20 dní po styku negativní test, ale menstruace nikde. Co myslíte?

kajdomsab
31. led 2021

Ahoj, chtela bych se zeptat, myslíte ze 20 dni po styku už by bylo něco vidět ?? Nedostavila se mi menstruace a tak jsem si udělala 6 dni po zpoždění test a negativní zkoušela jsem asi 3 testy během těch 6 dni a všechny negativní.. prsa mě tedy začala bolet dost a pleť taky nic moc, takže nevím 😀 ale předpokládám ze už by něco asi vidět bylo ze

te_reza
31. led 2021

Já to nechápu.... 20 dní zpoždění, ale 6 dní ti mešká? 🤔To máš menzes po 14 dnech?

amazonkajanik
31. led 2021

@te_reza píše 20 dní po styku a zpoždění má 6dní ...

amazonkajanik
31. led 2021

@kajdomsab zajdi si na gyndu,to bude nejlepší. Někdy ms mešká ze stresu,z nemoci,nebo je tam hormonální nerovnováha 😉

te_reza
31. led 2021

@amazonkajanik jo sorry, tam mělo být 20 dní po styku a 6 dní mešká

krupka3
31. led 2021

20 dni po styku uz by urcite neco videt bylo.

leniczka23
1. únor 2021

Nejsi těhotná, 20dni po styku by test už ukázal. Počkej ještě pár dní a pak bez na gyndu.

koumak99
26. únor 2021

@kajdomsab jak to dopadlo 😄 ? resim něco podobného, ja teda byla dnes i na gynda,ale dr.mi řekl,ze na utz nic nevidí (ale je jeste brzy prý 🤷🏼‍♀️ ) a v úterý si mám dojít na krev hcg.... mám teda už měsíc po pohlavním styku,10dni zpoždění a testy porad ukazuji ducha,tak jsem z toho jelen... porad kojim a ms se mi vrátila teprv před 2.mesicema,tak to budou nejspíš rozházené hormony... jen ten duch na testech mě nejak desi 🙈