2 týdny po MS špiním, bolí mě břicho. Čím to je?
27. pro 2014
Holky, prosím poraďte, s manželem se snažíme o miminko, jsem dva týdny po menstruaci, ale lehounce špiním a pobolívá mě břicho, tak nevím, čím to je. Beru Femibion.
Holky, prosím poraďte, s manželem se snažíme o miminko, jsem dva týdny po menstruaci, ale lehounce špiním a pobolívá mě břicho, tak nevím, čím to je. Beru Femibion.
Ovulací. Ted je ten správný čas na početí🙂