4. DPO a čekání. Jak jste na tom vy?

anpineapple
23. únor 2021

Ahoj holky!😊 je tu někdo kdo taky napjatě čeká co bude dál?😁 O miminko se snažíme 5. měsíc a i když vím, že to jeste neni žádná doba, tak jsem samozřejmě strasne nedočkavá a už bych nejradši těhotná byla 😀. Jak jste na tom vy? Pojďme si to čekání trochu zkrátit a zpříjemnit 😇

pajasala
23. únor 2021

@anpineapple ahojky já už čekám jen jestli sílí ale rada si popovidam když budeš chtít. Dnes 11 dpo a po roce snažení.

anpineapple
autor
23. únor 2021

@pajasala Jeee paráda, to moc gratuluji, jen ať hezky sílí 🥰 a jak se to podařilo? Podpořila jsi to nějakými vitaminy nebo tak?

pajasala
23. únor 2021

@anpineapple děkuju. Ne nic jsem nebrala. Chtěla jsem čistě přirozeně. Proto to asi i tak dlouho trvalo. Trpělivost a nevzdávat to

anpineapple
autor
23. únor 2021

@pajasala jasny no 😊 jako my tomu dávali takový volný průběh a ani jsem nečekala, ze by to šlo uplne hned, ale ted uz po těch par měsících o tom začínám víc přemýšlet, což asi neni moc dobre 😁😐

pajasala
23. únor 2021

@anpineapple není no. Pak už si člověk přijde jak blázen

barulinka20
23. únor 2021

@anpineapple my se taky teď snažíme 5. mesic, zítra mi konci MS, tak zas už pomalu vytahuju ovulacni testy a měřím bazalni teplotu😅

verulevrtule
23. únor 2021

Já 5dpo 😁 a taky nedočkava 😉

monika3456
23. únor 2021

Já mám od vcerejška ovulku a už se těším na tehotenske testy, ráda testuju 🤣🙈

monika3456
23. únor 2021

@anpineapple co je 4DPO?

afrodyta
23. únor 2021

Ahoj maminky nebo budouci maminky ja se take snazim tetkon jsem 10.DPO a to cekani me zabiji ale chtela.bych si to.tu take zprijemnit mam.uz dve ditka a s manzelem.by jsme.chteli.jeste jedno do me.tricitky a pak si dat uz stopku😉 . No do menstruace mi zbyva 4 dny takze jsem.netrpeliva budud rada za kazdou spravicku a vsem preju at se vam.dve //carky objevy co nejdrive

misicka03
23. únor 2021

@anpineapple já 6dpo a už chci být aspoň 10dpo 🙏

pajasala
24. únor 2021

@verulevrtule moc ti držím palecky

juliiiie
24. únor 2021

Také se k Vám holky rada přidám 🍀 já dnes 8DPO, s každou z Vás soucitim, protože my se snažíme 2 roky, ale nějak cítím, ze v tomto roce se to podaří 🙏 takže vím jaké to je, ten pocit, čekat od ovulky do MS a nemyslet každým dnem na nic jiného 😞🙏 takže všem Vám moc přeji hodně stesticka ke // carkam 😍 snad se budeme navzájem všechny povzbuzovat

afrodyta
24. únor 2021

No to uz delame kdyz si vsichni sem.napiseme a keste vic kdyz vidim ne testu u nektere z nas // moc me to povzbudi 😊

misule777
24. únor 2021

já dnes 5-6 DPO a už bych nejraději testovala 😅 ale ještě musím vydržet

afrodyta
24. únor 2021

@misule777 u me je to to sami ale zotra mam termin u zenskyho na prohpidku protoze me do toho bolely dolni cast zad a mevim jestli to jsou ledviny a nebo ne tal uvidime

misule777
24. únor 2021

@afrodyta tak snad to budeš mít v pořádku 😉 jinak záda můžou bolet i na začátku těhu prý 🙂 já jsem měla v prosinci mimoděložní, vzali mi levý vejcovod. Teď jsme to začali zkoušet znovu. A nevím jestli jsem si zase něco vsugerovala nebo co, ale od pondělí mě trošku pobolívá na pravé straně, tak se bojím aby se mimčo neuhnízďovalo zase někde ve vejcovodu ☹

afrodyta
24. únor 2021

@misule777 tak to je mi lito a preju brzke dve // jinak dekuju za podporu tak normalne po ovu to nemivam tyhle bolesti mam vzdycky jen pri mesickach a tuseni mam protoze jsme se zrovna trefily do plodnych dnu dva dny pred a dva dny po bez nejakyho sledovani jenomza ja jsem se musela podivat na ten muj skvely kalendar tam.jsem si to vycetla takze se mi moje hkavicka trochu zamotala a tetkon se nemuzi dockat jestli se neco uchytilo nebo ne 🙂 a jak to bylo u tebe taky jste se trefily a kdy by jsi to mela dostat a jak se cejtis

misule777
24. únor 2021

@afrodyta tak to když jste se trefili tak snad se něco uchytilo 🙂 kdy budeš testovat? Vydržíš až do MS? 😀
Moc děkuju 🙂 minulý měsíc jsem právě vůbec necítila ovulaci, tak jsem pro jistotu nasadila tento měsíc gynex. A minulý týden ve čtvrtek mi vyšel pozitivní ovulační test (to mi nevyšlo ani když jsme se snažili na podzim, nikdy ta čárka nebyla stejně silná nebo silnější než kontrolní). Tak jsme si to pojistili ve středu, ve čtvrtek i v pátek 😅 MS čekám přesně za týden ve středu. Jinak zatím příznaky nemám, jen teda v pondělí mě trochu mravenčilo v břiše na pravé straně, to jsem měla ten měsíc kdy jsem otěhotněla také. Teď mě teda od toho pondělí trochu píchá na té pravé straně a včera večer když jsem šla spát tak mi bylo teda dost špatně, ale to bylo jen chvilkové. Jen ta psychika začíná trochu blbnout, jak se bojím aby se to neopakovalo.
A ty máš nějaké příznaky?

anpineapple
autor
24. únor 2021

Taky uz bych nejradši testovala, jsem od přírody strasne nedockavy člověk a tohle je snad horší nez čekání na Vánoce 😀 snažím se nejak zaměstnat, ať na to uplne nemyslím, ale moc to nejde, jak jsou i obchody a kavárny zavřené 🙄 budeme ted začínat s rekonstrukci bytu, tak to me snad zabavi dostatečně 😁
Ale jinak by to bylo moc fajn, kdyby se za par dni tady začaly objevovat pozitivní těhotenské testy 😇🥰

anpineapple
autor
24. únor 2021

@monika3456 čtyři dny po ovulaci 😊

anpineapple
autor
24. únor 2021

@misicka03 vid! To čekání je nekonecne 😀 ja uz trochu doufala minuly mesic, zdpozdeni dva dny, bolesti podbrisku, prsa jak melouny... no a nic 😐😀

afrodyta
24. únor 2021

No me bolelo podbrisek a ledviny delalo se mi spatne a motala hlava treba dneska sem emla zase stekne bolesti jako pri mesickach no uz mi ubyvaji jrn tri dny do menstruace tak uvidime ale zitra jdi na ginekologiji tak uvidime co mi reknou jestl8 nejsem nachlazena nebo ja nevim :(

misicka03
24. únor 2021

@anpineapple já mám teď už od ovulace bolavá a zvětšená prsa a podbřišek moc necítím, ale i tak doufám 🙏🙂 před minulý cyklus jsem to měla stejně a bylo to tam i když ne na dlouho🙂

anpineapple
autor
24. únor 2021

@afrodyta tak to uz je jen chvilka čekání 😇 snad to nachlazení nebude... treba to vazne nejake příznaky jsou a bude to mimi 😊

anpineapple
autor
24. únor 2021

@misicka03 tyjo tak treba se uz postesti, držím moc pěsti!😇🥰 ja teda ted od ovulace žádné příznaky nemám, od včerejška me teda sice občas pichne v podbrisku, ale nějakou extra důležitost tomu nevěnuji, tak uvidíme 😐

lenivekotatko
24. únor 2021

Ahojky, pridam se joo😁 dneska 3dpo, poprve jsem zkousela ovu testy a zacala brát drmek a je pravda ze jsem mela i docela brutalni bolesti v podbrisku v den kdy byl ovu test nejsilnejsi☺️

anpineapple
autor
24. únor 2021

@lenivekotatko ahoj, jsem rada, ze se pridavas 😇 drmek jsem taky od ledna nasadila, tak uvidíme, jestli uvidíme nejake výsledky 😁 jak ho užívas? Cely cyklus nebo jen do ovu? A jak dlouho se uz snažíte?😊

misule777
24. únor 2021

@afrodyta tak i při těhotenství jsou prakticky stejné bolesti břicha jako při MS, i to motání hlavy bývá, takže to ještě může klapnout 😁 tak dej vědět jak jsi dopadla u dr. 😁

lenivekotatko
24. únor 2021

@anpineapple pisou ze je to zazrak,tak tomu musime verit🤣 po milionu diskusi jsem se rozhodla ze radsi jen do ovu..a ty? Ja jsem v srpnu vysadila prášky tak to bylo takove divoke..nejdriv cyklus 47 dni, tyden na to dalsi krvaceni, pak cykly 37,33,37 tak jsem zvedava...