Bolest v podbřišku a časté chození na malou - může to být těhotenství?

hanavacenovska
11. říj 2018

dobry den chodim často curat a poboliva me podbřišek muzu byt tehotna dekuji za rady

elesse
11. říj 2018

Spis mas zanet mocovych cest... co tehotensky test?

hanavacenovska
autor
11. říj 2018

zítra jsi ho budu delat
minuli tyden jsem brala prasky clostilbegyt na podporu tehotenstvi

keksikova1
11. říj 2018

Tak jestli jsi minulý týden brala clostilbegyt, spíš zrovna probíhá ovulace.. Doporučuji nastudovat menstruační cyklus,pak budeš vědět, že těhotensky test nemá smysl dělat dokud nemeska menstruace (no nebo se aspoň neblizi-ale to už je věc názoru).

hanavacenovska
autor
11. říj 2018

@keksikova1 a proto chodim porad na malou a mam plny mocak je to ovulaci,prodelala jsem v breznu mimodelozni tehotenstvi a odebrani leveho vejcovodu.Nevim jsi rady uz

keksikova1
11. říj 2018

@hanavacenovska tak spíš to tam může být prokrveny, taky se víc sleduješ.. No a taky můžeš mít zánět močových cest, to takhle fakt nevylustim. Pokud je to fakt nepříjemný, zajdi k lékaři.

hanavacenovska
autor
11. říj 2018

@keksikova1 ale kdyby to byl zanet tak by me spis při moceni palilo nez jsem zanet mela a silene to palilo ale ted nic jen chodim na malou

keksikova1
11. říj 2018

@hanavacenovska může být, nemusí. Jak říkám, pokud jsi minulý týden brala clostilbegyt, na těhotenství je brzy.

hanavacenovska
autor
11. říj 2018

@keksikova1 brala jsem je pet dni a k tomu me prestali aj mesicky muze to byt téma psasky

keksikova1
11. říj 2018

@hanavacenovska tak ony ty měsíčky tak nějak normálně konci, ne.. Clostilbegyt se obvykle bere od 3.dne cyklu, takže do 8,to většina žen ani tak dlouhé měsíčky nemá.

hanavacenovska
autor
11. říj 2018

@keksikova1 cetla jsem recenci o tech praskach a vseci si je pochvalovali a nektere pani otehotneli hned po prvním cyklu

keksikova1
11. říj 2018

@hanavacenovska ale ne po týdnu přece. Pomáhají vyvolat ovulaci, pak se teprve možná začíná něco dít.
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Menstruační_cyklus
Prášky bereš 3.-8.den cyklu. Ovulace kolem 14.dne, možný pozitivní těhotensky test kolem 28.dne cyklu. Teď těhotná prostě nejsi,ještě je brzy, teď je teprve čas se snažit.

A nebo si prostě zajdi k doktorovi, on ti to třeba vysvětli líp.

p4vl4
11. říj 2018

Chce to spíš ovu test a preventivně brusinky, Urinal Akut nebo d-manozu. 😉 Zánět pálit nemusí.

merope
12. říj 2018

Mě typicky bolívá v podbřišku víc kolem ovulace než kolem menstruace. A na malou chodím dost podle toho, jak piji - a pokud mě bolí v podbřišku a vše je podrážděné, tak i to způsobí, že tam běhám častěji. Takže ano, klidně to může být ovulace.

Mimochodem - to ti někdo dá prášky a neřekne, kdy máš ovulaci a sexovat, pokud to je kvůli otěhotnění?

zdenci16
12. říj 2018

ja jsem mela ty prasky, od 3-7 DC a pak ve 13 jsem sla na ultrazvuk a podle teho me dal injekci a ze na druhy den mame sexovat a od 16-25 jsem mela utrogestan. k lekari jsem sla v pulce zari,hned me dal v 16DC utrogestan, a kazdy mesic jsem tak chodila a otehotnela jsem v breznu....