5 dní zpoždění, ale jsem nemocná

denyma
5. říj 2022

Krásný den všem. Už nějakou dobu se snažíme o miminko. Teď bych možná i měla naději. Menstruaci mám pravidelnou a teď už mám 5 dní zpoždění. Vodnatý výtok, občas s troškou bílé. V noci mě strašně bolí záda, během dne pobolívá v podbříšku. Pálí mě žáha... Ale už 3 dny mě trápí nemoc. Mám teplotu a kašlu, necítím se celkově dobře tak předpokládám že jsou mé naděje plané. Že mám zpoždění jen kvůli nemoci :( vlastně nevím na co jsem se přišla zeptat. Možná si jen vylít srdíčko. Přítel je zrovna v práci v zahraničí a já se do města s horečka a pro test nedostanu a doma žádný nemám. Možná je to dobré než si dělat planý naděje

jjasmina
5. říj 2022

@denyma odpověď ti dá až test stejně, jinak ano i nemoc může posunout ms

lencaa11
5. říj 2022

@denyma je to 50/50 může to bejt od nemoci a taky ne opravdu až test ukáže ☘️☘️

gdpr
5. říj 2022

Bude to 50/50 ale ja by som sa skôr priklonila k tehotenstu ak som dobre pochopila 5 dní ti mešká ale chorá si len 3? To potom podľa mňa nebude meškať z choroby z choroby zvykne až po nej alebo počas nie ešte pred napr. Keby si bola chorá 5 dní a 3 by ti meškala vtedy by to mohlo byť z choroby.

veru181
5. říj 2022

Jen doplním, že jestli objednáváš nákupy na Rohlíku, mají tam i těhotenské testy - to by mohlo být docela rychlé řešení, když se pro test nedostaneš. Držím palce 🍀

lencaa11
5. říj 2022

@denyma nebo objednat přes lékarnu přímo domu nebo někoho poslat pro to do lékárny atd...

ivivi
11. říj 2022

ja byla ted nemocna a pak jsem zjistila ze i tehotna. Drzim palce😊