Může to být implantační krvácení?

berousi
2. bře 2019

Ahoj holky,
prosím o Váš názor.
14.2. jsem měla ovulaci, 20.2. nechráněný pohlavní styk a 23.2. jsem měla dostat menstruaci, která doteď nepřišla (mám krátký cyklus 22 dní) místo toho už asi 3 dny lehounce špiním. Myslíte, že by to mohlo být implantační krvácení? Vím, že časově to na těhotenství moc nevychází, ale poslední týden je mi úplně divně - chvílema mám pocit nazvracení, motá se mi hlava, pobolívá v podbříšku, jsem hrozně unavená..
test jsem si samozřejmě dělala už 2 dny zpátky, vyšel negativní. Ale dělala jsem ho vlastně 8 dní po případném oplození, což je pořád asi hodně brzo, tak nevím.. Myslíte, že je šance, že bych byla těhotná? Nebo se mi jen zbláznil cyklus? :D
Těhotenství by nebylo plánované, ale stejně bychom s manželem měli radost.
Děkuju za jakékoli reakce! 🙂

vaseli16
2. bře 2019

Pokud vis 100% ze ovulace byla 14.2. A jiny nechraneny styk nebyl nez 20.2. Tak sance na těhotenství je miziva.

berousi
autor
2. bře 2019

@vaseli16 já jsem14.2. byla na preventivní prohlídce na gyndě a dr. říkala, že podle utz mám zrovna ovulaci, tak předpokládám, že ano.. 🤔 a nechráněný styk byl ještě 25.2., ale to už mi do toho nesedí vůbec.. 😅 a před ovulací jen chráněný.

gruyerre
2. bře 2019

@berousi tak to fakt nevypadá na těhotenství, vajíčko přežívá po ovulaci jen cca 24 hodin, 6 dní určitě ne 🤔

vaseli16
2. bře 2019

@berousi tak to urcite nebude těhotenství...leda by jsi byla panna Marie (jen pro odlehceni zadna zla narazka)🙂 spis mas jen slabou opozdenou MS me se to taky jednou stalo spise jsem spinila cca tri dny a dr mi rekl ze i to se stava.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru