vám držím palce! No snad to konečně vyjde.

inah91
16. únor 2021

@barulinka20 myslím, že 11dpo není "pozdě" na to, aby byly //, teplota vypadá pěkně.... já měla na testu "Až" 12dpo čárku, ale testovala jsem tak "Brzy" protože jsem něco cítila jinak...ale slabší čárku...pořádné dálnice byly snad až 18 nebo 20 dpo tuším... držím palce!! 🙂

barulinka20
autor
16. únor 2021

@inah91 děkuji, toto mi dodává aspoň trochu naděje! Mě už pár dní pobolívá v podbřišku, mám citlivá prsa a je mi nevolno, což jsem nikdy před MS neměla, tak snad se konečně zadařilo😊

mmm88
16. únor 2021

Já měla neviditelného ducha až 12dpo 😊 už jsem to skoro vzdávala. Ovulace ověřená testama 😉 držím palce ať to vyjde

barulinka20
autor
16. únor 2021

@mmm88 děkuji, ovulaci mám taky ověřenou testy, tak uvidím, zkusím otestovat zase zítra ráno😊

andycr
16. únor 2021

Já mám dnes také 11 DPO ale asi jen odhadem, nijak jí moc neměřim. Zítra budu 29 DC a asi zkusím test. Ms odhadují v pátek 30 DC. Ale už čtvrtý den mě pálí bradavky a včera večer se mi udělalo zle, motanice a na zvracení a nepřešlo mě to do teďka. Takové příznaky jsem měla v říjnu a byly // 😌 a 29 DC duch. No bohužel pak ZT 😔 tak se bojím doufat že by to vyšlo. Ale je mi fakt děsně celý den.

petraszi
18. únor 2021

Holky držím Vam palecky:-* já jsem dnes 17 dni po ovulaci a uz 3 dny mi mešká MS... test ovšem pořád negativni:( včera teplota 37, dnes 36,9 ☹

andycr
18. únor 2021

@petraszi tak uvidíš, třeba jen zpoždění, tělo není stroj, ale přeji// ☺️ Já dělala včera a negativní. No nevím jestli zkusit zase zítra. Je to první ms od revize, ani nevím jak dlouhý cyklus to bude, takže dnes 30 DC a jen odaduji podle poslední ms na podzim. Jinak mi dnes skoro nic nebylo, jen jednou závrať, ale otázka jestli si to jen nenamlouvám. 🤔😔

petraszi
19. únor 2021

@andycr to telicko si s náma dělá co chce ☹(

petraszi
19. únor 2021

@andycr asi ro bude fakt jen zpoždění i když jsem tak velké dlouho neměla☹ dnes další test negativní... teplota zase 36.9 .... achjo☹

andycr
19. únor 2021

@petraszi teplotu neměřim, ale přemýšlím o tom. Vlastně vůbec nevím kdy mám ovulaci, nikdy jsem to nezjišťovala a možná by bylo fajn vědět jak to u mě probíhá. Včera večer na papíře trochu světlé krve, teď ráno nic 🤷. Počkám co dnes, jestl ms přijede.
Hele já jsem vysadila HA v srpnu a cyklus jsem měla 41 dní 🤦, to čekání na ms bylo nekonečné. Pak čekání na ms po revizi 6,5 týdne taky. No asi úděl žen. 😔
A ovulaci víš na jisto kdy byla?

petraszi
19. únor 2021

@andycr to mě mrzí☹ jestli mám mít MS tak at je to co nejdřív at se můžeme zase brzo snažit☹... ovulaci jistě nevim☹ mám jen aplikaci kde měla proběhnout 2.2..... a od 8.2. Jsem měla celý tyden šíleny bolesti zad... takže poslední sex byl 9.2.... samozřejmě kolem a v den ovulace snad každej den... Je to věda tohle

andycr
19. únor 2021

@petraszi mám taky aplikaci, ale ta je fakt jen odhad už dvakrát jsem otěhotněla, že jsme se snažili v plodném období každé 2-3 dny a ovu jsem odhadovala podle aplikace. Ale mívám jí spíš o dva dny později, podle ultrazvuku. Teď jsem jí měla mít 5.2. podle apky, ale nevím no.
Jo to čekání je hrozný. Taky si říkám buď// nebo ať dorazí 🙈

petraszi
19. únor 2021

@andycr už abychom věděly co a jak🙂

barulinka20
autor
19. únor 2021

@petraszi @andycr holky, držím vám palce ať tam ty // máte ❤️Mě dnes klesla teplota a začala jsem špinit, takže zase nic :( už jsem z těch marných pokusů zničená

pajushka1
19. únor 2021

@barulinka20 to mě moc mrzí, já to dneska dostalo naplno.. Tak snad příští měsíc ❤️

petraszi
21. únor 2021

@pajushka1 achjoo devcata... vy už jste to aspoň dostaly a co nevidět budete mít druhý pokud...me mají dnes kramy končit ale ještě jsem je ani nedostala a test pořád negativní☹((

andycr
21. únor 2021

@petraszi já taky zatím nic 🤦. Dnes 33 DC a test ráno negativní 🤷 Takže nic a jen čekám kdy mrcha dorazí. Když jsme se snažili o syna 2017 tak jsem měla cykly delší, těch 32-35 dní. Takže teď to bude asi podobné.

hanuska26
22. únor 2021

Ahoj holky, mám dnes 11DPO a test mi vyšel takto. Vidí tam někdo něco? Do MS mám tři dny 🙂)

barulinka20
autor
22. únor 2021

@hanuska26 vidím ducha!😍drzim palce, ať sílí!❤️

hanuska26
22. únor 2021

@barulinka20 máme už doma ročního Lukáška, tak snad bude mít brzy sourozence, moc by jsme si to přáli ❤️ U něj jsem to tušila, teď vůbec 😳

anpineapple
23. únor 2021

@hanuska26 také tam vidím! Držím pěsti!😁

ariel_z_moravy
4. bře 2021

@hanuska26 jak jsi dopadla? Já dnes takto. Jsem 10 DPO. Už jsem se zařekla, že testovat předem už nebudu. Podle ms bolesti očekávám mrchu každým dnem...

hanuska26
4. bře 2021

@ariel_z_moravy z mě to dopadlo 🤰🏼💜ale lehce tam náznak u tebe vidím 😍

ariel_z_moravy
4. bře 2021

@hanuska26 jeeee tak to moc gratuluji. 😍 dalas mi trochu naději. ☺️ Jako dnes jsem 4 dny před ms, tak je stále ještě čas. Tak teď nezbývá než čekat.

andycr
4. bře 2021

@ariel_z_moravy já taky vidím ☺️ Ať sílí 🍀

hanuska26
4. bře 2021

@ariel_z_moravy já jsem ten první s pidi duchem delala 3 dny před MS a už ten digitální mi to ukázal den před MS 🙂) Tak uvidíš a držím palečky, pak se ozvi 💜

petraszi
5. bře 2021

Naděje umírá poslední🙂 v den kdy mi MS měla končit a stále jsem ji nedostala jsem si dělala test a byl negativní... 2 dny na to jsem šla na gyndu a řekla mi že mi praskla cysta... že těhotná být můžu ale že ještě nic nevidí. A teď? Podle všeho jsem ve 4 nebo 5 týdnu 🥰 takže se podařilo i přes cystu 🙂

hanuska26
5. bře 2021

@petraszi tak to je super! Moc gratuluji ❤️ Já jsem dnes 5+1 a v úterý jdu na gyndu 🙂)