Bolesti po ovulaci. Je šance?

majka116
6. lis 2020

Zdravím všechny co se snaží, i ty které už mají to stesti a čekají vysněné miminko. 🙂
Chci se zeptat na vás názor i když vím ze s jistotou mi neodpoví zatím nikdo.. ovulaci jsem měla 31.10, styk proběhl během před i po :D beru kys listovou, piju čaj z kotvicniku, a teď už asi dva dny mám občasné pichlave bolesti v podbrisku, hustý bily výtok, a mam šílené výkyvy nalad, porad neustále brecim :D:D a bolí mě na dotek bradavky, vím ze bradavky můžou bolet i před ms ale mě nebolely vůbec nikdy. Na test je ještě brzy zbyva mi do ms ještě 9 dnů, tak jestli někomu třeba takhle začínalo těhotenství? 🙂)) snažíme se už rok a čtvrt..
Děkuji za odpovedi a přeji hezky den 🙂

michaelarousova
9. lis 2020

@luckapinos ja jsem u prvniho tehu mela taky bolest jako bych to mela dostat a ms neprisla☺️ To je na tom nejhorsi..ze ty priznaky jsou jak u ms tak u tehu stejne😂

majka116
autor
9. lis 2020

@luckapinos ms mám dostat 15.11, no to by bylo fajn aspoň to zkusím pojistit ještě jednou :D styk byl i včera, ale dneska to určitě ještě pojistim, četla jsem ze muže být dvakrát ovulace, ale nějak mi to prislo zvláštní, tak jsem zvědavá co z toho nakonec bude🙏🏽

misak48
9. lis 2020

@majka116 pojistit se můžete, ale já si myslím, že to bude spíš těhotenství 🙂 tt mi vždycky ukázal už 10 DPO a ovu test prý ukáže ještě dřív...

majka116
autor
9. lis 2020

@misak48 tyjo no to bych byla nejšťastnější na světě, už teď jsem tak nějak rozklepana:D ps: klidně mi můžete tykat, nevadí mi to 🙂

misak48
9. lis 2020

@majka116 vykání mě ani nenapadlo, myslela jsem to v mnoznem čísle jako ty a přítel ☺️ jinak k těm dvěma ovulacim - prý se to stává, ale vždy v rozmezí několika hodin a ne víc dnů...

majka116
autor
9. lis 2020

@misak48 jo takhle, no aspoň jde vidět ze jsem momentálně v takovém rozpoložení ze ani moc nepremyslim asi :D no jako mám to pozitivní po cca 5 dnech, tak zítra ráno vyzkousim tt, a dam vědět..🙂)

madbetka
9. lis 2020

@majka116 Ovulace dvakrát být může, ale takhle dlouho od sebe už by to byla velká vzácnost, takhle to nefunguje. Pozitivní ovulační test ukazuje jen to, že se tělo na ovulaci chystá, ale neřekne, že 100% proběhla. Tudíž ještě klidně vůbec proběhnout nemusela a bude až teď, ale není to podle mě moc pravděpodobné.

Bílý hustý hlen je typicky poovulační. Spíš si myslím, že ten ovulační test už může ukazovat těhotenství. Vydrž dva dny a udělej si těhotenský 😉

littleannie
9. lis 2020

@majka116 taky bych to spíše přirovnala těhu... 🧐
Zkus zítra test, jestli tam budeš něco mít, tak ho zkusím taky 😂

A měříte někdo BT?

misak48
9. lis 2020

@littleannie já měřím 🙂

hanzbl00
9. lis 2020

Ja sem na tom podobně.. cekam co bude😄 ted bych mela byt asi 8dpo ale netestuju ovulaci tak nevim přesně.. Jedu podle kalendáře. Ale takovy ty ovulacni bolesti sem mela tenhle měsíc dvakrat tak ja nevim.
No ale vzdycky 10 dni zhruba pred ms me zacne bolet podbrisek a prsa a mam je i dost nalita. Ted prsa vubec nic coz je divny.. Ale podbrisek me ode dneska boli klasicky jak pred ms.. A mam strasne nafoukle bricho.. Ms ma prijit v sobotu.. Nejak se mi ale nechce verit, ze by to ted mohlo vyjít.. snazime se 8 mesicu

hanzbl00
9. lis 2020

@majka116 ja bych rekla, ze jsi tehotna podle tech ovu testu.. Drzim palce

majka116
autor
9. lis 2020

@hanzbl00 dekuju moc, taky držím palce, já byla vždy taková ze jsem si říkala Joo super teď to určitě vyjde a nikdy nic, a teprve teď když si říkám proste to nechám tak, budu akorát pit caj a brát kyselinu listovou, tak to vypadá nadějně, i podle toho co mi radite.. tak budu doufat. Každopádně teď mám takovou bolest v podbrisku ze jsem myslela ze mi někdo tahá cely spodek ven:D zítra skocim do lékárny pro testy a uvidíme, do ms mám ještě par dnů 🙂

hanzbl00
9. lis 2020

@majka116 no ja si kazdej mesic myslim, ze to určitě vyslo a pořád nic 😀 zatím ale nic neberu a neresim akorat sem schopna si pak pred ms udelat 5 testu😂🙈 ja ted podbrisek taky cejtim ale hlavne to bricho to je hrůza ja fakt vypadám jak ve třetím mesici.. Nechapu.. Do toho ty prsa, ktery vubec neboli coz se mi pred ms nestalo tak trochu malinko doufam ale nadruhou stranu tomu neverim, ze by to ted vyslo😀 Dej vědět jak si dopadla.. Ja zkusím pockat do středy nebo ctvrtka a odstartuju svuj testovací maraton 😂

misak48
9. lis 2020

Ach jo, tak já mám po dnešním velmi optimistickém ránu spíš pocit, že ten pokles teploty a drobné špinění bylo spíš k MS než uhnízdění. Jdu spát s pocitem, že to zítra dostanu a budu zas místo těhotenství řešit krátkou LF. Už zase :-/

majka116
autor
10. lis 2020

@misak48 tak já dnes zkoušela ovu test znovu a přijde mi ze v porovnání s včerejším je slabší, a tt dneska nic. Samozřejmě ještě se uvidi ms mám mít v neděli tak třeba ještě nějaká sance je, kdo ví. A co ty, ty jsi dostala ms?

majka116
autor
10. lis 2020

Možná to zkusím později znovu, šla jsem spát kolem půl 6 ráno, nemohla jsem usnout a vypila jsem v noci dost pití tak nevím😀

majka116
autor
10. lis 2020

Těhotenský vypadá takto ale přijde mi to spis jako nějaká cmouha než duch nebo čárka :D jste mě včera naladili na testování, ale nejspíš ještě budu muset počkat :D

hanzbl00
10. lis 2020

@majka116 to mi prijde jako vadny test.. Je to takovy rozmazaný.. Zkus třeba zitra rano znovu.. Ja bych nejradši uz taky testovala 😂 ale me boli v podbrisku jak před ms takže tomu moc nedavam no

majka116
autor
10. lis 2020

@hanzbl00 taky mi přijde zvláštní ten test, byla jsem u nás v malé lékárně a je to nějaká značka MaybeBaby, značku neznam. Jasný uvidím později, ještě mám i do ms čas 🙂

misak48
10. lis 2020

@majka116 to vypadá spíš na vadný test než co jiného... Ale je pořád ještě brzy na nějaké závěry 🙂
Já zatím nic, teplota ráno byla nízko jako s nástupem MS, čípek mi taky přijde že zmeknul a ustoupil, ale krvácení nikde... Tak uvidím co z toho. Ona teda ani ta teplota nemusí být úplně vypovídající, přecijen s tím nočním buzením kvůli malé nedodrzim ideální podmínky a dneska jsme byly k ránu čůrat, takže kdo ví, co jsem naměřila...

majka116
autor
10. lis 2020

@misak48 ale ms zatím nemáš, tak ještě třeba ještě nějaká sance je 🍀

hanzbl00
10. lis 2020

No tak ja zkousela test a samozřejmě snehobilo😏 jako může byt jeste brzy ale stejne to beztak dostanu presne na den😀

littleannie
10. lis 2020

Já sem taky dělala test a nic sem na něm nevidívala😂🤷🏼‍♀️ Do MS asi 3 dny...

majka116
autor
10. lis 2020

@littleannie no hele, já na nej šla kouknout znovu a samozřejmě to bych nebyla já kdybych tam něco neviděla :D klidně vám sem hodím foto ale vím ze tam nic není (jen abych nedostala bídu ze tu dávám negativni tt) tak to zkusím zase třeba zítra ráno a uvidím víc, pokud tam něco má být, tak to tam bude 🙂

hanzbl00
10. lis 2020

@littleannie ja to zkoumala ze všech stran a nic😂 do ms mam 4 dny

@majka116 treba se nam jeste druha carka ukaze pozdejc

majka116
autor
10. lis 2020

@hanzbl00 určitě, a když ne teď tak přece jednou to přijít musí 🙂

littleannie
10. lis 2020

@majka116 jako u tebe tam něco vidím 😬
Ti ukážu můj negativ, tak opravdu nic není.. 😂😂

littleannie
10. lis 2020

Já už doma žádný test nemám, tak mě to už nebude lákat testovat... počkám do toho pátku... snad 😂

majka116
autor
10. lis 2020

@littleannie na tom tvém taky nevidím nic..a u toho mého mám pocit ze si to možná jen namlouvam, každopádně mám doma další 3 testy, takže buď to zkusím ještě odpoledne, protože jsem šla fakt hodně pozde spát a nebo proste zítra ráno a uvidíme 🙏🏽 Budeme si držet palce :D

littleannie
10. lis 2020

Jo, na tom mojem nic není, já s ním i kroutila do různých úhlů... 😂😂😂
Tak teď 2 hodiny nepij a nečůrej a dej nám vědět 👍
@majka116