Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Beru Clostilbegyt a motá se mi hlava. Je to z něj?

m.r.
9. srp 2013

Ahoj holky,
už beru 3 cyklus Clostilbegyt.Už asi 5 den se my motá hlava a mám takový divný pocit v očích.Už jsem z toho zoufalá a je my to docela nepříjemné.Jakmile uhnu očima do strany tak se my jakoby zamotá hlava a mám pocit jako kdybych byla opilá. Četla jsem příb.leták a je to tam napsaný.Ale nevím jestli to je z toho cklostilu,nebo je to jiný problém. ☹

sarkad2856
10. srp 2013

@m.r. Ahoj,bohužel je to z něho 😒 kamarádka ho měla taky a příznaky jsme měly stejné 😒

m.r.
autor
10. srp 2013

@sarkad2856 včera jsem to už nedobrala.Měla jsem brát poslední,tak snad to nebude vadit.Je to celkem nepříjemné. ☹

sarkad2856
10. srp 2013

@m.r. jo to bohužel je a znám to a jak má ještě člověk fungovat tak to vadí celkem dost 😒

m.r.
autor
10. srp 2013

no hlavně když dělám u počítače 😒

brrnacka
10. srp 2013

měla jsem po Clost. rozostřené vidění, především na dálku

Sem začni psát odpověď...

Odešli