Ahoj ženy 💋 Mohu být těhotná?

kristynkaam
17. led 2019

Ahojky, zase a znovu s dotazem. 😢
Každopádně nebudu psát všechny m/s které byly, jen poslední 3.
11. Měsíc menstruace 6.11.Trvala 4 dny vše v pořádku
12. Měsíc menstruace 7.12.Trvala taktéž 4 dny , vše v pořádku.
Nyní Leden, je 17.1. A já nic. 🤔😥 test jsem si dělala včera večer. Bohužel nic! Tak co se zase sakra děje? V podbříšku sem tam zapíchne, někdy bolí, jakoby se rozjizdela m/s ale bohužel stále nic, bolí mě sem tam hlava, stavy hrozné, jsem nervózní. Už nevím co dál. A podle mě kdyby tam něco bylo tak už 10 dnů ukáže. Měli jste to prosím někdo? Děkuji za každou odpověď. 🥺

katule22
17. led 2019

@kristynkaam ahoj, já jsem to tak měla asi před cca 4 měsíci s 10ti denním zpožděním. Snažíme se 3 roky tak už jsem byla celá šťastná a ms pak přišla. Takže naděje byla v trapu. Ale nezoufej ❤

kristynkaam
autor
18. led 2019

@katule22 to je mi moc líto, každopádně my už taktéž taky táhnem na 3 rok, takže jsem to řešila i jinak, nemůžu už další rok jen tak promarnit. Objednala jsem se na poradu na umělé oplodnění, pokud se teď nezadaří, v únoru mám začít léčbu. Držím ti palce 🍀🍀🍀

marcelka287
18. led 2019

Ahoj ja u prvniho tehotenstvi dve cary po jednu dnu vynechani a druheho duch asi az po týdnu možná po delší době. U prvniho tehu dr videl hned ze to tam je u druheho az mnohem pozdeji.. Tezko rict co se ti deje, taky to zpozdeni muze byt ze stresu.. Ale.drzim palce at je to to, co si prejes!

kristynkaam
autor
18. led 2019

@marcelka287 děkuji, no každopádně si myslím ze by se to dávno ukázalo.