A opět tu máme ovulační testy 🙂 Řídit se pozitivním jako tím prvním 11.dc?

lucbednar
26. únor 2021

Ahoj holky,

máme tu další měsíc testování. Tento měsíc jsem chtěla začít až 12DC ( ovu byla v lednu dle testů 16-17DC, minulý 14-15DC ), nakonec mi to nedalo a začala jsem 10. A vyšlo tohle... myslela jsem si, že pozitivní je jasně ten první 11DC ( testovala jsem celý den, abych viděla, jak čárka sílí nebo naopak slábne ). Je evidentní, že čárka slábla ( ta poslední 11DC ale není úplně adekvátní, byla dělaná kolem pul 12 v noci a navíc po vypití pul litru vody a dvou deckách bílého 😀 ). Ale překvapila mně zase síla dnešní čárky. Čípek je tak vysoko, že na něj pomalu ani nedosáhnu, hlen nepozoruji, bolesti podbříšku jsem měla akorát ráno a takový tlak. Beru druhý cyklus Gynex. Od posledního potratu je to čtvrtý cyklus.
Mám se tedy pozitivním testem řídit jako tím prvním 11DC? Měřím první cyklus BT, přikládám graf. Díky za rady 🙂

vaseli16
26. únor 2021

Řekla bych, že pozitivní je 11dc ten12dc uz mi prijde lehce zeslably...podle grafu bych řekla ze ovulace ještě neprobehla

lucbednar
autor
26. únor 2021

@vaseli16 díky za názor, taky si myslím 🙂

piskudlinek
26. únor 2021

@lucbednar ahojky proč testujes celý den? V příbalovém letáku je napsáno 10 hod - 20 hod a nejlepší je testovat každý den ve stejnou hodinu 😉 jinak test z 11DC mi přijde pozitivní.
Nicméně nemáš nepravidelný cyklus, že máš každý měsíc jinak ovu? 🤔
Držím palce aby se zadařilo 🌹

lucbednar
autor
26. únor 2021

@piskudlinek většinou testuju 2x - ráno a večer. Tentokrát, jak píšu jsem chtěla vědět, jak se to během dne bude vybavovat, spíš čiste že zvědavosti... V říjnu jsem podruhé potratila a od té doby mám cykly tak 28-31 dní...

piskudlinek
27. únor 2021

@lucbednar testuje po 10 hod dopoledne a nejpozději kolem 20 hod večerní v tuto dobu je LH hormon nejsilnější.
Já třeba ovu poznám velmi dobře ☹️ mám bolesti podbřišku a píchání ve vaječníku a den před ovulační krvácení takže já testovat nemusím 🙈 ušetřím za testy 😁😁😁
Držím palce

lucbednar
autor
27. únor 2021

@piskudlinek já právě po posledním potratu nemám ani plodnej hlen, nic 🤷‍♀️ navíc tedy pozitivní testy 11DC a dneska 13DC a teplota pořád dole 🤷‍♀️

piskudlinek
28. únor 2021

@lucbednar já BT nikdy neměřila, takže se v tom nevyznám 🙈🤷‍♀️ Já mám cyklus 26-30 dní a ovu 15-17 DC.
Nevím kdy jsi potratila a v jakém TT a moc mě to mrzí ☹️ ale možná by to chtělo se trochu méně hlídat. Nejlíp se otěhotní, když se nehlidas 😁
Neboj však ono se to povede 😉

lachtanice86
28. únor 2021

@lucbednar co znamená že testujes rano? Ma se testovat mezi 10 a 20 hodinou, nejlépe e stejný čas. Nejvýraznější mi prijde test z 11dc ,ten první, ale záleží v kolik si testovala

lucbednar
autor
28. únor 2021

@lachtanice86 ano, po desáté hodině je testu dělaný. Dneska se zvýšila teplota, takže ovulace byla včera, 48 hodin po pozitivním testu...