4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

misule777
28. srp 2021

@anpineapple no tak to už se alespoň jednou musí ukázat 😁 a je dobře, že už s tebou může jít přítel, to bude taťka na měko 😀 ❤
Já jdu 6.9. ke svojí doktorce na kontrolu, tak budu asi dělat stojky a přemlouvat ho aby se nám ukázalo 😂

lenivekotatko
1. zář 2021

Ahooj holky,tak co noveho?☺️ Ja byla vcera na kontrole,srdicko busi❤️ a vse vypada ok, odpovídá presne na den podle ovulace jak jsem myslela,vcera 7+6 tak mam radost😁 dalsi kontrola 15.9,musim na krev a dostanu průkazku ☺️

monib66
1. zář 2021

@lenivekotatko je, to je krásný medvídek 😍😍😍 Já odpocitavam dny do kontroly, už jen 4 dny a uvidím poprvé miminko ❤

anpineapple
autor
1. zář 2021

@lenivekotatko Jeee tak ses konečně dočkala 🙏🏻🥰 jsem rada, ze je všechno v poradku 😊 a mas první fotku alba!😁 a jak se citis?
U me se to konečně začalo lepsit, tak mi to i začalo docházet a jeste jak jsme to konečně oznámili moji rodine, tak mi doslo jak strasne to utíká, v pátek začínám 19tt😳 akorát si nejdřív podle břicha všichni mysleli, ze si děláme legraci 😁 takhle to ted vypadá u me 😁

anpineapple
autor
6. zář 2021

@misule777 Ahoooj, jak se ti daří?😊😊

misule777
6. zář 2021

@anpineapple Ahooj 😊 jeeee ty máš malinký bříško 😁 upřímně takovou postavu bych teda brala i mimo těhotenství 😂 já mám pupek normálně velkej a teď teda mi přijde ještě vetší 🤣
Jinak ja byla dneska u dr. a miminko se nám ukázalo 😁 intuice nezklamala a budeme mít kluka 😊 takže já, jebnutá matka jsem hned od doktorky musela jet nakupovat 😂😂😂 jinak všechno vypadá dobře, moje doktorka nepochopila proč mě na tom screeningu tak plašili. Ale raději mi teď budou teda dělat i ten triple test, ve čtvrtek jdu na krev 🙄
A co ty, jak se cítíš? 😁

monib66
6. zář 2021

Ahoj 😉 Tak já se dočkala a dnes poprvé kontrola. Miminko roste, jak má, tak se mi ulevilo 🙂 Další kontrola za 14 dní a pak se domluvíme na screening 🥰

misule777
6. zář 2021

@monib66 gratuluju 😍

anpineapple
autor
6. zář 2021

@misule777 No musim rict, ze ted za ten tyden uz taky trochu nakynulo 😁
Tak gratuluji k chlapečkovi 🥰💙 ale teda upřímně jsem naštvaná… jak to můžeš vědět dřív nez ja!(legrace)😂 ja mam další šanci příští pátek 😁 a to nakupovani chápu! Ja uz jsem na to tak natesena, ze se aspoň chodím na to do těch obchodu dívat 😂😂 jsem teda taky zvědavá, jestli me moje intuice nezklame 😁
Tak to je dobre, ze te uklidnila a zas je fajn, ze to takhle radši pohlídají a budes mít jistotu 😊
Jinak ja uz docela dobry 😁 občas tedy je mi jeste hůř, ale uz víceméně normálně funguju 😊 jen mam strašnou nechuť k jídlu 😖 a přitom porad hrozny hlad 😅

misule777
6. zář 2021

@anpineapple Děkuju ❤ teď teda doufám, že se doktorka neplete a nakonec nebudeme mít holku v modrém 😂😂 ale říkala, že je to hezky vidět a je o tom přesvědčená 😂 Tak hned jsem musela jet s dojatým nastávajícím otcem do Prahy na nákupy, jako by u nás nebyly krámy 🤦‍♀️😂 tak už mám pár bodýček, triček, tepláčků, jedny kalhoty a overálek na spaní 😂 a dudlíky 😂
No ale taky jsem byla překvapená, že dneska to bylo vidět. Čekala jsem, že na nás vystrčí max zadek 😂😂
Tak snad už to u vás bude taky příští týden vidět ❤ přeci už tě nemůže delší dobu napínat 😁
To jsem ráda, že už je ti dobře, už to bylo fakt dost dlouhý 🙄 to mám dost podobně, nic moc mi nechutná (až na kyselý gumídky a jablka 🙄😂), ale zároveň mám hlad.. je to otrava.. už jsi nabrala nějaké kg?

anpineapple
autor
7. zář 2021

@misule777 to snad ne hele 😁 spis bych tomu věřila naopak, ze by si myslela holku a byl by to kluk. Kdyz je to poradny kluk tak se to nesplete 😁 tak to uz mas pořádnou výbavu 😂 ja včera koupila aspoň neutrální povlak na polstarek v Jysku, ale jen proto, ze stal 25kc 😂😂
my se chceme mrknout na kočárek az pojedeme kolem Prahy 😊 nejak začít musíme 😅 trochu me desi, ze v pátek budu uz v polovině 😳
Jako ani mi nemluv, ja takhle zpetne vůbec nechápu jak jsem to mohla přežít, fakt ne 😂😂🤷🏼‍♀️ A je pravda, ze ted si říkám, ze to nakonec ten jedinacek asi nebude 😁
To je ale strašný s tim jídlem 😕 ja fakt trpím 🤦🏼‍♀️ A zjistila jsem, ze nemuzu sladký, jakmile si neco dam, tak me okamžitě začne bolet žaludek 🙄 včera jsem neodolala boruvkovemu kolaci a pak jsem skoro brecela 😅 kilo a půl uz mam nahoře, ale porad nejsem na své původní váze a myslim, ze je to jen to bříško 😁

misule777
7. zář 2021

@anpineapple já si taky myslím, že toho pinďu si snad nespletla 😂 jako celou dobu jsem si víc přála holčičku, ale teď už teda doufám, že pindík neupadne 😂
No tak kočárek už mám objednanej, přijde na konci září 🤦‍♀️😂 nevím jak to máš daleko, ale největší obchod s kočárkama je prý v Kolíně (kocarky.cz). Odtud jsme ho objednali. Tam si prý vybere snad každý 😀
Ty jo, už v polovině 😳 utíká to viď 😁
Určitě to jedináček nebude, to si říkáme jen když je nám nejhůř a pak na to hodně rychle zapomeneme 🤣
S tím sladkym ti to teda vůbec nezávidím.. já zasenemůžu skoro žádný sýry, který jsem dřív fakt milovala 😀 je mi z toho špatně, jen to vidím. Manžel už se mě ptá kdo jsem a co jsem udělala s jeho ženou 😂😂😂
Tak třeba půjdeš rodit se svojí původní váhou 😁 já teda zatím jsem pořád na své váze. Což je divný, když se cpu sladkym a za normálních podmínek přibírám i po vodě 🤦‍♀️ tak doufám, že si to všechno nebere Vojtík a já nebudu rodit 5 kg mimino 🤦‍♀️🙏😭

anpineapple
autor
7. zář 2021

@misule777 neupadne 😂😂 ja bych taky radsi tu holčičku, ale zas si myslim, ze mít prvniho kluka a pak az tu holku, je lepší… to se mi libi 😊 víš, ze to bude takový ochránce 😁 ale je pravda, ze na ty holky mají tak krásný to oblečeni 😍😍 no jsem zvědavá s čím prijdu 😅
Vy uz mate i kočárek?? Tak ted mam pocit, ze uz to nemuzu stihnout všechno koupit 😂😂 a jaký jste vybrali?😊 můj favorit je Bugaboo Fox 2, ale chceme ho vyzkoušet, aby sedel i chlapovi, ja jsem mala a on vysoký 😅
Zas ale možná lepší, ze takhle nemáme chuť nez kdyby nas trápily těhotenské chutě 😂 to by kila šla nahoru asi jinak 😅😅 ja prave moc sladké nejim ani normálně, ale občas si rada nejsky koláč dam. Ted uz to rozhodne delat nebudu 😕😅
No jako kez bych nejak extra nenabrala 😅 mamka to tak měla, měla malinke bříško a jen par kilo nahoře, které pak nechala v porodnici, tak uvidíme. Hlavně aby všechno bylo v poradku, to je nejdůležitější 🥰
Jezis to snad nebude mít 5kg 😅 to uz jsou docela extrémy, určitě budes mít miminko, které je normálně velké 😊 kdy ti vychází termín?

misule777
7. zář 2021

@anpineapple Já si tak nějak myslím, že budu mít nakonec dva kluky 😂 ale tak aspoň třeba k sobě budou mít blíž, že to budou kamarádi 😂 ale máš pravdu, ty hadříky na holky jsou fakt krásný. Zrovna včera jsem koukala na nějaký sukýnky a šatičky 😍 no taky jsem zvědavá, jestli ani tebe intuice nezklame 😁
No já jsem praštěná, musím mít všechno hned zařízený. Mám takovou povahu, nesnáším zařizování a celkově nic na poslední chvíli 😂 takže už máme asi tři týdny objednaný .https://www.kocarky.cz/easywalker-harvey-3-giga... Potřebuju něco s nejlehčí korbou, protože jí budu pořád tahat.. taky jsem si ho chtěla nejdřív vyzkoušet, ale objednal si ho teď i kolega a věřím mu, že by si nějaký křáp nekoupil. Doufám, že výškově to bude taky ok. Já mám teda 170 cm ale manžel 190..
Taky si právě říkám, že aspoň mě nehoní chutě na úplný nesmysly. Ja teda sladký taky nikdy moc nejedla, ale teď mi teda chutná 😂 ale chutnají mi dost jablka teď, tak se to jablkama snažím trochu ošidit 😂
Moje mamka byla zase vždy dost hubená (az na posledních cca 13 let 😂) a když mě čekala tak nabrala 19 kg 🙄 a kvůli mojí počáteční váze se pořád modlím, abych se vešla tak do 10 kg 🙏😒
Tak třeba to vyjde a budeš to mít jako mamka a z porodnice se vrátíš jako bys nikdy nerodila 😁
No to tak měla známá, její kluk když se narodil měl 4,85 kg 😀 tak doufám, že u mě to tak nehrozí. Ale tchyně už mě taky strašila, že manžel měl 4,2 kg a 53 cm když se narodil. A já bychsi přála malý, 3kg miminko 😂
Jinak termín podle ultrazvuku mám 25.2. 😁 a kdy ho máš ty?

anpineapple
autor
7. zář 2021

@misule777 No jestli moje intuice bude pracovat stejne jako kdyz jsme se o mimi snažili a několikrát jsem si myslela, ze uz to muselo vyjít 😂😂 tak uvidíme 😁
Tyjo to je ale moc pěkný kočárek 😍 ja prave uz přečetla x recenzi a zkoukla x videí, ze uz mi z toho začalo hrabat a skoncime proste u toho Bgb a je to 😁 ja jsem prave zas jiný magor, trochu poverciva, takže budeme kupovat treba az v říjnu/listopadu 😅 ale oblečeni a ostatní vecicky uz pak začnu, jestli se mimi ukáže 😊
Jsem si kráva před chvilkou koupila Míšu a zas tu trpím 🤦🏼‍♀️ Jablka jsou skvělá náhrada sladkého 😁 to je samá voda a vitaminy, to je super 😁
Ale tak jestli si měla vyšší počáteční váhu, tak prave jsem všude četla, ze takové holky zas tolik nepriberou 😊 ze spis ty hubene 😅🤦🏼‍♀️ Ja bych jako rada pak oblékla zas někdy svoje staré džíny 😁
A neprenasely? Nebo neměly cukrovku? To se prej rodí větší děti. Údajně i kdyz ženská bere těhotenské vitaminy 😅. Ale ja si treba ted ve svém stavu nedokážu představit, ze bych nic nebrala 🙄 a co vlasy uz se ti to zlepšilo? Mne normálně přestaly ze dne na den 😳 sice mi přijde, ze mi nekde kůže vic prosvita, ale doufam, ze do porodu to stihne trochu zarust nez přijde další vlna padání 😂😐
Tak to bychom mely mít obě únorátko 😁🥰 mne to vychází na 3.2., ale můj taťka je 24.1., tak by chtěl, aby měli narozky stejne 😂😂

misule777
7. zář 2021

@anpineapple Já si myslím, že to u tebe ta holčička bude 😁 věřím těm babským pověrám, že když je ti hodně špatně, tak je to prostě holka 😂 a mě všichni tipovali kluka, že vypadám líp v obličeji 😂
Jinak kolem poledne jsem začala zase špinit, tak už jsem zase jela k dr. Naštěstí vše vypadá v pořádku, jen mám brát ascorutin a magnezium. A odpočívat..
Těch kočárků je tolik, že se v nich nedá ani vyznat viď 😂 ale ten co máš vybraný ty je fakt moc hezký ❤
😂😂😂 sakra, je mi líto, že zase trpíš, ale teď bych si dala míšu 😂
Jj taky jsem to četla, proto doufám, že moc nenaberu 😁 myslím si, že svoje staré džíny oblékneš bez problémů. A jestli ne hned, tak max po šestinedělí.
Ta známá pár dní přenášela, ale myslím že ne moc. A tchyně nevím, na to se jí budu muset zeptat 😁 já byla akorát, měla jsem 3,3 kg a 49 cm, ale zase velkou hlavu 🤦‍♀️ tak se teď modlím ať je Vojtík velký po mě a hlavu má po tátovi 😂😂
Jeee a já myslela že ti to vychází cca na konec ledna 😁❤ tak třeba se to povede a taťka dostane dárek k narozkám ❤ já mám vymyšlený datum 22.2.2022 ❤😂😂 ale pochybuju že to vyjde 😂

anpineapple
autor
7. zář 2021

@misule777 Tak v tom případě by to měla byt vazne poradna holka 😅😅 Nee uz jsem vazne rada, ze funguju 🙏🏻
Jej, tak hlavně ze je všechno pohode 🥰 a říkal ti, z čeho to mohlo byt? Mne ted od víkendu zase strasne tahají vazy 🤦🏼‍♀️ Občas je to vazne nepříjemné.
Ja na nej prave taky měla strašnou chuť! Šla jsem po obchodech, tak jsem si dala avokadove sushi a pak byla chuť na dezert a jak to zase dopadlo 😅 uz si vazne nic sladkého dávat nebudu!!!😖
Ja myslim, ze u každého pak ta váha musi jít rychle dolu az ta poradna jízda začne 😂 a zas máme výhodu, ze budeme mít zimní děti a do léta času dost 😂😂🐳 jen se mi teda nechce kupovat nějaká speciální těhotenska bunda, vůbec nevim co budu nosit 🙄
Určitě se ti to splní a bude mít míry jaké chceš 😁😊 ja měla pod 3 kg a přítel kolem 3 kg, tak uvidíme 😁
Nám se prave taky líbilo, ze by se mohlo narodit 2.2.22, ale ted tchyně říkala, ze to zas neni dobre, ze tam jiné číslo neni, tak nevim 🤷🏼‍♀️ Podle me je to jedno 😂😂 ja proste budu rada, kdyz hlavně hladce vyleze 😁

misule777
7. zář 2021

@anpineapple To se ti nedivím, fakt to musí být hrozný mít takové nevolnosti 🙄
Řekla mi, že se to občas stává a je možný, že mi tam třeba jen praskla nějaká cévka. Pak mi došlo, že jsem se blbě ohnula, zabolelo mě břicho a pár minut na to jsem zjistila že špiním.. a nebo to je kvůli tomu, že jsem zase byla dva dny dost na nohou a dost jsem toho nachodila, tak zase asi mi tělo dává stopku. Tak teď se válím na gauči 😂
To říkáš teď, že už si sladké nedáš, ale až zase přijde chuť, tak si dáš 😂😂 taky si to říkám, když se přecpu kyselýma gumídkama 😂
Jako jo, snad to půjde dobře dolů, když začne kolotoč kolem mimča, kojení atd.. a pak až začne chodit tak to musí jít úplně samo 😂 Už asi dva měsíce přemýšlím o bundě na zimu. Vůbec nevím co si pořídit. Tak kdybys měla nějaký tip, tak sem s ním prosím 😁
Jinak vlasy jsou už dost lepší, ale není to ještě ono. Tak teď chci zase zkusit jiné šampony atd, tak snad zaberou 🙄 ale teď mám úplně super nehty, vůbec se mi nelámou. Tak aspoň něco 😁
Aha, to jsem ještě neslyšela, že je to blbý když tam není jiné číslo 😲 no ono je to nakonec stejně jedno, plánovat si můžeme co chceme, ale mimčo stejně vyleze az se mu bude chtít 😁 hlavně ať nějak vyleze, z porodu mám teda hrůzu 😂

anpineapple
autor
8. zář 2021

@misule777 to je dobre, ze to neni nic vazneho 🙏🏻 Jen hezky odpocivej a ono se to zase srovná 😊 ja byla pro změnu dneska 🤦🏼‍♀️ Včera nez jsem šla spát, tak ze mě vyteklo trochu vody 😳 říkala jsem si, ze v pohode, ze počkám, jestli se jeste neco bude dít. Jenže ráno jsem si uvědomila, ze to měla mamka s bráchou, kdy ji začala odtekat plodovka a bylo to hodně vazny. Tak jsem samozřejmě googlila 😅😡 a tak mě to vystreslo, ze jsem běžela k doktorce. Naštěstí všechno vypadá v poradku a ze to plodovka nejspíš nebyla, ze možná to mohlo souviset se zavadecimi probiotiky. Radši mi ale dala ten roztok na indikaci plodovky, kdyby náhodou. Nevim, ze to těhotenství jsou takový stresy 😅😅🤦🏼‍♀️
Dneska jsem vydržela si sladké nedat a fakt žaludek uplne v pohode 😁 musim se proste drzet 😂
Mne se prave docela libi tahle, i ta barva https://m.aboutyou.cz/p/mamalicious/zimni-parka... protoze jinak mam jen kozisky nebo kabat a to nevim, jestli bych do toho břicho dala 😂
Pěkný nehty bych taky potřebovala, sundala jsem gelovky, protoze stejne bych s dítětem drápy mít nejspíš nemohla 😅 a ted teda vypadají dost nic moc 😂 ale uz to skoro mam odrostly 😊
Přesně tak… jako chápu, ze treba někdo ma potřebu řešit datum, kdyz jde o svatbu nebo tak, ale u dítěte si stejne nevyberes proste 😅🤷🏼‍♀️Ja teda ani nevěřím, ze by to nejaky vliv mělo 😁

misule777
8. zář 2021

@anpineapple dneska už jsem zašpinila jen malinko, tak to snad přejde 🙏
Jezisi tak to je taky dobrý 🙄 tak hlavně, že je to v pořádku ❤ hlavně se taky šetři a odpočívej 😊 Viď, je to strašnej stres.. pořád si říkám, že už to chci mít za sebou ale pak zase začne stres s mimčem 🤣
Ty jo tak ta je fakt hezká ❤ něco takovýho by se mi taky líbilo 😁 ta barva se mi taky líbí, ale já si v takových barvách připadám divně 😒 takže vždy sáhnu nakonec po černý nebo tmavě modrý..
Na ty nehty si myslím že mi pomohl Femibion. Protože se mi vždy strašně lámaly a teď skoro nic. Teda jeden mám teď krátkej, protože jsem si ho řízla omylem nožem 🤦‍♀️😂😂 ale jinak celkem dobrý 😁
Jo, u svatby to taky ještě chápu, to si vybereš datum které se ti líbí 😁 teda když jsme vybírali my tak mi nepřišlo žádné datum nějaké extra, tak jsem prostě vybrala které se mi líbilo nejvíc a které se nám nejvíc hodilo 😁 ale přesně, u dítěte to neovlivníš, pokud si teda nenaplánuješ císaře na nějaký konkrétní termín 😂 a taky na to nevěřím, že by to mělo nějaký vliv.

kikika87
13. zář 2021

@lenivekotatko Tak jak ses na tom tehule?😁

lenivekotatko
15. zář 2021

@kikika87 ahooj😁 dneska jsem byla pro prukazku a vse vypada ok☺️☺️ dali mi zadanku na screening a objednali mme az 13+0😭 tesila jsem se ze driv a prd, vybírám ted dovolenou a budu to muset asi rict v praci ještě pred screeningem,coz jsem nechtěla noo..
Povídej co noveho u tebe☺️

kikika87
15. zář 2021

@lenivekotatko Tak to je super. A kolik už jsi ? Nějak moc to utíká se mi zdá. Holka je to pořád jen o čekání na další vyšetření, pamatuji si to do teď jak to bylo hrozný. A jak to zvládáš v práci? A ty chceš jít na neschopenku až jim to oznámíš?
No já mám 4.10 nastoupit do nového zaměstnání a pořád tomu nějak nemohu uvěřit 😂🤦‍♀️

lenivekotatko
16. zář 2021

@kikika87 dneska 10+2 podle utz😁 prave ze nezvládám, doberu dovču a pak neschopenku no,ono ty nocni 12ctky v casinu jsou peklo,navic mame malo personalu a hodne lidi takže dělám všechno a furt na nohách o stresu ani nemluvim😟
To je super ne? Co budes dělat?☺️

kikika87
16. zář 2021

@lenivekotatko Ježíš To utíká 😂 chápu. A máš nevolnosti? Jako já v ty práci vydržela skoro až do konce pri prvním, ale lehký to nebylo ani trochu 🙄 bylo mi tak zle, do teď nechápu jak jsem to tam dávala. Pak už sem si chodila pomalu i na 9, už se nebyla schopna ani vstat😂
Jako jo, že všech nabídek co jsem dostala je tahle top! Jen mám pořád nějak pocit, že mi to není souzeny🤦‍♀️👍

misule777
18. zář 2021

@anpineapple Ahoj, tak jak je? A co kontrola? 😁

anpineapple
autor
18. zář 2021

@misule777 ahoooj 🥰 Noo tak ani me ta intuice nakonec nezradila 😁 je to holcicka ❤️ Všechno je v poradku, měří 25 cm a váží 350 g. A uz dva dny citim pohyby, dokonce i přes břicho 😊 všichni na ultrazvuku dojati, tak to bylo takové pěkne 🥰
Byli jsme se včera kouknout na kočárky a ted zas nevim 😅 je to mezi tim Bugaboo a Cybex Priam a fakt nevíme 🤷🏼‍♀️😂
Co u tebe? Všechno dobre?🥰

misule777
18. zář 2021

@anpineapple jeeeee ❤ gratuluju k holčičce ❤ jsem ráda, že je vše v pořádku 😊 to už je teda veliká 🥰
Ty kočárk to je děs. Takový výběr viď 😂 já kdybych nepotřebovala ten nejlehčí, protože budu pořád tahat korbičku do schodů, tak vybírám snad ještě po porodu 😂
Jinak mě dělali triple testy a sice opět negativní, ale horší než by to mělo v mém věku být. Tak mě doktorka posílá raději na genetiku. Jdu tam v úterý a fakt se dost bojím... 😢 prostě nemůžu mít nic v klidu...
Byl s tebou na ultrazvuku už i přítel teda? 😁 já jdu za dva týdny na velký ultrazvuk a jde se mnou máma, ať má taky radost 😂 jenže ona je cíťa, navíc první vnouče tak doufám, že tam nebude moc brečet 😂 abych nezačala taky 😂

kikika87
20. zář 2021

Že by 😻 ?

alexkisss
20. zář 2021

Ahoj holky já už sem v sedmém týdnů a víte co vypadá to na dvojčata ještě ve středu na utz zda tam SOU opravdu dvě a už by měli jít vidět srdicka