Bolesti před ms. Co myslíte?
Zdravim prosim vas za 6 az 7 dnu mam mit sve dny ale pred2 dny seobjevil hlen je tahavi bilopruhlednya mam o i dnes to trva.mam bolesti v podbrisku hlavne pravy ale jako dost.myslela jsem si ze je to ovu ale tak dlouho cykly mam 29az 33 pred tydnem jsem mela lehky spineni takovy hnedoruzovy ale jen malinko.snazime se o mimi ale nesleduji se.tak jsem uplne ztracena.
Já jsem táhly hlen měla když sem měla ovulaci ale i jeden den kdy už jsem zjistila že jsem těhotná, test mi ukázal čárku 5 dni před ms
Zdravím snazilky,mám na vás dotaz ms má přijít až za 12dni … jenže mne už tak 4 dny poboliva v podbrisku,ve středu jdu k dr ale myslíte ze by to mohla byt šance na tehu?

Klidně to podle hlenu může být ovulace. Tím pádem i déle přijde menstruace. Tělo není stroj, tak se klidně může stát, že bude delší cyklus. Já to mám od revize taky tak, každý cyklus jinak dlouhý.