4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

verulinekk
17. srp 2021

@lenivekotatko ted jsi kolik 🙂? Ja vcera volala a chtela se objednat a nedovolala jsem se :/

monib66
17. srp 2021

Holky, jak se dnes cítíte? Já jsem úplně mimo. Tlak
102/56, motá se mi hlava a do toho je mi blbě 😴

lenivekotatko
17. srp 2021

@verulinekk dneska 5+6, ale pocitala jsem to podle ovulace, pac jsem ji mela az 27.DC...nemaji dovolenou? To se mi stalo minuly týden právě.

verulinekk
17. srp 2021

@lenivekotatko já jsem počítala od poslední menstruace a vychází mi to teď 5+2. Zitra zkusím zase zavolat, jestli to tam někdo veme 🙂. Jsem zvědavá, kdy mě objednají 🙂.

kikika87
18. srp 2021

@lenivekotatko Tak zase nic😔 opouštím na cas skupinu, už to nějak nejde. Holky ať se všem daří i prckům ❤

lenivekotatko
19. srp 2021

@kikika87 achjoo to mne mrzi🥺 tak snad pomuze ze to vypustis a pak se nam prijdes pochlubit s pozitivnim testem😘

misule777
23. srp 2021

@anpineapple Ahooj, tak jak se ti daří? 😊 co nevolnosti, už je to lepší?

monib66
23. srp 2021

Taky jsem se chtěla zeptat 🙂
A jak se máte @misule777 @lenivekotatko @verulinekk ?
Mně od včera začaly nevolnosti, dnes jsem 6+0tt. Večer se mi zvedl žaludek z čehokoliv, co mělo silnější vůni. No a ráno jsem se vzbudila a hned zvracela. Doteď je mi jako při kocovině, nemůžu cítit kafe a na spoustu jídla mi stačí jen kouknout a už se mi obrací žaludek. Doufám, že se to nebude zhoršovat. Do toho ta šílená únava 😴 Motani hlavy. A dva raubiri 😂 Břicho se mi nafouklo jak balón a vypadám jako ve 4m 🤭 Do kontroly ještě 14dni, tak doufám, že to rychle uteče a konečně uvidím tu malou bobulku v bříšku.

misule777
23. srp 2021

@monib66 jeeej tak to ti to už taky pěkně začalo. To musí být záhul. Hlavně když už dětičky máš 😁 já si už asi měsíc a půl říkám, že jestli druhé těhotenství bude jako tohle, tak to nedám 😂 jsem pořád unavená... takže tě fakt obdivuju 😊
Jinak já byla dneska na prvním screeningu, vsechno vypadá v pořádku, vyšlo to negativně, jen když tam zadali mojí (vysokou) váhu, tak u DS se mi zvýšilo riziko 1:492. Je to prý stále negativní, na utz bylo taky vsechno v norme, ale doporučila mi krevní testy v 16 tt, tak mám trochu strach 😪 a mimčo se stydělo, takže pohlaví nebylo vidět 😄

anpineapple
autor
24. srp 2021

@misule777 ahoj!🥰 jej, takže mimco se takhle stydelo jo?😁 tak aspoň to příště uz bude kdyz tak důvěryhodnější 😊 a ty testy určitě dopadnou dobre! Oni jsou v tom pečliví, takže chtějí mít jistotu a kdyz ultrazvuk byl v poradku, tak neni treba mít strach 😘 (i kdyz samozřejmě chápu). A v praci zvladas? A jsi “jen” unavená nebo mas u nevolnosti? A další ultrazvuk mas za mesic nebo dřív?
U me je to o neco lepší, ale uplne dobre určitě ne 😁 občas se mi k tomu prida migrena a to jsem na umření 🤦🏼‍♀️ Takže to, ze druhé těhotenství nepreziju, vím jistě 😅
Jinak ja jdu za chvilku na kontrolu 😊 tak snad se mimi ukáže 😁🙏🏻 Sice si to nechám napsat do obálky a uvidíme to az o víkendu, ale kdybych měla čekat další mesic, tak to uz nevydrzim 😅 ale jsem dneska trochu nervózní, bříško mam malinký a od doby, co jsem na zacatku zhubla, jsem nepribrala ani kilo 🤦🏼‍♀️

anpineapple
autor
24. srp 2021

@monib66 tyjo taky mas můj obdiv jak k tomu zvladas jeste děti!🙏🏻 To ja si prave představuju co bych jako dělala, kdybych měla tenhle stav a k tomu se jeste musela starat o dítě 😳
Utíkají ty dny pomalu vid?😁 ja jdu dneska a mam pocit, ze jsem tam nebyla věčnost a vůbec jsem se nemohla dockat 😅

monib66
24. srp 2021

@anpineapple jj, vleče se to neskutečně 😂 Tak pak nápis, jak se miminku daří 🙂 Kolikátý jsi vládne tt? 🙂

anpineapple
autor
24. srp 2021

@monib66 napisu, jsem na to zvědavá, po mesici 😳 dneska jsem 16+4 😊

misule777
24. srp 2021

@anpineapple Asi to bude stydlín po tátovi 😂 ale všichni, kdo viděli fotku si myslí, že to bude kluk 😀 a včera, když jsem ho viděla na ultrazvuku, tak hned mě napadlo "jééé Vojtíšek" 😂 za dva týdny mám kontrolu u svojí doktorky, tak doufám, že tam už ty nožky roztáhne 😂 nebo maminku jebne, jak je netrpělivá 😂😂😂
Já si taky myslím (nebo aspoň tajně doufám), že když byl ultrazvuk v pořádku a celkově to vyšlo negativně, tak bude mimčo v pořádku 🙏
Jinak jako unavená jsem pořád fakt hodně, přijdu si jak zombie, jsem strašně zpomalená, nic mě nebaví.. nevolnosti mám, ale už ne tak často naštěstí. A poslední tak tři dny mě pěkně bolí hlava 😢 V práci to nějak zvládám, ale naštěstí teď mám celkem klid tady.
No alespoň že ti je o trochu líp 🙂 Jééé tak to budu držet palce, aby se prcek ukázal aspoň tobě 🙂 a obdivuju tě, že to vydržíš do toho víkendu 😂 já bych tu obálku otvírala už při odchodu z ordinace 😂
No já sice nic nezhubla, ale ani nepřibrala. Pořád mám +/- půl kila jako před těhotenstvím. Což se divím po tom sladkém co jím.. A to mi říkají kolegové, že už to na mě začíná být vidět, že břicho trochu vyrostlo, ale že v bokách jim přijdu užší 😂
Stejně si myslím, že někdo prostě moc nepřibírá a přesto je to všechno v pořádku, že to tak prostě je. A nebo to doženeš na konci 😀

anpineapple
autor
24. srp 2021

@misule777 Většinou ta intuice funguje, tak uvidíš 😁😁 ja si chvilku myslim, ze je to kluk a pak zas ze holka, takže nevim vůbec proste 😂
Vazne to bude v poradku ❤️ To číslo je porad dost vysoké, takže pravděpodobnost mala 😊
Ta hlava je peklo 🤦🏼‍♀️ To pak člověk nemůže vůbec nic 😕 ja ani nevim, jestli jsem nejak víc unavená, jak proste do prace nechodím a uplne nedělám náročné věci. I celkem těžko spim a to jsem dřív byla velký spac, možná uz se připravuji na ty bezesne noci😅
Jako těžko se mi bude odolávat 😁 ale zas, naši to porad neví, tak ať se aspoň neco dozvíme spolecne 😅 a brachovi bych zkazila radost, ze nám to překvapeni udělá 😊
Jo tak asi je to s tou vahou hodně individuální. I s tim bříškem, moje mamka skoro žádné neměla celou dobu 😅 tak asi budu po ni, i kdyz mam velkého chlapa. Jsem se prave doktorky ptala a říkala, ze v pohode. Ze kdyz zvladam uz tak nejak jist a mimi hezky roste, tak to řešit nebudeme. Ze i bříško vyskočí ve 20tt, tak jeste budu koukat 😅
Nooo a jinak.. co myslíš… nevim nic 😂 mimís nejdřív otočený a pak si tam radši dal nozicky 😂😂 ale muzu prijit zitra, tak treba bude víc štěstí 😁

monib66
24. srp 2021

Holky s tím bříškem asi takhle 😂😂😂
První fotka z 12tt (druhé těhotenství - první nedopadlo), druhá fotka 6tt třetí těhotenství a foto teď 😂😂😂 Všichni se že mě utahují, že beztak tam nebude jen jedno.

anpineapple
autor
24. srp 2021

@monib66 tyjo! Tak to mas ted poradne bříško 😁 to ja mam tak poloviční a spis jen, kdyz se poradne najím 😅 a byl by to pro tebe šok, kdyby tam fakt byly treba dvě?😁

misule777
24. srp 2021

@anpineapple Já si od začátku myslím že je to kluk. Pak nějak mezi tím 9 a 12 týdnem jsem si chvilkama říkala, že to je možná fakt holka, když mi je špatně, chutná mi sladký a obličej mám jako v pubertě (asi po čokoládě 😂😂) a teď už jsem zase přesvědčená o klukovi. Takže jsem fakt zvědavá.
Myslím si, že s tím spánkem je to normální. Taky jsem velký spáč, jsem pořád unavená, spát chodím i v půl 9 😂 a stejně v noci špatně spím. Takže mě taky napadlo, jestli to není příprava na noční budíčky 😂
Fakt to rodiče ještě neví?? 😲😂 tak to bude asi pořádný překvápko až tam přijedeš s tím, že čekáš mimčo a rovnou budou vědět i co to je 😂😂
Koukám, že nám to ty dětičky dělají snad schválně viď 😂😂 tak ještě že máš tak hodnou doktorku a vezme tě zítra znovu. A prcek se snad umoudří a ukáže se 🙂

misule777
24. srp 2021

@monib66 ty jo tak to je hustý jak ti tak rychle vylezlo bříško 😲

monib66
24. srp 2021

@anpineapple ano, nevím, jak bych zvládla 4 děti 😂, koruna když nejstarší půjde do školky až v září 2022.

monib66
24. srp 2021

@misule777 no přijdu si jak balon 😂😂

lenivekotatko
24. srp 2021

@monib66 jee tak to jsi o tyden😁 ja dneska 7+0 😁 o unave mi ani nemluv,posledni tyden jsem prakticky prospala, do toho presne jak rikas kocovina cely den,smrady a furt mne natahuje, ale zvracela jsem asi jen 3x zatim,porad musim neco jist aby mi nebylo zle🥺 a nafoukle brisko strasne😂 obdivuju te ze zvladas prcky👍 ja chodim porad na nocni 12ctky a zahul teda noo😔😫 kontrolu mam 31.8, uz aby to bylo

misule777
25. srp 2021

@monib66 Tak aby tam vážně nebyli dvě 😂😂

anpineapple
autor
25. srp 2021

Holkyyy tak nic nevíme 🤦🏼‍♀️😩 mrnous se proste neukáže a neukáže 😅 zkousely jsme vnitřní, vnější ultrazvuk, na právem, na levém boku a proste nic 😂😂

misule777
25. srp 2021

@anpineapple jezis tak to je fakt skoda. Tak snad priste uz nebude tak stydlivej 😁

anpineapple
autor
25. srp 2021

@misule777 jako Dr mi napsala svůj tip, ale ze je to na 55%, takže to na to ani radši nebudeme koukat 😅😅 tak pockame a pak se podíváme, jestli se trefila 😁 štve me to 😅

misule777
26. srp 2021

@anpineapple Tak na to bych se asi raději taky nekoukala 😂 a kdy jdeš na další ultrazvuk?

anpineapple
autor
27. srp 2021

@misule777 jdeme s přítelem 17. k te naši známé, ze nám udělá fotky a videa 😁 tak možná tam by to mohlo byt vidět a nebo pak mam 21. kontrolu u svoji Dr. a 27. druhý screening. Takže šanci je dost, tak uvidíme 😅 ale uz si teda zase myslim, ze to bude holcicka 🙏🏻

monib66
27. srp 2021

@anpineapple já taky. Kluci se většinou ukáží hned. Dcera, ta se schovávala až do 25tt 😂

monib66
27. srp 2021

@anpineapple já si myslím, že teď to bude druhý kluk. Podle nevolností 🙂 U dcery to totiž bylo mnohonásobně horší a zvracela jsem celý den. Teď je mi celý den jak při kocovině, žaludek na vodě, nadzvedava se mi, ale nezvracim.