Blíží se podle testu ovulace?

mackii
24. zář 2014

Ahoj holky, potřebovala bych poradit.
Ovu test si dělám poprvé a jsem 14DC, podle ovu kalendáře bych měla mít dnes ovulaci. Dělala jsem si test. Blíží se ovulace?

werumka
24. zář 2014

V době, kdy probíhá ovulace, už je ovulační test opět slabý. Je potřeba testovat o něco dřív - protože ovulace přichází 24-48 hodin po pozitivním testu.
Jinak tato čárka je obvyklá po celou dobu cyklu, testuj dál.

mackii
autor
24. zář 2014

@werumka delala jsem si už 3 testy a dnešní byl asi nejsilnější

mackii
autor
24. zář 2014

BT si měřím a vždy po ovu mam většinou 37,1 - 37,4 °C až do MS. Dnes mám 36,8°C

werumka
24. zář 2014

@mackii Ten test je hodně slaboučký. Takže podle teploty míváš ovulaci kolem 14. dne cyklu? Teplotě jinak určitě věř víc - ta potvrdí, zda ovulace opravdu proběhla.

mackii
autor
24. zář 2014

@werumka před měsícem jsem měla ovu 16DC podle teploty.. no uvidím ještě počkám 🙂

alenka_p
24. zář 2014

Tenhle test má do pozitivního daleko...zkoušej dál ;)

monikafrystakova
25. zář 2014

taky by me zajimalo (od zkusenejsich) zda se blizi ovulace? 🙂

ronikaaaa
25. zář 2014

já jsem si dělala testy poslední dva měsíce a vzdy den pred ovulací jsem tam mela ducha a na druhy den uz byly obě čárky stejně silně viditelné

ejmisek
6. říj 2014

Ahojky,prosím vás potřebovala bych poradit od jakého dne se počítá DPO když mi testy vyšly takto? První byl testován 1.10. pak 2.10, 3.10. a 4.10. Děkuji moc 🙂

svlocka
6. říj 2014

Ahoj holky ovu jsem mela minuly tyden,a na testu slabsi carka,to muze byt pres cyklus

letnicka85
7. říj 2014

Ahojky, je mozne, ze budu mit teprve ovulaci, dnes jsem 22.DC, cyklus mam pravidelny 27 dni, bohuzel mi z ebay prisly ovu testy az 15DC , a nemela jsem moznost skocit do lekarny, takze jsem testovala az od toho 15 dne. Prikladam foto. Co si mam o tom myslet. Testy delam teprve 2. mesic, minule jsem mela ovu poz 13den.