Je to náznak těhotenství?

bricka
20. bře 2016

Dobrý den, měla bych na vás otázku. S přítelem se snažíme o miminko . Menzes proběhl 27.2.- 2.3. ,ovulace proběhla 13.-17.3. ,ale tím se přesně nejsem jistá. S přítelem jsme měly sex 11.3. a 13.3. a od 13teho mě až do dneška bolí prsa. A včera mě začalo bolet v podbřišku jen na leve straně, dnes už cely podbřišek jakoby při menstruaci ( ale už jsem byla 2x na WC (stolice)) Myslíte si ,že nám to s přítelem vyšlo ? Těhotenský test jsem si nedělala,myslím,že je to ještě brzy . Další men. bych měla dostat 29.3. Děkuji za odpovědi.

nicina12
20. bře 2016

Některé holky už testují před MS a mají // čárky . Některé mají // čárky až po vynechání MS . Ale takhle jsem to měla i já minulý měsíc ovu proběhla , sex byl , pak tady ty pocity co píšeš ty , tak jsem si myslela že by se mohlo podařit a to jsem měla taky cca týden před MS , no a za týden MS dorazila . Tak jsem to pak vyhodnila ty bolesti tak že jsem byla před MS , tak asi proto. Tak zkoušíme tento měsíc na novo . Ale nic bych ještě nezahazovala , pořád ještě máš těch 9 dní do MS . Tak uvidíš , ale test mužeš jen tak zkusit i dřív . Třeba toho 27.3 -28.3. a uvidíš . Když nic tak bych počkala co ta MS zkusila pak znovu test v případě že by nedorazila. To čekání je opravdu zabiják . Taky musím počkat na MS ale ty jen týden já dva týdny :(

g_m
20. bře 2016

@bricka Ano i ne, to je teď jedna velká loterie. Někdo ti napíše, že to byly přesně jeho příznaky, druhý pak, že se jedná o klasické PMS. 9 dnů před MS je opravdu vše 50 na 50 a nemá cenu nad tím moc dumat a je třeba ještě týden počkat 🙂

bricka
autor
20. bře 2016

@nicina12 Děkuji za odpověď . Pořad si myslím,že se to podařilo,ale už jsem byla s čekáním a neúspěchem tak smiřena,ze jsem to po dlouhem snazeni vzdala. Teď je to právě jiný než měsíce před tím . A zase takhle dlouho mě prsa nikdy nebolela. Jen tak týden před menstruaci. Tak myslíte,že test mám zkusit ? Vážně to čekání mě zničí :D ale nebylo by nic ztraceno,není konec světa 🙂

bricka
autor
20. bře 2016

@g_m Ano to je pravda,každý máme jiná těla a jiné příznaky. To čekání je tak dlouheeee.. Úplně nekonečné :D

nicina12
20. bře 2016

No to čekání je hrozný člověk snad začne odpočítávat dny aby se dočkal .. Jojo já bych ten test za týden zkusila a pak se uvidí co MS , když nedorazí zkusit hned na to další testík ... Budu držet palce at to dopadne dobře .... Taky čekám , čekám :D

ptlula
20. bře 2016

Myslím si, že na test je opravdu brzy...týden po sexu si ho dělat, i kdybyste byla těhotná, tak se Vám tam nic neukáže....určitě bych počkala alespoň ještě týden

bricka
autor
20. bře 2016

@nicina12 aspoň nejsem sama :D taky držím palecky

bricka
autor
20. bře 2016

@ptlula já si taky myslím,že je to brzy ,musím to vydržet do men. a to se hned pozná .. 🙂 ale to čekání ..

nicina12
20. bře 2016

Já mám doma taky plno testu do zásoby a to víc je to horší ,, to čekání a nutkání si ho vzít a jít si ho udělat ... ale vím že by to bylo zbytečné a moc brzy .. achjo dva týdny jsou dva týdny , budem to muset nějak vydržet 🙂

bricka
autor
20. bře 2016

@nicina12 taky mám zásoby :D budem muset,hlavně aby to vyšlo 🙂 pokud ne,nic není ztraceno 🙂

nicina12
20. bře 2016

Jojo , no to není , ale už nějak nemůžu , uplně mě to začíná ničit teď je to 10 měsíců co se snažíme a nic :( už bych si přála aby to vyšlo

luciferkaklaris
20. bře 2016

Přesně, jak píšou holky. Můžeš a nemusíš. Ale netestovala dřív, než tak 1-2 dny po vynechání MS. Držím pěsti 😉

nicina12
20. bře 2016

Nejhorší je že mám víc jak jednu takovou kamarádku co dostala menstruaci (neplánovala to ) ... a zjistila to až ve 3 měsíců ... byla bych nerada kdybych měla i já toto ... pak bych z toho byla uplný jelen a nevěděla bych si co mám myslet .. zda jsem či nejsem :(

luciferkaklaris
20. bře 2016

@nicina12 Zjistila až ve 3. měsíci, že je těhotná? To se může stát. Ale když si uděláš test, tak i když bys dostala menstruaci a budeš těhotná, tak na testu // budou 🙂 A pak bych zavolala k dr. a šla na test z krve.

mrnous81
20. bře 2016

@nicina12 ten staly neuspech asi nici kazdou z nas ☹ ja mam ted 2 dny spozdeni,ale mirne me poboliva bricho a zacinam spinit,takze se mi to nejspis rozjede do vecera ☹ jinak se s pritelem snazime uz 14 mesicu a zacinam z toho uz silet! Pokud se mi to rozjede,jakoze nejspis jo,tak 3 DC zacinam uz uzivat clostilbegyt a pak pichnuti Pregnylu 😲 uz jsem z toho unavena,pritel smermiogram v poradku a ja po zakladni strance vysetreni take,tak snad uz se zadari

bricka
autor
20. bře 2016

@nicina12 to my teprve pár měsíců.. Zatím to prostě neřešíme,buď se to povede a nebo ne.. Ale věřím,že je to potom moc těžké. :/

bricka
autor
20. bře 2016

@luciferkaklaris tak myslím,že pokud se nedostaví men. udělám si test 30teho 🙂

bricka
autor
20. bře 2016

@mrnous81 to věřím ,že to je pak děsně stresující , právě máme taky kamarády co se snaží o dítě stůj co stůj . My jsme se rozhodly ,že to necháme na osudu,že se s tím nebudeme stresovat,až to přijde ,tak to přijde, ale pokud to bude trvat prez rok,už to bude jiný problém. Doufám,že se Vám to pořadí,všem maminkam 🙂

mahulena
20. bře 2016

Ahoj, ja pokazde vedela, ze jsem tehotna, hned cirka 3.den po oplodneni a testovala jsem jen pro jistotu. Zni to prastene, ale bylo to tak, totalni unava, bolest prsou, nafoukle a citlive bricho, bolelo me telo i duse, mdloby a jakasi malatnost. Byla jsem tehotna 3x a vzdy to tak bylo. Taky jsem mela uplne cervene a unavene a jakoby vodnate oci a vypadala jsem fakt blbe🙂, pokud mas MS dostat 29., klidne bych uz tak za 3-4 dny testovala...

nicina12
20. bře 2016

@mahulena ty jsi testovala už 3DPO ?? To už ti to ukázalo ??

mahulena
20. bře 2016

Ne🙂, testovala jsem cirka 5 dni pred ms..., proto pisu, ze pokud to ma fostat 29., klidne bych uz treba 25.zkusila testovat

dudysek
20. bře 2016

Ahoj, jsem na tom stejně jako ty, co se týče termínu MS a ovulace. A také jsme se snažili. Sice teprve první měsíc a s tím, že tomu nechám volnost a rozhodně se nebudu pozorovat a testovat předčasně, tak se prostě tomu neubráním a sleduju nenormálnosti 🙂. Co vím, že mě bolí prsa mnohem dříve než kdykoli jindy před MS. Začalo to jedním, třetí den se přidalo i druhé. Bolesti podbřiška nemohu vyhodnotit, neb je mívám docela často. Výtok též. Takže já stále nevím 🙂. Ale že je ta doba do MS pradlouhá coooo 🙂?

bricka
autor
20. bře 2016

@mahulena aha .. Tak zkusim to 🙂 snad to vyjde 🙂 mě bolí jen nekonečné dlouho prsa,což mě bolí max.týden před MS .. Teď mě začalo i divné povolovat podbřišek.. No uvidim 🙂 děkuji za radu

bricka
autor
20. bře 2016

@dudysek taky to zatím nějak neresime ,ale to prostě nejde :D taky mě právě bolí mnohem dřív a to je mi divný. Jinak tak týden před MS ,teď už je to 8dni a ještě 8dni zbývá do MS :/ teď už nemám ani nějak výtoky,ale to bude asi tím ,že jsem se léčila vag.tabletkama ,ale to už je taky tak 2-3 měsíce starý. Břicho mě i někdy bolí jako bych to měla dostat,tak chodím na WC a pořad kontroluju,i na WC na malou chodím casto.. No je to nekonečný čekání :D

dudysek
20. bře 2016

@bricka tak to máme úplně stejně 🙂. Já teda o víkendu spala mnohem více než kdy jindy. Normálně spím 5-7 hodin, ted jsem spala dvakrát 10 hodin a jetšě po obědě. K tomu bolest hlavy urputná. Ale měla jsem náročných pracovních 14 dní, tak ta únava možná byla tím. Přijde pracovní týden a nebudeme mít tolik čas se sledovat 🙂. Tohle je tvé první nebo už máš doma nějaké dítko? Já mám téměř 6letého synka 🙂

pavlinka2889
20. bře 2016

Ahoj holky, jsme na tom stejně s čekáním 🙂) já byla 4.3 na druhé iui a dostat jsem to měla teď o víkendu, zatím MS nikde. Testy už doma nemám, takže šílím. Buďte rády aspoň za nějaké ,,příznaky" já nemám nic :x
A jak říkáte, každá má jiné tělo i ovulaci, znám spousta holek co si týden po vynechání MS udělali test a byla malinko viditelná, přestože těhotné byly... Musíme doufat a věřit 🙂

dudysek
20. bře 2016

Tak ty už máš nárok na testy, my máme MS až koncem měsíce. V pondělí počítám nakoupíš testy a zkusíš ne? Pak dej vědět 🙂
@pavlinka2889

bricka
autor
20. bře 2016

@dudysek tak to já o víkend byla nějak až moc čilá ,moc brzo jsem vstavala a to mám taky dost náročný víkend. Hlava mě zatím neboli,což mě bolí hned co se změní počasí. To je fakt,na to prez týden není čas :D no bylo by druhé ,ale první. Bohužel jsem otěhotněla v 16ti letech a musela se rozhodnout ,jak se svým životem nalozim. A jak pak se jmenuje ? 🙂

bricka
autor
20. bře 2016

@pavlinka2889 jeee tak to nezavidim,ale určitě to dobře dopadne 🙂 no určitě sem napište ,jak jste zítra dopadla 🙂

bricka
autor
20. bře 2016

A teď jsem si všimla drobných i vetsich modrych žilek na prsou... Hm ? :X a udělaly se mi na nich pěkný stryje .. :/ jak mě štve ,že nemůžu spát na břiše,tak ráda tak usinam ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru