Růžové špinění. Co si o tom myslíte?

18. srp 2021

Ahoj prosim stalo se nekomu dnes mam jeste 12dni do sve menstruace a dnes jsem objevila na kalhotkach lehky vytok takovy hnedoruzovy a mam sem tam bolesti v podbrisku takove jemne.snazime se o miminko ale stale se nedari.u prvniho jsem zjistila az 3 pred ms bolestiva prsa a pak na testu 👻neberu zadne vitaminy ani muz.jsem 4 mesice po operaci stitne zlazy tak tomu nechavam volny prubeh.nehlidam ovu takze nevim kdy mohla byt.co si myslite?diky Rejpalky at nepisou!

klokanka31
18. srp 2021

Možná by to mohlo být uhnizďování...

izzylka
18. srp 2021

Ovulace? 🤷🏻‍♀️

autor
18. srp 2021

Zkusim test po vynechani ms mozna driv ale jak 2 dny pred ms to nema cenu.je to jen malinko.

lucahv
18. srp 2021

Řekla bych ze je to ovulace, jestli mas klasicky cyklus 28 dni plus minus tak si teď 16 DC a to by mohla být ovulace, na uhnizdeni mi přijde brzy pokud nemivas ovulaci nějak Jo brzy třeba 9DC. A nebo mě ještě napadá ze muže mít na cyklus vliv operace. Držím palečky! Dej tomu chvilku čas ať se tělo srovná 😊🍀🍀

dasenka888
18. srp 2021

Dneska to mám stejně jen s tím rozdílem, že jsem 24 DC a ovulaci dle testů potvrzenou nemám 🤷‍♀️ Dneska jsem sehnala jiný typ ovulačních testů a test nebyl pozitivní, ale byl celkem silný 🙈 🙈 Tak si myslím, že se ovulace dostavila ? 🤷‍♀️ A hlavně mě hrozně bolí prsa 🙈🙈🙈

autor
19. srp 2021

@lucahv no cykly mam dlouhe od 30do 34 dnu tak nevim ale vcera jsem zkusila jeste ovu test a byl negativni tak nevim

izzylka
19. srp 2021

Ovu test bývá pozitivní 12-48 hodin před ovulací 🙈 pokud jsi teď měla někdy ovulaci, test ti to neukáže 😅

lucahv
19. srp 2021

@dasenka888 takhle ovulaci nepoznas. Buď musíš testovat několik dni před abys viděla progres nebo měřit BT.

lucahv
19. srp 2021

Tak tím pádem by to klidně mohla být ovulace 😊ale těžko říct, Ovulacni testy sem nikdy pozitivní neměla 😊 a těhotná jsem po třetí. Mě vyhovovalo měření BT