Bolest podbřišku jako možný náznak těhotenství?

tynkakeby
25. srp 2023

Ahoj holky mám takový dotaz s přítelem se snažíme o dítě první pokus byl 20.8 což je 6 dnů od styku , včera mě začalo mírně až slabě bolet podbřišku a taky hrozný napětí mám v podbřišku myslíte že vy to mohl byt náznak těhu ?? Těhotenský test je ještě brzo ..co myslíte muže to byt náznak

1pomnenka
25. srp 2023

Ne, na příznaky je brzy.

lencaa11
25. srp 2023

@tynkakeby to spíš je k ovulaci nebo po ovulaci na TT příznaky je brzo max taky záleží jaké máte cyklus atd ..

tynkakeby
autor
25. srp 2023

@lencaa11 já brala ještě nedávno antikoncepci cca 10 dnů zpátky pak přišlo po vysazeni krvácení to trvalo 3 dny a teď už nic

lencaa11
25. srp 2023

@tynkakeby tak to můžou bejt rozházené hormony atd...ovulace teď počkat do datumu Ms

tynkakeby
autor
25. srp 2023

@lencaa11 antikoncepci jsem vysadila 17.8 mezi tím jsem po vysazeni měla nechráněný styk a pak prislo krvácení ale ms to nebyla bylo slabé

lencaa11
25. srp 2023

@tynkakeby to bylo s poklesu hormonů z vysazení na těhotenství je to brzo od sexu počkej te na test 14 dní pak uvidíte

tynkakeby
autor
25. srp 2023

@lencaa11 ale těhotná mužů byt je 9 dnů po vysazeni a dnes bylo další snažení o dítě a nechráněný styk

lencaa11
25. srp 2023

@tynkakeby a ví že jste měla ovulaci ani někdo otěhotní po vysazení ale jste pár dní po vysazení pokud byl další sex ok počkala bych 14 dní a udělala test ještě nemáte těhotenské příznaky to je vše od vysazení nesmíte tak tlačit na to těhotenství ☘️☘️