Zpoždění MS 20 dní, testy negativní, nevolnost

hualenka
15. kvě 2016

Zdravím Vás, mám zpoždění 20 dní a TT jsou negativní, mám lehkou nevolnost, bolest hlavy, ale silnější bolesti a tlak v podbřišku, bílí tekutý výtok, prsa absolutně bezezmeny. K lékaři jdu za 30 nebo 31.5. O miminko se snažíme. Je možné těhotenství ?
Moc děkuji za odpovědi 🙂

petra1306
16. kvě 2016

@hualenka ..Ahoj 🙂 ...to je přesně mlj případ :/ ...mám zpoždění teda zatím jen 8 dní ..taky se sanžíme o miminko a včera jsem si dělala dva testy a oba jasně negativní ..a to jsem si ten test dělala s takovou jistotou že jsem těhotná a nic ....

lpamela
16. kvě 2016

Já si myslím, že by na testu muselo být už něco vidět, kdyby šlo o těhotenství. Zpoždění může být z více příčin. Já to tak někdy měla a nic to neznamenalo.

dadalu
16. kvě 2016

Ja mela zpozděni 21 dnu nez se něco na testu ukázalo...mela jsem zpožděnou ovulaci o 14 dnu..priznaky jsem zadne nemela..mozne je vse

petra1306
16. kvě 2016

@dadalu a máš tušení čím se ti ovulace zpozdila ? Já jsem tento měsíc brala Femigard a právě si myslím že mi to posunulo cyklus :/ ...

iwet91
16. kvě 2016

@hualenka je fakt, že se ti mohla posunout ovulace, tím pádem i MS, já měla těhu test, pozitivní taky docela pozdě, a uplně ale uplně slabpoučkou čárku, kterou jsem viděla až po hodině a to jsem se musela dívat u okna 😀 Měla jsem taky takové příznky 🙂 myslela jsem ,že se teprve jednalo o ovulaci a ono prd 🙂

pety91
16. kvě 2016

No já bych si udělala test ráno , než bych šla na gyndu. Aby to bylo 100 %, jestli těhu jo nebo ne.

dadalu
16. kvě 2016

@petra1306 vůbec..teprve jsme se rozhodli pro další mimco a hned to klaplo..zadne prášky ani vitaminy jsem nebrala..na gynde jsem byla na vyvolavaci injekci,taky nic nepoznali a za týden byl test pozitivni

petra1306
16. kvě 2016

@dadalu tak to ti upřímně závidím 🙂 ...ale moc přeju 🙂

hualenka
autor
16. kvě 2016

Ale co ta prsa ? Vůbec žádna změna. 30ho jsem objednaná k pani doktorce, tak jsem zvědavá na výsledek... Přála bych si aby to bylo jak tu některé píšete, ale myslím že to pravda nebude :(

andreaandrejka
16. kvě 2016

@hualenka Já myslím,že kdyby jsi těhotná byla, tak po 20 dnech zpoždění už by ti test ukázal alespon ducha, i s posunutou ovulací. Pokud máš pochybnosti, kup si digitální test Clear blue. Já měla taky posunutou ovulaci, zpoždění jsem měla tedy jen 14 dní, ale klasický test neukazoval nic a Clear blue jasně potvrdil těhotenství.
Co se týče prsou, nemusí to být příznak, každé tělo je jiné a každá máme příznaky velice individuální.

iwet91
16. kvě 2016

@hualenka Těžko říct,já prsa měla citlivá snad až ve 3tím měsíci, ono každý jsme jiní 🙂 kdyžtak si zajdi na krev ( HCG) já ho měla v zaloze, jeliož u mě dr nic neviděl i když těhu digitalni mi už tehda ukazoval 2-3 týdny těhu 🙂

hualenka
autor
16. kvě 2016

Clearblue koupen, uvidíme ráno... Ale už teď mi vrta hlavou pokud bude negativní čím to může být ?! Četla jsem i možnosti cisty...

anushka111
16. kvě 2016

I to je možnost, často ale za to mohou jen rozhozené hormony (osobní zkušenost) 😉

elvira
16. kvě 2016

Může to být těhotenství, ale taky nemusí...
Na vině může být vysazená antikoncepce, stres, antibiotika, případně nějaká nemoc...
Do návštěvy doktorky je daleko, asi bych si pro svoji informaci nechala udělat krev jako samoplátce - tam už se to pozná jasně.

serrena
16. kvě 2016

@hualenka nebrala jsi dlouhou dobu HA? Já po 10 letech vysazení měla cyklus +/-42 dní, totálně rozházený hormony a testy negativní...

hualenka
autor
16. kvě 2016

@serrena HA jsem vysadila loni v létě, po lete jsem i otěhotněla ale v říjnu potratila...

hualenka
autor
16. kvě 2016

@elvira HA vysazena loni, antb.ne, o nemoci nevím.

hualenka
autor
16. kvě 2016

No mé milé, když jsem tak zpozornela při konverzaci s partnerem, tohle těhotenství nebude, ale stres jak víno :( když vidím jak je pod tlakem a kouří ten asi prcka nezplodi... :/

andreaandrejka
16. kvě 2016

@hualenka To nemůžeš tvrdit, to je hodně, hodně individuální. Někdo kouří, pije, stresuje se a plodí dítě za dítětem. Naopak druhý žije zdravě, sportuje a snaží se několik let..
Můj manžel je soukromník, dost vytížený, takže stresu dost, kouří hodně a zplodil během 2 měsíců 😀

serrena
16. kvě 2016

@hualenka to je mi moc líto ☹ Nicméně máš jen dvě možnosti, buď vydržíš do 30tého a nebo jak radí elvira zajdi na krevní test. Držím pěsti.

hualenka
autor
16. kvě 2016

V práci o stres nouzi taky nemám, ale nikdy sem takové zpoždění neměla.

hualenka
autor
16. kvě 2016

Od listopadu jsem to měla pravidelně.

hualenka
autor
17. kvě 2016

Clearblue ukázal jednoznačně mínus.

kolibricek36
17. kvě 2016

@hualenka No, já bych zašla na tu krev. Jinak u mě byla příčina zpoždění cysta na vaječníku ...
tedy možné je vše ....

hualenka
autor
17. kvě 2016

@kolibricek36 u lékaře jsem byla 22.3 a žádný problém nebyl...

kolibricek36
17. kvě 2016

@hualenka ono cysta může růst i během cyklu ... mi něco mudr. píchla a za týden jsem MS dostala ...
Taky jsem myslela že jsme těhu ale omyl. takže je lepší zajít na krev ...

hualenka
autor
17. kvě 2016

S tehu už nepočítám, musíme dále pracovat 🙂 ale 30ho napíši, Moc Vám všem děkuji za čas a odpovědi. Krásný den a stesticko :*

hualenka
autor
30. kvě 2016

Takže; trhu nejsem, MS do dneška taky nedorazila. U p. Doktora na ultrazvuku žádný nález, dostala sem injekci a do 14dni musím opět čekat zda MS dojde či ne, jinak opět návštěva. Problém je, ale zatím se neví jaký... a ještě jsem dostala (pokud MS dojde) Gynprodyl.

dadalu
30. kvě 2016

@hualenka u mne doktorka taky nic neviděla,dokonce mi rukala,ze mam zvýšenou sliznici,ze ms dorazí do dvou-tri dnu...jsen v sestym mesici 😏

hualenka
autor
30. kvě 2016

Houby ? Bylo by to krásné překvapení, ale podle jejího výrazu doufám že to nebude něco špatného :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru