Bolesti břicha. Měl někdo podobně?

majkynka98
7. led 2021

Ahoj, snažíme ses přítelem o miminko, a už dva dny mám bolesti břicha jako kdybych posilovala 😁 hlavně teda kdy myju nádobí nebo se více namáhám, a taky i při sezení , když ležím je to docela v pohodě, nevím teda jestli to značí třeba těhotenství🤣dnes mě teda začali bolet i prsa, jinak žádné příznaky a test negativní, měl to někdo podobně??

wladimira
7. led 2021

@majkynka98 muže to byt dozvuk ovulace,jak dlouho jste odp ?

majkynka98
autor
7. led 2021

@wladimira odp11, ale nikdy jsem takové bolesti předtím neměla, proto mě to zaráží 😁

wladimira
7. led 2021

@majkynka98 tak to už nebude ovulace to by už mohlo byt těhu 🤗

majkynka98
autor
7. led 2021

@wladimira a testovat nejdříve teda až po vynechání MS?

wladimira
7. led 2021

@majkynka98 to záleží na tobě kdy test uděláš ,každý má jine množství hcg v krvi ,bývá třeba 10-11odp vidět takzvaně duch ,co se doporučuje udělat test až po vynechání MS pač z duchu se muže stát biochemické těhotenství a odejde s MS 🤷🏻‍♀️

majkynka98
autor
7. led 2021

@wladimira test jsem si dnes dělala, ale vyšel negativní 😔, zkusím zase za 2 dny

majkynka98
autor
8. led 2021

@wladimira tak dneska jsem zkoušela test z ranní moči a je tam dušík 😍 mám takovou radost, ale radši počkám ještě těch pár dní, MS by měla má toho 12, tak snad mrška nedorazí

wladimira
8. led 2021

@majkynka98 jeee no tak paráda moc vám přeji ať dušík sílí 🙏🏻🍀//

majkynka98
autor
8. led 2021

@wladimira moc děkuji 😍

bazarky
10. led 2021

Ahoj holky, 7.1.jsem měla s partnerem nechráněný sex. Dnes ráno jsem na wc měla na toaletním papíře jemně růžový výtok.. Nikdy jsem neměla bolesti při ovulaci ani při menses a dost mě píchá v levém vaječníku...Co to může prosím znamenat?