2 čárky i “večer". Ukázaly se Vám?

flowerstone
9. bře 2020

Cauky, já už meškám 13 den..bolí mě prsa (ale to mám občas i před MS) nakoupila jsem si mamatesty i když se doporocuje zkoušet rano, zkusila jsem to teď (i když chodím dnes porad curat) ale test je negativní.. je možné se rano to muže být jiný? ... dekuju

lucieevita
9. bře 2020

@flowerstone nu já první test dělala ráno, mě tedy z ranní moči hned, ale po tom co jsem přišla do práce.. kamarádce se ukázal pozitivní i navečer když zkoušela poprvé. Ale to už jsme obě 3dny meškali.. ty už jsi měla mít ms před 13 dni???

lilian2111
9. bře 2020

Já měla silnější čárky vždy večer, ale záleží kolik dní jsi po ovulaci, víš kdy byla když víš že mas takový zpoždění? Upřímně dva týdny po vynechání ms by bylo těhotenství vidět už i na utz, takže test by měl být pozitivní.....

jjasmina
9. bře 2020

@flowerstone já dělala vždycky odpoledne, ráno jsem vždycky zapomněla 🙂

flowerstone
autor
9. bře 2020

@lucieevita
@lilian2111 ano meškám tentokrat 13 den. Jelikož někdy to mám přesně a někdy třeba 7 dni nic tak z Toho tolik nesilim. Jednou jsem meškala 9 dni tak jsem šla na gyndu a doktor říkal ze nevidí ještě ani ovulaci... nechapala jsem 🤷🏼‍♀️ Takže bohužel nevim kdy přesně ovulaci mám..

saarunka
9. bře 2020

@flowerstone mě se ukázali večer☺️

olga_
9. bře 2020

Týden před MS večer dálnice - dvojčata.

elis_elis
9. bře 2020

Me se take ukazaly vecer, mel jsem 4 dny zpozdeni

elencze
10. bře 2020

pozitivní test jsem si dělala večer, ale už jsme měla zpoždění kolem týdne, myslím, přesně dny si nepamatuji.