Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Může to být implantační krvácení?

berousi
2. bře 2019

Ahoj holky,
prosím o Váš názor.
14.2. jsem měla ovulaci, 20.2. nechráněný pohlavní styk a 23.2. jsem měla dostat menstruaci, která doteď nepřišla (mám krátký cyklus 22 dní) místo toho už asi 3 dny lehounce špiním. Myslíte, že by to mohlo být implantační krvácení? Vím, že časově to na těhotenství moc nevychází, ale poslední týden je mi úplně divně - chvílema mám pocit nazvracení, motá se mi hlava, pobolívá v podbříšku, jsem hrozně unavená..
test jsem si samozřejmě dělala už 2 dny zpátky, vyšel negativní. Ale dělala jsem ho vlastně 8 dní po případném oplození, což je pořád asi hodně brzo, tak nevím.. Myslíte, že je šance, že bych byla těhotná? Nebo se mi jen zbláznil cyklus? :D
Těhotenství by nebylo plánované, ale stejně bychom s manželem měli radost.
Děkuju za jakékoli reakce! 🙂

vaseli16
2. bře 2019

Pokud vis 100% ze ovulace byla 14.2. A jiny nechraneny styk nebyl nez 20.2. Tak sance na těhotenství je miziva.

berousi
autor
2. bře 2019

@vaseli16 já jsem14.2. byla na preventivní prohlídce na gyndě a dr. říkala, že podle utz mám zrovna ovulaci, tak předpokládám, že ano.. 🤔 a nechráněný styk byl ještě 25.2., ale to už mi do toho nesedí vůbec.. 😅 a před ovulací jen chráněný.

gruyerre
2. bře 2019

@berousi tak to fakt nevypadá na těhotenství, vajíčko přežívá po ovulaci jen cca 24 hodin, 6 dní určitě ne 🤔

vaseli16
2. bře 2019

@berousi tak to urcite nebude těhotenství...leda by jsi byla panna Marie (jen pro odlehceni zadna zla narazka)🙂 spis mas jen slabou opozdenou MS me se to taky jednou stalo spise jsem spinila cca tri dny a dr mi rekl ze i to se stava.

Sem začni psát odpověď...

Odešli