19 dní zpoždění menstruace, duch na testech. Těhotná nebo zdravotní problém?

terezie1403
7. říj 2020

Ahoj holky, jsem tu nová,protože nevím co už dělat.Dnes 19. den zpoždění menstruace, příznaky žádné, na testech jsem viděla zatím vždy pouze ducha. Jsem nervní, že nevím co se děje. U dr jsem byla dnes, řekla že to vidí na blížící se menstruaci, ale to mi řekli už i před 14 dny a nic z toho. Dnes růžový výtok, ale jen malinko. S přítelem nepoužíváme žádnou antikoncepci, cyklus vždy pravidelný po 28 dnech, poslední ms 23.8. Máte některá zkušenost?Byla jste pak těhotná, nebo nějaký zdravotní problém? Ducha jsem měla naposledy v pondělí a dnes ráno test sněhově bílý. Jsem nervami uplyne vyřízená:( Děkuji

anetttie
7. říj 2020

Krev vám nebrala?

terezie1403
autor
7. říj 2020

@anetttie právě že neřekla mi že pokud se nedostaví ms do příštího týdne, mám dorazit na krevele to mi říkal už minulý týden

anetttie
7. říj 2020

@terezie1403 to se mi zdá docela pozdě no možná by bylo lepší si to zaplatit jako samoplatce 19 dní zpoždění se mi zdá dost.

terezie1403
autor
7. říj 2020

@anetttie Myslíte,že by už byl jasně pozitivní tt?

jjasmina
7. říj 2020

Může to bejt pouze hormonální nerovnováha, jednou se mi stalo, že jsem jeden měsíc ms ani neměla z nervů. Myslím, že test by to už opravdu prokázal

terezie1403
autor
7. říj 2020

@jjasmina Děkuji za odpověď. Myslím si už také že se o těhu nejedná. Uvidíme co přinese čas, příští týden mám začínat nový cyklus :D

terezie1403
autor
7. říj 2020

@anetttie určitě si zajdu

anetttie
7. říj 2020

@terezie1403 test si myslím že by to ukázal určitě.

europa00
8. říj 2020

ahoj, o těhotenství pokuds máš opakovaně ducha na testech se určitě jedná..otázkou je kde to těhu je...jestli v dělože a to by tes v případě normálního těhu sílil-taky muze byt spatne uhnízděné, zamlkle atd...a tělo bud ho samo vyloučí což je nej varianta, nebo v opačném případě pokud to tak bude trvat déle můžou tě poslat na kyretaž...a nebo asi nejhorší možnost že je mimoděložní...to se ale bohužel velmi špatně hledá ještě pokud je HCG nízké tak to na ultrazvuju neuvidí....takže nezvývá jen čekat co z toho vyleze. třeba si tělo poradí samo...držím palce..nechtěla jsem tě vyděsit, ale je dobré být napozoru hlavně v případě mimoděložního

terezie1403
autor
8. říj 2020

@europa00 Ahoj moc dekuju... Přes noc se mi dnes spustila MS,myslis ze i tak mám být na pozoru?

emmanessa
8. říj 2020

Ono by to slo opravdu videt na testu mnohem driv, jen pro predstavu,muj test z minuleho tydne 5 dni po meskani menstruace

europa00
8. říj 2020

@terezie1403 ahoj pokud se ti spustila normální menses bude to z největší pravděpodobností v pořádku...kdyby to krvácelo z praskléhho mimoděložního, kroutila by ses bolesti..to bys určitě poznala....asi si po menses jen pro jistotu zajdu na gyndu na kontrolu, ale tělo je chytré a samo se vyčistí...tak se drž

terezie1403
autor
8. říj 2020

@emmanessa Tak moc gratuluji 🙂

terezie1403
autor
8. říj 2020

@europa00 děkuji 🙂 volala jsem dr a říkala at se ozvu pouze pokud by byl nějaký problém zase, tak uvidíme..

emmanessa
8. říj 2020

@terezie1403 dekuju a ja moc drzim palce🙏