Bolest při ovulaci po Clostilbegytu, kdy odezní?

crazynaa
24. zář 2015

Ahoj holky probíhá mi včera dnes a zítra OVU 🙂 po Clostybegytu, ale.... mám šílené bolesti podbřišku a celkově břicha, chodím shrbená, nemůžu se narovnat, bolí mě čůrat, bolí mě všechno. Měli jste některá taky??? Kdy odezní??????

nikola38
24. zář 2015

Ahoj mám úplně to samé! Ale jen nevím jestli mám ovu. Test má jen ducha ale čípek je v poloze ovu. Nemůžu taky nic. Čůrat hrozně bolí ale ne jako př zánětu. Bojím se cysty skrze clostik, ale zase si myslím jestli sem neprochladla jak se ochladilo ☹

crazynaa
autor
24. zář 2015

Já byla včera na ultrazvuk, a dr říkal, že dnes a zítra bych měla mít plodný den, test má čárky silné, ale ne tak jak kontrolní. Bolí to strašně moc, byla jsem ve městě a nemohla dojít domů :( A ten čípek já ani nevím kde jej hledat :D

nikola38
24. zář 2015

@crazynaa tak ty to máš potvrzené. No zkus se držet v teple kdyby to náhodou bylo to prochladnutí. A jinak čípek je malý oválek na konci pochvy, je takový hladký s malinkým otvorem. Jde nahmatat prstem. Při ovu je malinký, že na něj sotva dosáhneš. Jinak je delší lehko nahmatatelný. Hlavně si pořádně umyj ruce.

crazynaa
autor
24. zář 2015

Ale bolí to tak, že nemůžu ani čůrat, píchá v zádech ve vaječníku, jeeeej :D Snažíte se o mimčo? 🙂

nikola38
24. zář 2015

@crazynaa Snažíme už více jak rok. Momentálně proběhla změna doktora a ten mi okamžitě nasadil clostík - první cyklus.
V zádech mě tedy nepíchá. Bolest je ale velká. Snad se vám to ustálí po ovulce. (omliuvám se za tykání v prvních příspěvcích).
Taky se snažíte??

crazynaa
autor
24. zář 2015

Prosím tykejme si 🙂 jj, snažíme, ale já nemám sama menstruaci ani natož ovulaci. Takže mám clostík, beru druhý cyklus. První mi nezabral při dávkování 1-0-0 ted mám dávkování 1-0-1 a mám tedy jeden folikul na levém vaječníku.

nikola38
24. zář 2015

@crazynaa Já ms mám. Jen hodně zpožděnou a silnou. Ale ta ovu tam asi není. Beru clostík 1-0-1 už první cyklus. nevím tedy proč doktor přešel rovnou k tomuhle dávkování, ale snad to půjde o to rychleji. Mám na levém jeden 2cm (doktorka co dělala ut si nebyla jistá zda je to folikul nebo cysta, výsledek se dozvím v úterí od doktora - měl dovolenou) a na pravém pár menších. Podle všecho clostík stimuloval jen ten levý. Taky mě teď bolí víc než kdy jindy. Snad to není cysta :/ .. No pokud výsledek nedopadne čeká nás spermio a laparoskopie.. :/

crazynaa
autor
24. zář 2015

Na spermio jsme byly, nic moc, ale dá se. A ty cysty, ani mi nemluv, taky se jich bojím :( snad to dobře rozpoznal :D :D ta bolest je zkrátka šílená.... bud ráda, já litovala, proč mi zas dávku hned napoprvé nenavýšil.... 🙂 no a ovu máš mít kdy dle doktora?

nikola38
24. zář 2015

@crazynaa To právě nevím. Doktorka nedokázala určit (je to mladá doktorka a dělá doktorovi pouze ut a on pak vyhodnotí závěry) a doktor měl dovolenou. Čekám do úterý až konečně bude v ordinaci. :/ Podle testů tam snad něco je. Ale není to pozitivní test. Tak uvidím. Ještě tam mám jeden nebo dva tak je udělám a budu doufat...

nikola38
24. zář 2015

@crazynaa Dali partnerovi nějakou léčbu?

crazynaa
autor
24. zář 2015

Nene, nedali, ale můj gyndař doporučil obyčejný vit E, tak zobe každý den jeden vitamínek 100 mg 🙂 No uvidíme, strašně bych chtěla, včera jsme se snažili, ale jak mě všechno bolí, asi za 10 min jsem musela jít čůrat :D Tak myslím, že to skončilo v haj*lu :D

nikola38
24. zář 2015

@crazynaa jej .. :/ no všechno určitě ne .. ale pokud máš ovu tři dny tak by snad nějaká ta spermijka mohla dorazit na místo. ...
Taky bych už hrozně moc chtěla.
Snad se vám i nám brzo zadaří. 🙂 Budu držet pěstičky. Za 14dní si 100% napíšem jak na tom obě sme . .:P

crazynaa
autor
24. zář 2015

klidně napiš 🙂 třeba se zadaří 🙂

nikola38
24. zář 2015

snad ano .. 🙂 U mě ale asi bude i problém, že dělám na tři směny a tělo nemá dostatek odpočinku .. Tak uvidíme.. 🙂

majaaa82
25. zář 2015

@nikola38 No, já právě ten vývoj vůbec nechápu. ten první test je dělaný 9. DC a po nějakém mokru v kaťatech ani památky. To samé platí pro ten druhý. Teď teprve začínám na těle pozorovat nějaké ovupříznaky, ale test je úplně totálně negativní...

majaaa82
25. zář 2015

@nikola38 Promiň, spletla jsem diskuzi 😀

nikola38
25. zář 2015

@majaaa82 v pohodě, 😀

ema373737
1. říj 2015

Zdravím 🙂, mám malinký dotaz. Jaka by měla byt teplota při ovulaci? Beru Clostil 3-7 DC. od 9 do 10 dne teplota 36, 6 pak 36, 2 a 13DC 36, 6 a jednou 36, 8. Ted jsem 18 Dc a zeplota je pořád 36, 6. Mam bolesti od 10 dne, je možne že uvu ještě nebyla nebo přijde později. Děkuji za odpověď

ema373737
1. říj 2015

@crazynaa Ahoj ja ho beru teď první cyklus a bolesti mam od 10 dne. Ted jsem 18DC a bolesti mam stale snad to je pořád horší i při sexu to zrovna dvakrát příjemné není. ☹