4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

misule777
4. srp 2021

@lenivekotatko nepřijde, gratuluju ❤

anpineapple
autor
4. srp 2021

@lenivekotatko No neneee! Krásný!!!😍 MS určitě neprijde a čárka bude sílit 😇 držím moc pěsti!❤️

lenivekotatko
4. srp 2021

Dekuju mooc🥰 ja uz ani nedoufala,spolihala na Car a takove překvápko..
Nevíte na kdy se mam objednat na gyndu?

monib66
4. srp 2021

@lenivekotatko to je už krásná čárka 😍😍😍

anpineapple
autor
4. srp 2021

@lenivekotatko tak to proste bývá 😁😁 super!😊 ja bych pockala na to vynechání a klidně tam zavolala, nejspíš te objednají tak na 6-7.tyden, kdy uz bude i srdíčko.. pokud nepotrebujes dřív treba kvůli praci 😊

lenivekotatko
4. srp 2021

@anpineapple super dekuju☺️ no kvuli praci prave nevim,delam nocni v casinu,hodne stresu 12ctky kolikrát cele na nohach ale zase nechci hned neschopenku tak asi zkusim počkat na doktora a pak treba dovolenou,jak naschval je tenhle mesic na pytel a myslim ze budu patrit mezi ty co jim je hodne zle,jako ty😭 uz je ti aspon lip? Muzu se zeptat kdy ti to vlastne zacalo?

anpineapple
autor
4. srp 2021

@lenivekotatko to mas hodně náročnou praci. To bych radši takhle na zacatku uplne neriskovala… ale ta dovolena je dobry začátek, taky jsem si nejdřív par dni vzala 😁 a myslíš, ze by ti nedali treba neco méně náročného? Ja teda pak na neschopence zůstala a zatím nelituju, protoze fakt porad jen lezim 😕 Lépe mi vůbec neni 😔 budu začínat 15.tyden a je to porad stejný 😳🤭 jsem uz uplne zanedbaná a stává se ze me asociál, protoze nemám vůbec na nic a nikoho náladu 😅 a začalo mi to skoro hned 😐 začalo mi byt divne, tak jsem dělala test, pak mi bylo čím dal hůř a od 6.týdne jedu svoje peklo 😂😔

lenivekotatko
4. srp 2021

@anpineapple noo ja prave nechci aby to vedeli,zatim se muze jeste cokoliv stat...Jezisi porad jo😭 to je mi lito,si to pekne vyziras...Takze skoro od zacatku,parada...ja vcera vyklopila michana vajicka a dneska malem rizek, neskutečně se mi udelalo zle,ale rikam si ze to je přece moc brzo,ani jsem nechtela dneska testovat ale donutilo mne to no 😂

anpineapple
autor
4. srp 2021

@lenivekotatko Jo to chápu, taky mi to takhle brzy moc neslo přes pusu 😅 ale byla jsem po dlouhé dovolené a u nas je fakt pro těhotnou nevhodný prostředí, takže jsem musela 🙄 ale jestli si tu dovcu vzít můžeš, tak mi to přijde jako fajn nápad, navíc jestli ti bude zle 😐 ale treba to nebudeš mít vůbec hrozne, bude ti blbe ted a rychle se to srovná 😊 taky jsem všude četla, ze takhle brzy ti byt blbe nemůže, ze tělo jeste skoro ani neví, ze je těhotné 😅 ale taky jsem to fakt tak měla, vajicko se uhnizdilo a hned to přišlo, hezky v letadle 😂
Ale uvidíš, kamosce bylo taky zle a někdy ve 12.tydnu to přešlo ze dne na den 😊 ja si ted jen říkám, ze jsem zvědavá, jestli do toho někdy půjdu znovu 😅

lenivekotatko
5. srp 2021

@anpineapple no zrovna tenhle mesic musime delat hodne prescasu,protoze nejsou lidi,nebo maji dovolene,takze ze by mi dobrovolne schvalili dovcu to tezko😭 Budu to muset vydrzet do prohlídky a poptam se doktora, dneska bych mela mit MS tak nesmi přijít 😁
Jezis takhle dlouho trpet...😟 Ale znovu do toho pujdes,kazde tehu je jine😁

anpineapple
autor
5. srp 2021

@lenivekotatko jej, ze to zrovna tak vyšlo 😕 ale hlavně se nestresovat a kdyz to půjde tak co nejvíc odpočívat a hlavně ať ti neni spatne 🙏🏻😊 a MS neprijde, to je jasny proste 😁
To mi rika každy, jak na to pak rychle zapomenu a půjdu do toho znovu a ze se mi to podruhé nemůže stát, ze by to bylo tak divoky.. ted nevěřím 😂😂

anpineapple
autor
5. srp 2021

@misule777 A jak to vypadá s tebou? Doufam, ze mas krasne pohodové těhotenství 😁🌸🥰

kikika87
5. srp 2021

@lenivekotatko Wau ! Moc moc gratuluji👏👏❤ neříkala jsem to, že budu poslední?🤦‍♀️ u nás objednava až tak 8-9 týden, takže času dost 😉 pak sem dej další testy, ať se aspoň pokocham!

misule777
5. srp 2021

@anpineapple No pohodové těhotenství si představuju trošku jinak 😁 je mi často špatně (ale naštěstí nezvracím 🙏), unavená jsem pořád, v práci teda mi můj debilní kolega moc nepřidává... 😐 ale jinak všechno zatím v pořádku, v pondělí jsem byla na kontrole a fazolka se má k světu 😁 jo a co je u mě fakt nezvyk.. já, milovnice slaného se teď cpu sladkym 🤣 hlavně kinder pingui 😍🤣 manžel už je docela rozhozenej z toho, že mu to všechno sežeru 🤣
A co ty? Všechno v pořádku až na ty nevolnosti? 😁 často když mi je špatně, tak si na tebe vzpomenu a lituju tě, jak to můžeš vydržet pořád 😪

anpineapple
autor
5. srp 2021

@misule777 Jezis mas nějakýho blbce v praci jo? To je radost teda 🤦🏼‍♀️ A v kolikatem tydnu jsi? Treba to brzy přejde ❤️
Juuu to je paráda ze hezky roste, to si pak rikas, ze to za to stojí vid? Aspoň mne to dodává sílu 😂 Tak treba budes mít holčičku 😁 to se o sladkem rika 😂 ja teda miluju kinder věci obecně 😅😅 ale teda moc nesnim nic, mam dole 6 kilo a nahoru to nejde vůbec, břicho žádný, jen prsa 🤷🏼‍♀️
Ja jinak dobre. Mam za sebou první screening, mimi ma uz 7 cm, nechápu teda z čeho roste 😅 a uz to vypadá jako člověk 😁 za 2 týdny bychom měli vědět co to bude 😇 Nooo… ja se teda taky kolikrát divím, ze jeste ziju 😂 ale treba dneska to vypadá, ze bude lepší den 😁

monib66
5. srp 2021

@kikika87 nejsi poslední, nám se taky zatím nezadarilo. Navíc jsem myslela, že už jsem 14DPO, tak se radovala, že dnes najdu // a nic. Snehobilo. Tak jsem koukla znovu na graf a asi ovulace byla později a měla bych tedy být dnes 7DPO 😴 Jako tělo mě teď fakt mate, jelikož mi před rokem dny bylo na zvracení, 2dny jsem měla žaludek jako na vodě a běhala pořád na záchod 😂

misule777
5. srp 2021

@anpineapple blbec je slabé slovo, je to fakt něco šílenýho 🙄 mám na něj averzi víc a víc.. teď má dva týdny dovolenou, tak tady s druhým kolegou slavíme, že máme klídek 😂
Teď jsem podle ms 10+3, na ultrazvuku byl o dva dny starší a měřil 3,6 cm.
No tajně doufám, že t9 holčička bude, i když je hlavní at je to zdravé ❤ babičky taky myslí, že to bude holka, jen manžel to vidí na kluka 😀 tak jsem zvědavá. Doufám, že nám to řeknou na screeningu, říkali mi, že si můžu připlatit zjištění pohaví 😀 tobě to nenabídli nebo nebylo nic vidět? 😁
Ty jo, 6 kg dole??? To je docela dost. Ale hlavně, že mimčo roste a je v pořádku ❤ přeju ti, aby se to už brzy srovnalo. Musí to být hrozný už tak dlouho...
Já mám teda břicho už několik let, ale posledních pár dnů mi přijde že víc vylejzá 😄 a to mám nahoře kilo.

anpineapple
autor
5. srp 2021

@misule777 Takže je celkove neoblíbený jo?😁 to mate fajn, odpocinout si od takových lidi je perfektní 😂 bohužel většinou jim ta dovolena utíká rychle 😅
Takže to mas tak za 2 týdny screening vid? Uslysis srdíčko, jestli ti ho uz nepousteli 😊 ja tam byla celkove strasne namekko, tekly mi slzy a to jsem ani nechtěla 😂
Ja vždycky chtela kluka, ale ted bych asi taky tu holčičku 😇 ale jak rikas, hlavně ať je vse v poradku. To je nejdůležitější ❤️ Hele ja se neptala, mne to přijde brzy a četla jsem, ze se to pak změnilo a nerada bych se na neco upnula a za par tydnu bych treba byla překvapena, ze to bude neco jiného 😂 jako ale samozřejmě jsem zvědavá 😁 ono kdyby to bylo jednoznačne, tak mi to tam řeknou 😊 tak si prave tak říkám, ze moc nechtějí potvrzovat ty holky, tak treba 🙏🏻😁 a uz přemýšlíte nad jmény?
No ja jsem prave i normálně hubena a ted jsou ze me fakt jen kosti 😅 i vlasy mi padají 😕 ale zas váha se ted uz mesic drží, tak jsem rada 😊

misule777
5. srp 2021

@anpineapple Myslím, že na firmě není člověk, kterému by nevadil 😂 on si chtěl vzít původně jen týden dovolené, ale já ho přesvědčila, že týden je málo a vůbec si neodpočine 😂😂😂
Screening mám 23.8. 🙂 srdíčko už mi pouštěla moje doktorka, ale na screening chce jít i manžel, tak on ho uslyší poprvé 🙂 jsem na něj zvědavá, pořád si hraje na drsnýho, tak jsem zvědavá jak tam vyměkne 😂
Jako ono to brzy je, já se taky bojím, že se to pak změní. Ale zkusím se tam zeptat, zvědavost je silnější 😂 A manželova první otázka, když jsem mu ukázala pozitivní test byla kdy zjistíme co to bude 😂😂 zvědavější než já 😂
Jména máme už dlouho vybraná 😀 dohady kolem toho byly velké, ale nakonec jsme se shodli na Vojtovi a Karolíně 😀 Vy už přemýšlíte nad jmény? 🙂
Tak aspoň, že už dál nehubneš 🙂 A vlasy mi teda taky dost padají. Mám s nimi problém odjakživa, ale teď to bylo nějakou dobu dobrý a teď to padá ve velkém...

lenivekotatko
5. srp 2021

Holky můžu se zeptat jak jste to mely s prsama? Mne jeste vcera siilene bolely,natekle a dneska po vyspani skoro nic,jen lehce citlive🥺 tak doufam ze to neznamena neco spatneho😭 test mi pripada silnejsi,ale je pravda ze dneska byl z ,,ranni,, moci (vyspani po nocni)

lenivekotatko
5. srp 2021

@kikika87 dekuju mooc🍀ono to jeste nic moc neznamena ale🥺 no tak ted sup,tesim se na tvuj pozitivní test😁 beres zase clostik?

misule777
5. srp 2021

@lenivekotatko Krásně sílí ❤
Jinak ty prsa si myslím, že jsou u každé jinak.. Ale já to mám už od začátku tak, že jsou dny, kdy je mám strašně bolavé, nateklé a strašně jakoby plné a pak jsou dny kdy je mám jen trochu citlivější. A někdy jsou dny. kdy mě začnou strašně bolet bradavky a někdy je ani necítím. Takže podle mě to nic neznamená, tak buď hlavně v klidu 🙂

anpineapple
autor
5. srp 2021

@misule777 Haha tak to se ti povedlo ho takhle přesvědčit 😅😅
To rozhodne bude namekko 😁😁 ja tam přítele neměla, kvůli covidu tam nepouští 😐 ale jsem domluvena se známou, ta nám udělá UZ ve 20.tydnu a vezmu ho s sebou, strasne o to stojí, tak ať se taky pokocha 😁❤️
Jenže ono je to fakt strašný! Takhle kdyz nevíš, tak nemůžeš ani po věcech koukat 😅 ja uz jsem strasne nedockava 🙄 ale na jménu jsme se jeste moc neshodli, říkali jsme, ze to budeme řešit az budeme vědět co to bude 😁 Karolina se mi libi moc!😍 u nas z holcicich vede asi Valentina, ale s těma klukama je to těžší 😂
Přesně tyjo, ja kolik toho vycesu 🙄 ja se divím, ze tam jeste neco mam. Ale odběry jsou v poradku, takže proste hormony 😕 a pomáhá ti na to neco nebo to zas tak neresis? Ja koupila Plantur 39 sampon, ale zatím nemuzu hodnotit

anpineapple
autor
5. srp 2021

@lenivekotatko Čárka krásná!🥰 hele ja měla prsa jako před MS, velký a bolavy… tak jsem si říkala, ze zas nic 😕 pak jsem měla pozitivní test a z niceho nic přestaly bolet, nality zůstaly 😂 a jako jsou citlivější, ale nebolí me, to vždycky před MS bolely jak čert… takže v klidu 😇

lenivekotatko
5. srp 2021

Diky holky,ja prostě plasim😫 jeste rano masakr nality bolavy a ted skoro nic😫 tak snad to bude ok

anpineapple
autor
5. srp 2021

@lenivekotatko určitě 😘 ja zas porad litala na záchod, protoze jsem porad měla pocit, ze jsem to dostala 😅 nebo jak mi bylo divne, tak kdyz vždycky přestalo, tak jsem si taky říkala, ze je to určitě spatny a chtela jsem, aby mi zase divne bylo 😂😂 je proste normální mít takhle obavy no 😏

misule777
5. srp 2021

@anpineapple Tak u nás pouští s negativním pcr testem a nebo 14 dní po druhé dávce, což manžel má dneska 🙂 No tak aspoň že na ten další ultrazvuk se může přijít podívat 🙂
Já už pár dní chci strašně moc jít už nakupovat ty hadříky na mimčo, ale prostě vím, že bych to zase přeháněla a nechci mít všechno jen neutrální 😀 tak jsem koupila alespoň ponožky 😂
Valentina je moc pěkný ❤ No já chtěla vždy kluka Kubu, ale prostě o tom nechce manžel ani slyšet 😀 on mi vlastně ani neřekl nějaké své klučičí jméno, jen mi všechny moje zamítl a líbilo se mu jen ten Vojta 😀 Takže jestli budeme mít dva kluky, tak teda nevím co budeme dělat 😀 A holku jsem chtěla původně Aničku, ale to taky nee. Tak další byla ta Karolína a pak Nela 😀
Jinak ty vlasy řeším už asi přes 10 let. Jako nejvíc peněz v životě jsem vrazila do vlasů 😂 I na kožním jsem byla, na laser jsem chodila, různé vodičky jsem používala, šampony, prášky a pelichala jsem pořád. I ten plantur jsem používala. Tak nějak se to srovnalo až třeba rok zpět, kdy jsem začala používat kosmetiku bez silikonů, sls, sles, parabenů atd. a do toho jsem ještě brala tabletky clinical hair. To mi pomohlo asi nejvíc. Teď neberu ty tabletky, do toho splašený hormony a je to zase hrůza...

misule777
5. srp 2021

@anpineapple jooo a ještě jsem si dělala zábal z cassie a zázvoru, to mi taky přišlo dost fajn, ale na takovou patlačku jsem teď byla dost líná 😂

kikika87
5. srp 2021

@lenivekotatko Brala sem ho 3 měsíce a skončila sem s ním. Takže teď první cyklus bez, tak uvidíme. A prsa neřeš, to není směrodatné. Mě neboleli vůbec. Krásně ti sili!

lenivekotatko
5. srp 2021

@kikika87 tak treba jak se ted to telo srovna od tech sracek tak to pujde😁 ja paradoxně mela ted ovu snad nejpozdeji ze vsech cyklu, az kolem 27.dne, tak nevim jestli se to telo potrebovalo jen pripravit nebo co...Mne prave desi ze mne bolely silene ze jsem nemohla ani spat, do toho mi fakt vsechno tak smrdelo az mne natahlo..a ted nic